Glavni meni

top gear

Započeo dzimika, 27 Jun, 2011, 22:13

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Taraba poslato 25 Mart, 2015, 21:49
Top Gear Presenter James May Reacts To Jeremy Clarkson Being Sacked By BBC

Kraljevi. Koliko god mrzim neke osobine Engleza, ovo je pozitivna strana karaktera u najboljem svetlu. Lepo kulturno ih je odjebao, bez da im da povoda da njemu seru i solidarisao se s kolegom. Po cenu otkaza.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

may je dobar presenter isto, svaki od njih ima jos po neku emisiju koju radi
Inace malo je falilo da bude ranjen ako ne i pogine pri snimanju jedne od emisija

ЯЭВОЛУТИОН

cekam neki novi TOP GEAR....kako cujem vec pljuste ponude sa vise strana.....BBC se preracunao, top gear je poceo da pravi pare sa trojcom ludaka savrseno uklopljenih u celinu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


mkt


Dragan_kineziolog

Postojao je Top Gear i prije njih ali nije ni upola bio gledan kao ovaj. Njih trojica su napravili od top geara, sta je danasi ne vjerujem da ce tek tako dobiti otkaz.
Tezak je zivot nas nindzi

Lazic

Dobio juèe...

Dragan_kineziolog

Cuo sam to, ali opet ne vjerujem, ja i dalje mislim da je to neka dezinformacija. Boze moj, mozda je taj sto mu se zamjerio neko veliko mudo.
Tezak je zivot nas nindzi

Taraba

Klarkson reèe da æe da promeni ime u D¾enifer ako Porche 918 bude br¾i od P1.
Trku su trebali da prika¾u u sledeæoj epizodi.

Mislite o tome...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Dragan_kineziolog poslato 26 Mart, 2015, 16:33
Cuo sam to, ali opet ne vjerujem, ja i dalje mislim da je to neka dezinformacija. Boze moj, mozda je taj sto mu se zamjerio neko veliko mudo.
nije mudo aili je peder....kazu po netu da je stvarno doso do razmirice zato sto im je doneo hladan topli obrok...ali da se ispostavilo da ga je kupio odmah ujutru kako nebi napustao set......onda mu je verovatno klarkson rekao da ide da organizuje gej zurke, na sta je ovaj rekao da moze da mu popusi, a onda ga je cudljivi voditelj odalamio....sto je sasvim normalno za Srbiju....i tako treba...alu na ostvu je pederska populacija zasticena ko romi u beogradu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


Taraba

May je izjavio, mada ne otvoreno, da neæe produ¾iti ugovor sa BBC-em ako nema i Klarksona u ekipi.
©u¹ka se da Netflix pregovara start nove emisije sa njima trojicom sa duplo veæim bud¾etom.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Slaninar

Zna li se ¹ta æe biti sa fenomenalnim istoimenim èasopisom, meseènikom?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Ja bih iskreno ako neko mora da zameni Klarka da to bude Guy.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bigbad86 poslato 27 Mart, 2015, 19:50
Ja bih iskreno ako neko mora da zameni Klarka da to bude Guy.
ali onda moraju , ili da stave titl ili da angazuju sinhronog prevodioca....pa njega ni keva rodjena ne razume....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


castor

Ono ¹to je TG sa ova tri ludaka donosio èisto je 150 miliona funti...
It's the ride that matters, not the bike…


UFF

ma ko ga jebe drkadzija matori
steta sto mu taj klinac reziser nije vratio po sred njuske