Glavni meni

Kako izliti i sa cime izliti ralicu

Započeo ®or¾ GTI, 28 Jun, 2011, 03:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Jedno pitanje za sve koji znaju ista o ovome , treba da dobijem kalup za ralicu za horneta koga inace i vozim,pa me interesuje gde i sta treba da se kupi pa cu ja polako to da radim i ako neko ima neko upustvo ili predlog kako je radio, a kasnije bi  pravio neki mali vizir ali otom potom!
ja bi ovako nesto ko na slici i ako je sv u pitanju!

ЯЭВОЛУТИОН

Ja ne znam odakle ste preuzeli izraz RALICA....to se zove TURBO ORAC...iz razloga sto su ga prve dobili turbo motori 80ih
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

YOman

Meni to lici na Ralicu....

Da bi dobio otpresak iliti kalup, prvo moras da kupis/pozajmis originalan, pa da krenes u avanturu. Mislim da ti je bolje/lakse/kvalitetnije i na kraju i jeftinije da se javis Brki u Mladenovac, koji to radi jako dobro za fer pare.

Ovo je moje misljenje, izvini ako sam ti se umesao u razmisljanje.
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

UFF

slazem se sa yomanom ali zorzgti ocigledno zeli to sam da uradi/da nauci
pa bi bilo dobro da mu brka ili neko drugi objasni proceduru a mi posle da vidimo rezultat :)

SSZGO

ta ralica kosta nesto smesno, nek ti napravi brka ima da se jebavas 10 dana za 20-30 eura...
i nece da ispadne dobro...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

®or¾ GTI

e kalup imam  a nekad sam pravio makete automobila od gline pa sam pekao i slao na sajmove, tako da mi cimanje nije strano a volim sam da stavim svoj pecat, interesuje me sta sve treba da se kupi: poliester smesa pa mrezica fine smirgle,a za farbanje imam koga, ako neko zna neku farbaru gde sve to ima i sta mi jos treba neka kaze.poz

Gašpar

Dzimika sigurno zna, sacekaj njega da se javi  ;)

®or¾ GTI


farbach

Darko iz Mirijeva prodaje poliester. Objasni mu sta hoces da napravis i dace ti odgovarajuci materijal.
065 3435345

®or¾ GTI

e hvala zvao sam darka oko 20 eur je rekao da ce ispasti material posto imam kalup, pa ce  mi on objasniti kad odem kod njega, a ako nekog interesuke nesto od karbona moj komsija pravi avione i camce od karbona, stvarno dobro radi, svim auto trkacima je pravio delove, pa ako nekog interesuje mogu da se raspitam.

Ostoja

Citat: zorzgti poslato 28 Jun, 2011, 19:32
e kalup imam  a nekad sam pravio makete automobila od gline pa sam pekao i slao na sajmove, tako da mi cimanje nije strano a volim sam da stavim svoj pecat, interesuje me sta sve treba da se kupi: poliester smesa pa mrezica fine smirgle,a za farbanje imam koga, ako neko zna neku farbaru gde sve to ima i sta mi jos treba neka kaze.poz
Imash kalup ili original oklopa? Ako imash kalup onda cesh brzo i lako napraviti svoj deo a ako skidash kalup sa originala, tu moze doci do teshkoca...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Kanarinac

Citat: zorzgti poslato 28 Jun, 2011, 22:23
e hvala zvao sam darka oko 20 eur je rekao da ce ispasti material posto imam kalup, pa ce  mi on objasniti kad odem kod njega, a ako nekog interesuke nesto od karbona moj komsija pravi avione i camce od karbona, stvarno dobro radi, svim auto trkacima je pravio delove, pa ako nekog interesuje mogu da se raspitam.

Kako ti se zove komsija?

®or¾ GTI

imam gotov kalup, koji su ljudi vec koristili za pravljenje.

®or¾ GTI

zove se miroslav, na julinom brdu je.

Kanarinac

hmmm mislio sam da je Drasko u pitanju, poshto je on pravio vecini trkaca delove od carbona, ali dobro

®or¾ GTI

ovaj je bas blizu djelmas auta to jest sevroleta , njemu je pravio i mikici vesnicu itd.