Glavni meni

8. MotoGP - Mugello, Italija

Započeo Gašpar, 30 Jun, 2011, 00:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

RAmireZ

#40

Gaspar, WELCOME, imaš pp.

Da, zato je ovo poslednja sezona u kojoj Yamaha ima neke šanse za titulu. Još kad se tu umeša BMW i ostale novajlije. Nadam se da će i Suzukiju bolje da legne litarska zapremina.
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

ЯЭВОЛУТИОН

Uff bre vi rossisti (i ja volim rossija), motor jeste setovan po rossijevim zahtevima, ali yamaha oduvek ima dobru sasiju i odlicne motore...takva im je filozofija...jednostavno je rossi pomogao u razvoju motora, a pri tome je sigurno najbolji vozac u 21 veku ...zasada.....kombinacija te dve stvari je donela i rossiju i yamahi tron....yamaha ima trenutno  dva najperpektivnija vozaca u paru, i sa crutchlowom i edwardsom ima odlicnu podrsku razvoju motora i u ovoj godini. Do sada su bile brze staze, koje odgovaraju hondi i dukcu (sto se nije pokazalo do sada) a sada krecu staze pune krivina sa kracim pravcima...yamahin zabran.....i Lorenzo i Spies su pokazali dominaciju yamahe u krivinama na ovoj trci....a honde i dukatiji nisu imali pravce da anuliraju prednost....cak je i stole izgubio ritam po krivinama i usporio a bogami su i lorenco i dovi opako napravili trku zanimljivom.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

gaso pusti link gde mogu da odgledam trke veceras...

jbg, u nedelju sam ceo dan bio na mesalici... :)

robbief

smooth

Gašpar

Nemam linak, ja gledam vec 5i put na SKPRIME. Vec znam napamet sta ce komentator da kaze :)

kawa ninja

Citat: robbief poslato 05 Jul, 2011, 11:16
Citat: kawa ninja poslato 04 Jul, 2011, 14:06
:)



hit dana.

  :) Vala bas , ne da vuce lakat po asvaltu , fuzastere , koleno nego i guzicu  :D    [yahoo]    [thumb_up]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

RAmireZ

Ben ne pada, on samo pusti motor i ustane  ;)

Zayebo je i Èak Norisa  :P
Samo jedna stvar je bolja od seksa.