Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Mislim da FB nema veze.. moguce da ti je java ili flash stariji.
Meni pusta bez problema.

zVuk

i meni pusta normalno, a nemam profil na FB
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt


Bori¹a

http://www.break.com/index/old-lady-drives-with-handbrake-on-2115788


Sto nije dala zmigavac da skrene negde bilo bi cisto smejanje haahah

Major

Bilo je.. ajmo dalje  [watching]

Verovatno je i ovo bilo ali je mnogooo dobro:

Kucni ljubimac Cica

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Joker

Koliko sam ja cuo, ako su me slagali onda i ja lazem vas, da je to neki sprej sa plinom... Skoro je bila prica nesto bas oko ovog snimka. Ne znam i da li uopste postoji tako nesto...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mkt

bilo je na tv-u neko razotkrivanje ovog snimka i kad su spustili  dzip sa dizalice guma je ispustila skoro do pola, al su uspeli da predju jedva 50 m

dzimika

Citat: mkt poslato 12 Avgust, 2011, 13:01
bilo je na tv-u neko razotkrivanje ovog snimka i kad su spustili  dzip sa dizalice guma je ispustila skoro do pola, al su uspeli da predju jedva 50 m
i nije stos da bude naduvana vec da se prilepi na ivice pa je onda dopumpas
bilo je to i u top gear specijalu na severnom polu sa tojotom hilux, islandjani su isto tako namestili gumu na felnu


pedriic

©teta onolikih ¹ljiva, ima ih bar za dve èa¹ice rakije

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

aco.paun

Citat: WOLVERINE poslato 13 Avgust, 2011, 23:52




       Popisam vam se na bjb i vasu privatnu firmu



[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]



Ma kakav car? Taj lik je za mene neshvatljiv, snima neku glupost, a i ti si mi jo¹ neshvatljiviji zato ¹to otvara¹ jo¹ glup¹u temu na osnovu ovog snimka. Ne znam ¹ta oèekuje¹ da vidi¹ u komentarima, bolje otvori neku pametniju temu.

SSZGO

jeste jadno...

ovo moze samo da snizi kredibilitet onome ko je klip napravio...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

Meni samo nije jasno sto se ljudi i dalje bave tim forumom? Kome se ne svidja ne posecuje ga, kome se svidja posecivace ga i dalje. A ovo ide samo na stetu onog ko je snimao, nikako na stetu BJB-u.

Cale

Citat: SSZGO poslato 14 Avgust, 2011, 03:39
jeste jadno...

ovo moze samo da snizi kredibilitet onome ko je klip napravio...
Slazem se.Bas mu je slab pish. :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Cale poslato 14 Avgust, 2011, 09:26
Citat: SSZGO poslato 14 Avgust, 2011, 03:39
jeste jadno...

ovo moze samo da snizi kredibilitet onome ko je klip napravio...
Slazem se.Bas mu je slab pish. :D
Slazem se .....pisanjem je samo ugasio vatru.... e sad, da se posteno pokenjao na natpis, to bi vec bilo OK...pokazao bi stav....serem va se na ton film...a ovako pish ko nista....ko ker kad zapisa....jo da je pri poseravanju imao redju stolicu...onako proliv...e onda bi eksplicitno pokazao stav
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Doda

O temi i pisanju necu,drugi su vec rekli. Samo da kazem vlasniku mlaza koji je na kraju isprekidan i ocigledno mu je potrebno da stisne misice da bi se ispraznio do kraja, da poseti urologa jer verovatno ima probleme sa prostatom a da toga nije svestan.