Glavni meni

top gear

Započeo dzimika, 27 Jun, 2011, 22:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Ne ne decko :D
2 milijarde je ukupan promet BBC-a
A oni su samo delic toga donosili

Lazic

Va¾i ¹to je deliæ kad je top gear gledalo 500-600 miliona ljudi svake nedelje... ;D

dzimika

Gledalo, ne i platilo za to gledanje, bbc nije showtime ili amazon tj aiv pa da prodaju pretplatu vec prodaju gotove emisije
A i mislim da je cifra manja sto se tice procene gledalaca

Major

Citat: dzimika poslato 04 Avgust, 2015, 13:26
Gledalo, ne i platilo za to gledanje, bbc nije showtime ili amazon tj aiv pa da prodaju pretplatu vec prodaju gotove emisije
A i mislim da je cifra manja sto se tice procene gledalaca

Gledalaca 350 miliona.
Zarada oko 50 miliki funti godisnje. Ali to je cifra koju je BBC zaradio od prodaje emisije svuda po svetu.


dzimika

upravo to, ne prodaju oni pretplatu tim gledaocima (350miliona) vec televizijama sirom sveta prodaju emisije
prodaja se kretala od 50 do 100miliona godisnje, sto je od ukupne 2 milijarde prometa samo mali delic

Major

Pa da to je cifra za emisije. E sad koliko su oni zaradili od reklama i ostalih zezancija to su im dodatne parice :)

bigbad86

I kolko im na kvarno tutnu auto kuce da ih hvale ;)

pittatore

Imal de neki torrent, link poslednje njihove epizode?

Major


Lazic


Major


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Citat: zVuk poslato 07 Mart, 2016, 21:30
http://www.topgear.com/car-news/motorsport/watch-new-tg-host-sabine-decimate-all-ring

Ako obrati¹ pa¾nju pada ki¹a i verovanto je ona jedina startovala sa ki¹nim gumama a ostali na slikovima a postavlja se pitanje i kog su ranga ostali na stazi ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Jebe¹ novi Top Gear, ¹ta je sa tri kretena...?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Skinuo, deluju usiljeno... Kako i ne bi...

DebeliZmaj

ma da li su realni novi topgear je qrton ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell