Glavni meni

top gear

Započeo dzimika, 27 Jun, 2011, 22:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Upravo gledam novu epizodu... Dva mentola, bez publike u praznom studiju i materijal od zimus... Tu¾no...

Major

Citat: Laziæ poslato 15 Jul, 2015, 20:10
Upravo gledam novu epizodu... Dva mentola, bez publike u praznom studiju i materijal od zimus... Tu¾no...

Pogledao malo i ugasio :(

ЯЭВОЛУТИОН

kao sto rekoh Clarkson je top gear....Emisija kao emisija ali on je taj koji pravi show....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Zvace oni njega nazad..

zVuk

nema sanse da ga zovu nazad, pogotovo sto im svoj trojci u ugovorima stoji da dve ili tri godine po raskidu ugovora sa bbc-em ne smeju da vode televizijski program o automobilima.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Pa to je klauzula da bi se BBC zastitio ali to nije razlog da ga ne zovu. ;)

zVuk

slazem se da to nije razlog da ga ne zovu, razlog da ga ne zovu je taj sto bbc nece da dozvoli da bilo ko, ma koliko para im donosio, bude iznad kuce.......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Upravo sam proèitao na Klarksonov twiter, imaju neki novi ugovor sa Amazonom... ne znam ¹ta i kako.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

#210

ЯЭВОЛУТИОН

glupi BBC bilo je pitanje dana kada ce trojka naci angazman....ovi iz Amazona postaju ozbiljni igraci....pretpostavljam da ce budzet biti bar podjedna kao i una BBCu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Amazon je odavno ozbiljan igrac.
:)
A verujem da se ni jedan od njih nece buniti ni sa budzetom ni sa primanjima :D

Lazic

Neko mi reèe da im je komentar bio kao da su iz aviona pre¹li u spejs ¹atl...;D ©ta god to znaèilo... ;D

Taraba

Evo perspektiva.
Dosada¹nji bud¾et je bio oko 1mil po epizodi, stim ¹to je sezona imala oko 7 epizoda.
Amazon je dao 250mil za 3 godine tj. 36 epizoda.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Èitao sam jo¹ onomad kad smo redovno gledali zajedno, da im je godi¹nji bud¾et(sa sve platama) bio oko 50 milki...

Major

Koliko su oni samo para donosili BBC-u kad su im davali toliki budzet :)

dzimika

samo delic od 2 milijarde

Major


Hohštapler

E pa sad nek pu¹e .!.
I imali su pravo da budu nafurani i utripovani i da tuku producente zbog ladne supe ako mu donosi¹  2 milijarde evra godi¹nje.

250 milki na 36 epizoda... to je kolko, 7 milki po epizodi.. jbte...
Al nije to ni¹ta, serija Prijatelji kad je bila u vrhuncu, svako od njih je imao milku po epizodi, jedna nedeljno...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.