Glavni meni

Prodajem AFRIKU RD04

Započeo aca vet, 23 Jun, 2011, 23:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aca vet

Snaga: 56 ks     Kubika¾a:750 ccm     Kilometra¾a: 87000 km

Elektrièno paljenje, Gara¾iran, Menjaè:manuelni, Zeleni karton

U dobrom stanju, nosaèi boènih kofera, zadnji kofer, centralni ¹tender, povi¹en vizir, nove ploèice na prednjoj i zadnjoj koènici. Bez ulaganja.
CENA 2400 E
Tel 0637714582

Gašpar


BANE BROTHERHOOD

jel i ovo pod OBAVEZNOOOOOOooooo aaaaa [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gvozden


RAmireZ

Dobar dan braæo manijaci, ja sam aca vet ili Aleksandar i ¾ivim u Veterniku pored Novog Sada. Vozim Trafiku i doobar sam lik, samo ne znam ¹ta mi se danas desilo pa sam prvo otvorio ovde temu, a ne u "Predstavljanja". Nisam se ovde registrovao samo zbog prodaje motora, ali ipak æu da postavim slike i broj telefona u rubrici "Prodajem".
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

Gašpar

Citat: RAmireZ poslato 24 Jun, 2011, 01:38
Dobar dan braæo manijaci, ja sam aca vet ili Aleksandar i ¾ivim u Veterniku pored Novog Sada. Vozim Trafiku i doobar sam lik, samo ne znam ¹ta mi se danas desilo pa sam prvo otvorio ovde temu, a ne u "Predstavljanja". Nisam se ovde registrovao samo zbog prodaje motora, ali ipak æu da postavim slike i broj telefona u rubrici "Prodajem".

E ako je tako, onda se izvinjavam i delim po plusic tebi i njemu  ;)

kawa ninja

  Za afrikance i bem bejce  ne vazi pravilo predstavljanja, njima je sve dozvoljeno i imaju pravo na zivot bez pravila.. [rofl] [rofl]  i zato Afrika i bem be rulessss   ;D

da, obavezno pogledao... ;D ;D
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

zlacjani

jo¹ malo pa æe afrike poèeti da dele uz sladoled...a ja se taman nao¹trio da kupim RD07, jbg. sad mi glupo kad nisu vi¹e na ceni

aca vet

Hvala na dobrodoslic Gaspar,ja sam Aca_vet (veterinar) iz Beograda.Prodajem Afriku jer hocu da kupim BMW K100  i jedino to moze u zamenu.

UFF


Dzigi Boy

Trafikanci poceli da prodaju svoje olupine, jer su se usrali od kradje hahahahhahahahahahah
Citat: UFF poslato 24 Jun, 2011, 21:19
jel BMW sa ABS-om?

A nego kakav nego sa ABS

aca vet

moze ABS, nije obavezan

RAmireZ

I danas obavezno pogledao...
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

Gašpar

Citat: RAmireZ poslato 25 Jun, 2011, 00:34
I danas obavezno pogledao...

Jos ja mislio ti stvarno poznajes coveka  :)

Od danas gledanje obavezno!!!!  ;D ;D ;D

cone