Glavni meni

top gear

Započeo dzimika, 27 Jun, 2011, 22:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mazzi


Lazic

Matori razma¾eni pajser...;D

dzimika

I sinoc ipak nisu emitovali, mislio sam da ce se dozvati pameti ali nisu

Lazic


Andreja

Ma dozvaæe se, Top Gear je kurac bez D¾eze a neæe se dozvoliti da se ugasi ¹ou koji zgræe milione i milione.

Andrej, imao sam i ja sve al' do 12. sezone i ostao bez svega pre par godina, tako da, raèunaj da æu te u jednom trenutku iscimati da mi nare¾e¹ sve ¹to ima¹ :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Realno i treba da ga kazne, udario producenta zato sto mu se hrana ohladila, daj majke ti. Vratio bi ga ja u TOP Gear al za kaznu da vozi Pezo 107 bar mesec dana :P

mali_zmaj

okura¾io se,a briti kruti,nema zajebancije sa njima!!!  valjda æe malo da se spustiti sad,da se dogovore,i da pièi emisija dalje...
jin-jang

zVuk

mislim da bbc nece dozvoliti da bilo koja individua bude iznad kuce....bbc je prevelika masinerija koja zna kako se prave pare.....top gear je postojao i pre klarksona, nema razloga da ne postoji i posle....

....moje misljenje.....

...mada stvarno nema smisla da ne emituju epizode koje su vec snimljene....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

sve zavisi da li ce neka producentska kuca da ponudi klarksonu drugi show tog tipa....to bi ozbiljo uzdrmalo pregovaracke pozicije BBCa....recimo "Klarkson at 6th gear live"...ja bi to gledao....zamisli budalu uzivo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

ahahahaha....ono jes'...nego ta kuca koja bi to mogla da ponudi klarksonu bi morala da ima bas, bas velik budzet kako bi klarkson mogao da bude klarkson...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

dzimika

pa prvi bi ga arapi platili da se zajebava po stazama dole, snimao bi emisije za smesnu populaciju ali bi ga bas boleo kurac

zVuk

cisto sumnjam da bi on mogao da izdrzi a da se ne posere po islamu i muslimanima.....a onda bi ga streljali....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

bigbad86

Otkud ti takva glupost da bi ga streljali?! Nozem...


Slaninar

Citat: zVuk poslato 16 Mart, 2015, 20:12
mislim da bbc nece dozvoliti da bilo koja individua bude iznad kuce....bbc je prevelika masinerija koja zna kako se prave pare.....top gear je postojao i pre klarksona, nema razloga da ne postoji i posle....

....moje misljenje.....

...mada stvarno nema smisla da ne emituju epizode koje su vec snimljene....

Kapitalizam i moderno doba - svako je zamenjiv.

Sme¹ da smanji¹ bud¾et za nezaposlene, zdravstvenu za¹titu, pusti¹ ljude da umru, bombarduje¹ neku udaljenu zemlju, ali ne sme¹ da ka¾e¹ "kurac" u popodnevnom terminu na TV i ne sme¹ da bude¹ "nekorektan".
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY


VR 46

Au bre boki od kad si prodao zeku ne vidis nista,pa okacio Ser dva posta iznad ovaj snimak  :P :-*
Ps: I mene isto nervira sto nas isproziva,ali kao sto rece neko u komentarima,Zastava i dan danas radi dok su one britanske fabrike pogasili...Austin,MG i jos neke jbm li ga..
Twist of wrist!

BOKYBOY

Citat: VR 46 poslato 18 Mart, 2015, 18:31
okacio Ser dva posta iznad ovaj snimak  :P :-*

...ja se izvinjavam onda,nisam video post,sto ne obrisa ono S pa da otvori sliku... [neampojma]...a ovaj matori,iskompleksirani,kitonedizuci prdonja mi i dalje ide na k.... [bejzbolka]

VR 46

Javi se ti da pijemo pivo  [cheers]
Twist of wrist!

K0le

Po meni, od cele ekipe Hamster je naj . Lik koji sa onim klinaèkim entuzijazmom i kezom od uva do uva testira svaki auto i izla¾e svoje mi¹ljenje iskreno i naivno. Lik koji je u stanju da svoj por¹e 911 u 3 ujutru ostavi u gu¾vi i odpe¹aèi 25km samo da bi stigao na æerkicin roðendan , jednostavno  [kralj]. Captain Slow je glas razuma, ume nekad malo da smara stilom vo¾nje, ali se vidi da zna  oko kola, mehanike, pa i bud¾enja za razliku od ostale dvojice. E sad 'Jezza' .. Matora primadona. Ja sam naj, ja sam prvi, najlep¹i, najbr¾i, moje mi¹ljenje i stav su neprikosnoveni. Kontam da je veæina njihovih 'spontanih' reakcija izre¾irana, i da ljudi cene njegovo 'bez dlake na jeziku'  ali kad god izbije neko sranje 90% je zbog njega. Ne bi me èudilo ni da je namerno izabrao ona kola zbog tablica i puta kroz Argentinu. Sumirano - serator.