Glavni meni

Piaggio MP3 pitanje

Započeo Dzambo, 29 Oktobar, 2010, 18:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cika zuba

Citat: UFF poslato 02 Novembar, 2010, 19:33
Ja sam za to da se podjebavaju skuterasi!  ;D

E ali ja sam Maxi-Skuteras.... :) :)
[/

UFF

Da te Maxi podjebavamo onda ili sta?  ;D

cika zuba

P'daaaaa + sam i propali bajker,tako da.... Ali kao 1 skuteras zelim da mi nick bude druge boje,makar i rozle....
[/

maxster

Citat: Gaspar poslato 30 Oktobar, 2010, 22:23
Jel vozio neko od vas MP3?? Nema sanse da se legalno registruje na B...

Ljudi, to je standardni motocikl, meni cak i teze upravljiv nego onaj sa 2 tocka...

Ove godine, kraj 5. meseca sam imao priliku da ga probam. Napravio sam negde 50-60 km sa 250 ccm.
Utisci su bili vi¹e nego pozitivni, sama lega fantastièna, vozio sam ga i po krivinama koliko sam mogao, a on miran i stabilan. Na kraju sam i¹ao na kru¾ni tok, da isprobam dokle mo¾e. Ko da vozi¹ po ¹inama bez zajebancije, skuter obori¹ do kraja a on ide bez bilo kakvog izbacivanja ili proklizavanja. Jednom reèenicom fantastièno.
Inaèe je taj skuter po celoj EU mo¾e¾¹ voziti sa B kategorijom,pa èe tako biti (ili veè je) i u Srbiji. Ima i to moguènost,da ga kad dolazi¹ pred semafor ili kad stane¹ , da ga"zablokira¹", da ne mo¾e da naginje. Ima dugme na desnoj strani volana,slièno kao za paljenje. Posle kad krene¹ ,samo gas i kad preðe¹ 5 km/h, blokada se sama pusti.
Zato ga mogu voziti i oni, koji ne znaju da voze ni biciklu, a kamo li motor.
Sam agregat je dosta ¾iv, poznat iz Piaggio palete,kod nas ima 22 konja i kad ga stisne¹ ide ko svi skuteri te kubika¾e. Po mom mi¹lenju jako interesantno vozilo. Jedina mana mu je cena . Kod nas ko¹ta nov taj 250 ccm  skoro 4.500 € ,a 400-tka vi¹e od 6.700 €.
Eto toliko od mene.
Pozdrav iz de¾ele