Glavni meni

top gear

Započeo dzimika, 27 Jun, 2011, 22:13

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Stvarno, Mihajlu je neko ba¹ prodrmao kavez...

mali_zmaj

Da objasnim neke od razlika..,recimo testovi polovnih auta,koji su meni puno blizi...,jer je velika mogucnost da cu ja kupiti taj auto par godina kasnije,a ne novo,i imaju neke od odlicnih voditelja,ima onaj lik koji je vozac britanskog WtCC ona riba je dobar vozac,a i matorac,onaj klinac je taraba,zasad...,nego testovi nekih super auta,i onanisanje na iste i pljuvanje na auta za obicne smrtnike,ili rmbanje tojote hilux i bacanje iste sa krova,mislim zabavan je Klarkson,Mej i onaj treci....,al meni je stvarno nekad potreban realan test i komentar za neko auto...

JBG,deda sam,preozbiljan nekad...

jin-jang

Taraba

For the record, nikada nisam i neæu voziti za Fifth Gear.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 18 Septembar, 2016, 20:58
Da objasnim neke od razlika..,recimo testovi polovnih auta,koji su meni puno blizi...,jer je velika mogucnost da cu ja kupiti taj auto par godina kasnije,a ne novo,i imaju neke od odlicnih voditelja,ima onaj lik koji je vozac britanskog WtCC ona riba je dobar vozac,a i matorac,onaj klinac je taraba,zasad...,nego testovi nekih super auta,i onanisanje na iste i pljuvanje na auta za obicne smrtnike,ili rmbanje tojote hilux i bacanje iste sa krova,mislim zabavan je Klarkson,Mej i onaj treci....,al meni je stvarno nekad potreban realan test i komentar za neko auto...

JBG,deda sam,preozbiljan nekad...



©tampano izdanje, tj. meseèni èasopis sa tim nazivom je fenomenalno. Ima to ¹to ka¾e¹ - ozbiljni testovi, ali uz dodatak tog humora - prava mera. Ne znam kako sad izgleda i da li su ih i odatle ¹utnuli.
Cena je nekih 10 evra komad da sti¾e u Srbistan, ali se mora platiti godi¹nja pretplata.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen