Glavni meni

top gear

Započeo dzimika, 27 Jun, 2011, 22:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

ja garantujem da je namerno izabrao auto sa onim tablicama :D
kao jadan, nema pojma o cemu se radi

ser

dobra je fora i specijal u Albaniji kad su uzeli Keca da im bude Bentli il sta vec bese :-)
E, neko je ranije spomenuo americki Top gear, u pocetku je bio sranje, al sad je dobar, skoro svake epizode izaberu 3 krntije i rkaju ih po Americi...


Slaninar

Ko prihvati taj posao kad ¹utnu Klarksona... pa nije ba¹ "moralna gromada" ¹to bi Èvarkov rekao... Ali ¾ivot ide i svako je zamenjiv. Sada je Klarkson = Top Gear, ali za 5 godina ga se pola tinejd¾era neæe ni seæati. Jedino ¹to ga vadi je ¹to ciljna grupa za ovu emisiju nisu tinejd¾eri, inaèe bi leteo posle prvog faula - tako bar ja to vidim.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

K0le

Vraæaju Jennifer  [watching]

Hattrick

Znaci ipak pedala.  [pop]

zVuk

Citat: Slaninar poslato 20 Mart, 2015, 07:14
Ko prihvati taj posao kad ¹utnu Klarksona... pa nije ba¹ "moralna gromada"

kakve veze ima prihvatanje slobodnog radnog mesta sa moralom......pa nije ga oterao taj sto bi dosao na njegovo mesto, nego se klarkson probahatio.....udara coveka jer mu se hrana ohladila......moralno, nema sta....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Boban_m

To treba gledati sa cisto finansijskog aspekta. BBC bi bio sretan da moze da zadrzi i njega i TG u formatu kakav je bio, ali im se ne isplati rizikovati reputaciju citavog sistema, zbog Klarksonovih ispada, koji vec spada u ozbiljnije prekrsaje po UK zakonodavstvu. Prihod BBC u 2014 je bio 5,066 milijardi funti. Nema sumnje da je TG bio sou koji je donosio najvise, ali i dalje je samo deo ogromnog sistema. Suska se da je Netflix zainteresovan za saradnju s njim.

Slaninar

Citat: zVuk poslato 25 Mart, 2015, 17:06
kakve veze ima prihvatanje slobodnog radnog mesta sa moralom......pa nije ga oterao taj sto bi dosao na njegovo mesto, nego se klarkson probahatio.....udara coveka jer mu se hrana ohladila......moralno, nema sta....

Ne znam ¹ta se stvarno desilo, ne znam ¹ta Klarkson ka¾e na sve to. Meni je te¹ko da poverujem da je udario èoveka zbog 'ladne supe i da mu ovi odmah daju otkaz. Smrdi mi prièa.

Ako je taèno da su ostale kolege uz njega i da neæe da snimaju bez njega... da prihvatim to mesto, oseæao bih se kao da sam ne¹to ukrao, ize¹ ga. Drugo da je èovek oti¹ao u penziju, ali ovako...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

hoces da kazes da kad bi ti neko ponudio desetostruko bolje placeno radno mesto u struci kojom se bavis da ga ne bi prihvatio samo zato sto je tu radio neko "bitan" pre tebe..??....ma vazi.....


Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: zVuk poslato 25 Mart, 2015, 18:10
hoces da kazes da kad bi ti neko ponudio desetostruko bolje placeno radno mesto u struci kojom se bavis da ga ne bi prihvatio samo zato sto je tu radio neko "bitan" pre tebe..??....ma vazi.....

Ako ne shvata¹, ne vredi da obja¹njavam. Sreæom uvek ima ko hoæe, tako da nema brige.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

shvatam, ali ti ne verujem...:P :D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

potcenjujes moral clana motomanijaka....sramota
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick


Hohštapler

...veruj mi zVuèe, znam budalu, on kad je neki "princip" u pitanju tera inat i sam sebi....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Ba¹ smori¹e... A i on pajser...

Slaninar

Pravi odgovor na pitanje za sebe æu znati tek kad dobijem ponudu za milijonski ugovor od BBC-a.

Sending CV...   :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

i ti si pajser...;D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?