Glavni meni

Honda CBR 125 RW

Započeo Bori¹a, 04 Jul, 2011, 00:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Mi¹koviæi postali generalni distributeri za Hondine motocikle  [yahoo]

Stavili su sire gume, 100/80-17 napred, i 130/70-17 pozadi, kao ja YZF R125...



Uporeðujuæi za r125, jamaha ima 4 ventila, honda ima dva. Oba imaju el. ubrizgavanje, dok je cena jamahe 4334e a cena za hondu je 3450e.

I sa ovim sirim gumama, jamaha opet izgleda kao ozbiljniji motor, dok su predhodne honde imale sirinu guma kao rucna kolica :D :D :D

Vase misljenje?

cone

moje misljenje da su nove 125ice cisto sranje.. 20 ks? ko skuter da vozis, 4t itd..  ova honda mi se ne svidja uopste, sranje je.. dok su nova rs 125 i r125 mnogo kurcevite..  [balavi] [balavi] honda im nije ni prici po izgledu..  [zvizdi]  [sutirakamen]

Bori¹a

Nije 20 ks, skromnih 15 konjica...

Ja iskreno, ne volim 2t, (nisam rekao da su lose ali traze vise odrzavanja) tako da od sportaka ima Derbi GPR 125, Yamaha YZF R125 i slicno sportaku KTM Duke 125...

cone

jos gore, valjda nove 125ice smeju da imaju do 20ks.. na prvom mestu od 2t je mito, ima ona verzija sa 7 brzina, ide ko zmaj, sa auspuhom gazi 200.. posle nje rs 125, tek posle ove gore sto si ti naveo.. ne znam kako mozes samo to da ne volis...

Bori¹a

Pa.. veliko je i skupo odrzavanje, nece da ide na ulje FAM Krusevac nego hoce Motul od 1400 dinara, pa trosi mnogo vise od 4T a da ide, IDE za sve pare!

zemunboy

I ovi ovde 4T koje si naveo ne vole FAM krusevac :P

Bori¹a

Marko, ne vole FAM ali ulje se menja na duze intervale, a cvaje trose flasu ulja na 3 rezervoara... i plus trose 7+ litara, dok 4T trosi max 4 litra.

Abdullah100k

Da ali kad ti nesto crkne na 4T jao si ga za servis.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR