Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: Borisa Motorisa poslato 22 Avgust, 2011, 15:50
Koliko vezbas - toliko vredis :D
Tako je.... ;)
2007- me sa vozio ninju..... Dao sam jak gas na neravnom putu, prednji toèak je poskoèio i pao nezgodno... Dobio sam strhovite vibracije na upravljaèu od oko 3 trzaja  u sekundi.... Trajalo je oko 4-5 sekunde, drmao se ceo bajk kao lud... Ali k. da ispustim....  Stegao sam ga kolenima i rukama i smirio sam ga... Mada moram priznati da sam zapeo prilièno...... Nisam imao stabilizator upravljaèa -...ebi ga-....
2004 ili 2005 sam pregazio psa reda nemaèkog ovèara.. Odskoèio mi je bajk i upravljaè je hteo da se istrgne ali evo mu ga K......  To se kod mene te¹ko de¹ava tj. nikada..... ;)
Ve¾bajte sise da ne padnete od fazana,  [doh]  kao onaj  Pussy na snimku-..-.... :D
Neka primer bude onaj ¹to je tresnuo jelena....  [thumb_up] Taj baja i treba da vozi.... [thumb_up]
ps. nije duvanje veæ prijateljski savet... Svaki ¹onja mo¾e da zavrne gas... Svaki as zna kako da koèi i dr¾i upravljaè... Ja nisam as ali nisam ni pussy  8)
Teretana bato..... keva.... savetujem svima da krenu,.,.,.

Cave ab homine unius libri

Ivan1979

a na kojoj spravi radis muda?  :)


Bori¹a


Ivan1979


MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

#1285
Motorcycle hits a deer
FZ6 vs Deer
bata akrobata :D
Bike/deer jump

A kod ovih ¹to vole blato pernate "ubice" be¾e glavom bez obzira.. :D
Hitting a Turkey Dirt Biking
Cave ab homine unius libri

Major


serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

zVuk

Citat: MILJAN poslato 22 Avgust, 2011, 16:19


Ve¾bajte sise da ne padnete od fazana,  [doh]  kao onaj  Pussy na snimku-..-.... :D



+ za ovo :D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt

..jer fazani vrebaju sa svih strana :)

MILJAN

Citat: mkt poslato 23 Avgust, 2011, 19:14
..jer fazani vrebaju sa svih strana :)
:D :D :D
To i jeste poenta mojih postova..... Malo sarkazma.... A malko se i ¹alim... Jbg. nema debelog zmaja pa moram ja.... :D
Daj jbt, makni  ovaj gif iz potpisa i vraæaj one sise.... :D

Cave ab homine unius libri

mkt

pa hteo sam da obavezno pogledavam svaku temu :)  al ajd vraticu

Major

Citat: MILJAN poslato 23 Avgust, 2011, 21:59
Daj jbt, makni  ovaj gif iz potpisa i vraæaj one sise.... :D


[talas]

Gavrolini

moram da se slozim sa miljanom. Moj burazer je devedesetih sa  zxr750 sa oko 200km/h raspalio u ovcu. Sa motora podpadale sve plastike, hladnjak ,itd....on nije pao sa motora.

jager

Ja sam pre 2 godine sa ¾enom na motoru udario psa, poveæeg. I to ne samo udario, veæ kompletno pregazio prednjim toèkom i dobro ga oèe¹ao zadnjim. Nisam pao, na svu sreæu, mada sam se veæ u jednom trenutku pomirio sa time da padam. A pas je cvileæi pobegao koliko ga noge nose. Nadam se da je pre¾iveo....
Elem, mo¾e da se ostane na motoru kada lupi¹ u ne¹to. Pitanje je samo kako reaguje¹ u tom trenutku i koliko te to izbaci iz ravnote¾e...

PANIKA = PAD
PRIBRANOST = VELIKA ©ANSA ZA OSTANAK NA MOTORU

Mik


jager

I ajde onda da èujem da je Strom 1000-ka te¾ak motor??!

Motorcycle Stunts on Suzuki DL1000 V-Strom Crazy Stunting

jager

JEBENO NAJLUÐI VIDEO koji sam gledao u zadnje vreme!!!!!!!!!!


[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Čovek kojeg zaista boli

UFF

Tacno je da se momak sa snimka uplasio i verovatno je pustio korman posle udarca pa zato i pao ali je tacno i sto je taraba rekao da utice tezina motora kao i visina udarca - svi ste gazili zivotinje ili su vas udarale dole u predelu tocka a ovog puklo skoro u glavu + visok motor pa dobio sistem poluge

MILJAN

Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2011, 09:58
Tacno je da se momak sa snimka uplasio i verovatno je pustio korman posle udarca pa zato i pao ali je tacno i sto je taraba rekao da utice tezina motora kao i visina udarca - svi ste gazili zivotinje ili su vas udarale dole u predelu tocka a ovog puklo skoro u glavu + visok motor pa dobio sistem poluge
Be¾i bre u teretanu..... Proveravaæu te! :D
ps. ¹alu na stranu.....
Upravo tako.... Ono nije bilo za ispu¹tanje upravljaèa... I verovatno je strah bio presudan ali i ......   ;)
Cave ab homine unius libri