Glavni meni

Piaggio MP3 pitanje

Započeo Dzambo, 29 Oktobar, 2010, 18:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzambo

Da li se ovaj motor moze voziti sa B kategorijom? Treba mi proverena info.

Gašpar

Ne moze!
To je standradni motocikl i ne moze se voziti s B kategorijom.

Dzambo

Pretpostavio sam i ja, pitam zato sto sam negde procitao suprotno. Valjda zbog tri tocka, taj ce biti klasiran kao laki tricikl.

markodjurovic

Lik koji drzi prodavnicu duvana kod vruceg gavrana (izmedju cika ljubine i kneza) ima ovaj plejer :). Rekao mi je da ga vozi na B. Stariji je covek ne verujem da laze, mada mozda i ne zna da cini prekrsaj. Kad si u gradu idi njega pitaj
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

UFF

Prodavac ili vlasnik bem li ga ko u piaggio group na nbg mi je kad sam uzimao manu 850 na test voznju rekao da je najveca potraznja za tim play-erom zbog mogucnosti da se vozi bez polaganja za A kategoriju

E sad da li je to provereno ili ne nemam pojma jer kapiram da ce da kaze bilo sta da bi ih sto vise prodao.

Mada sam siguran da je fabrici to bila i ideja kad su ga pravili - da prosecnom gradjaninu kome se smucila guzva po gradu omoguce da sto lakse i brze stigne do posla a da se ne zajebava sa polaganjem ako nema kategoriju niti da mora da uci da vozi motore koji ga ne interesuju

cika zuba

Citat: Dzambo poslato 29 Oktobar, 2010, 18:42
Da li se ovaj motor moze voziti sa B kategorijom? Treba mi proverena info.

Moze 100%
[/

Gašpar

Jel vozio neko od vas MP3?? Nema sanse da se legalno registruje na B...

Ljudi, to je standardni motocikl, meni cak i teze upravljiv nego onaj sa 2 tocka...

RoaD GunneR

Pa ne bi trebalo da moze al ja sam imao prilike da vozim 125 registrovan na 49 tako da sve je moguce.

Gašpar

Citat: RoaD GunneR poslato 30 Oktobar, 2010, 22:32
Pa ne bi trebalo da moze al ja sam imao prilike da vozim 125 registrovan na 49 tako da sve je moguce.

Pa kazem, legalno nikako...
Video sam i ja Ducati 749 na opstinske tablice, samo odlepljena sedmica ;D

UFF

Citat: Gaspar poslato 30 Oktobar, 2010, 22:34
Citat: RoaD GunneR poslato 30 Oktobar, 2010, 22:32
Pa ne bi trebalo da moze al ja sam imao prilike da vozim 125 registrovan na 49 tako da sve je moguce.

Pa kazem, legalno nikako...
Video sam i ja Ducati 749 na opstinske tablice, samo odlepljena sedmica ;D

Uh ja bih onda jedan ktm 950sm bez devetke  8)

cika zuba

Drugar iz Sombora ima ovaj MP3,ali 250ccm. Kada su prednji tockovi "otkljucani" u krivine ulazi kojom brzinom hoces,a kad su zakljucani nemozes ni sa 20km/h da skrenes....
Meni se ovaj "skuter" uopste ne svidza.... :) :)

08 Piaggio MP3 400 @ iBike.com.hk
[/

RoaD GunneR

Citat: cika zuba poslato 31 Oktobar, 2010, 10:35
Drugar iz Sombora ima ovaj MP3,ali 250ccm. Kada su prednji tockovi "otkljucani" u krivine ulazi kojom brzinom hoces,a kad su zakljucani nemozes ni sa 20km/h da skrenes....
Meni se ovaj "skuter" uopste ne svidza.... :) :)
Pa to je do jaja meni kada je prednji tocak zakljucan ja ne mogu ni da krenem a kamoli da skrenem :D

cika zuba

Citat: RoaD GunneR poslato 31 Oktobar, 2010, 13:39
Citat: cika zuba poslato 31 Oktobar, 2010, 10:35
Drugar iz Sombora ima ovaj MP3,ali 250ccm. Kada su prednji tockovi "otkljucani" u krivine ulazi kojom brzinom hoces,a kad su zakljucani nemozes ni sa 20km/h da skrenes....
Meni se ovaj "skuter" uopste ne svidza.... :) :)
Pa to je do jaja meni kada je prednji tocak zakljucan ja ne mogu ni da krenem a kamoli da skrenem :D
Ja sam stavio "" ako nisi video,bez nepotrebnog podsmevanja i pametovanje a i ne znas o cemu se radi...
Konkretnije zakljucava se oslanjanje...

Piaggio MP3 Roll Lock Mechanism
[/

mazzi

Zvao sam prodavnicu i rekli su mi da jos uvek ne moze da se vozi bez A dok ne uvedu nove kategorije ... a i vrlo je prosto, sta pise u saobracajnoj? Ako pise motor ne moze bez A

Dzambo

Ja sam takodje zvao uvoznika, donesena je uredba, treba da izadje u sluzbenom glasniku i da bude pravosnasna. Znaci u sustini moze, a uskoro ce i zvanicno moci. Ja sam dobio svoj odgovor, necu zakljucavati temu ako neko zeli da kaze nesto korisno o ovom plejeru.. :)

Lazic


RoaD GunneR

Citat: cika zuba poslato 01 Novembar, 2010, 01:35
Ja sam stavio "" ako nisi video,bez nepotrebnog podsmevanja i pametovanje a i ne znas o cemu se radi...
Konkretnije zakljucava se oslanjanje...
A ja sam stavio smajli, prema tome nisam se ni podsmevao ni pametovao, nego se nasalio a sto ti tako nisi ukapirao nije moj problem

PS
A da znam o cemu se radi jer nisi jedini video-vozio to vozilo.

cika zuba

Citat: RoaD GunneR poslato 02 Novembar, 2010, 15:50
Citat: cika zuba poslato 01 Novembar, 2010, 01:35
Ja sam stavio "" ako nisi video,bez nepotrebnog podsmevanja i pametovanje a i ne znas o cemu se radi...
Konkretnije zakljucava se oslanjanje...
A ja sam stavio smajli, prema tome nisam se ni podsmevao ni pametovao, nego se nasalio a sto ti tako nisi ukapirao nije moj problem

PS
A da znam o cemu se radi jer nisi jedini video-vozio to vozilo.

A odkud sam ja tek znao dal se salis ili podjebavas skuterasa na bajkerskom forumu....
[/

UFF

Ja sam za to da se podjebavaju skuterasi!  ;D

Dzambo