Glavni meni

top gear

Započeo dzimika, 27 Jun, 2011, 22:13

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

ne znam kolko pratite ali pocela je 17. sezona :D
sinoc emitovana 1. epizoda :D

cone

cak noris je uspeo da odveze krug brze od stiga :D
btw, videh da ja dzejmsov fan pejdz na fejsu izbacio da pocinju nove epizode, al nemam kablovksu -.-

zmiya

pratim kad stignem,idiote folirantske..

mi¹ko_kolo

I, kako je najavljeno, ovo je poslednja sezona. Pala gledanost i-æao! Ja volim da ih gledam ali me ponekad najstra¹nije nerviraju. Pravi su Englezi: nadmeni, ironièni, sa èudnim smislom za humor...

Lazic


robbief

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Jun, 2011, 23:12
I, kako je najavljeno, ovo je poslednja sezona. Pala gledanost i-æao! Ja volim da ih gledam ali me ponekad najstra¹nije nerviraju. Pravi su Englezi: nadmeni, ironièni, sa èudnim smislom za humor...


Imas neki link ka toj vesti da ih ukidaju i da je pala gledanost?  Nesto mi je to neverovatno... :(

Inace, prva epizoda novog serijala je bila odlicna, IMHO.
smooth

mi¹ko_kolo

Pre neki dan sam proèitao Mejovu izjavu o nekakvim zamenama ili ne¹to slièno, ali sad i nisam ba¹ siguran ¹ta je bilo u pitanju. :D

perlx

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Jun, 2011, 23:12
I, kako je najavljeno, ovo je poslednja sezona. Pala gledanost i-æao! Ja volim da ih gledam ali me ponekad najstra¹nije nerviraju. Pravi su Englezi: nadmeni, ironièni, sa èudnim Engleskim smislom za humor...
Umeju biti smesni kao bioskop  :)

Gašpar

Ali umeju i te kako da preteraju.

Prica o stopiranju projekta je realna, kriza je svuda u svetu, a izrada jedne epizode u proseku kosta MILION EVRA

salle_


Taraba

Gledo KLE-a, gledo prvu epizodu, umro od smeha.   [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

robbief

dobio sam info da Alvirovic siri zvaku da je pala gledanost Top Gear-a i da ce da ih ukinu.
smooth

Gašpar

Citat: robbief poslato 28 Jun, 2011, 14:50
dobio sam info da Alvirovic siri zvaku da je pala gledanost Top Gear-a i da ce da ih ukinu.

I da ce BBC otkupiti prava na SAT  ;D

robbief

smooth

Lazic

Taj ne zna ni gde se parkirao...

mkt

Citat: Gaspar poslato 28 Jun, 2011, 14:53
Citat: robbief poslato 28 Jun, 2011, 14:50
dobio sam info da Alvirovic siri zvaku da je pala gledanost Top Gear-a i da ce da ih ukinu.

I da ce BBC otkupiti prava na SAT  ;D
ahaaahaahaaah

Dragan_kineziolog

Na kojem programu budu i u kojim terminima?
Tezak je zivot nas nindzi

mi¹ko_kolo

Kod nas ih ima na B92 (ne znam termine) i na Ultra tv (kablovska) svako veèe osim vikenda oko pola jedanaest-jedanaest. Mada. Ultra ne prikazuje po sezonama nego s brda s dola.

Kanarinac

A na b92 su stare epizode

Major

Meni su oni OK. Humor je kao onaj iz Montija, nekad preteraju ali opet ih svi mi gledamo jer su ne svakidasnji :)
A to da je ovo zadnji serijal, to je verovatno marketinski trik cisto da dignu gledanost jos vise i da dobiju zilion poruka gde ih podrzavaju i bla bla truc :)