Glavni meni

Tablica ispod repa Vs. Tablica na nosacu ?!?!?

Započeo Pop, 23 Jun, 2011, 12:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: DR Goran poslato 24 Jun, 2011, 10:19
Zavisi od toga koliko ima mesta na motoru da se ubacuje dodaje u repu ispod rezervoara itd ...i zavisi od vremena potrebnog da se napravi i montira jer za svaki mora drukciji ...
ovaj na slici je trebalo 6 sati bez minuta odmora da se napravi ...cena 50e  (evo sada ide ban za reklamiranje :)) cudno neka pojava nema cenzure) vlasniku receno dodji vidi ako ti se svidja plati ako ne skidam i nista ..doso vido izbrojao pare ....a za automatski pa jbg racunam jos jedno tri cetri pet sati da se napravi ili na sajle ili na el magnet... zavisi na nekima nema de sibica da se ubaci pod plastike pa i ne moze automatCki..sta znam tako osam devet deset banki ...evropskih. Skupo je biti krimos  [policaja] [bejzbolka]
SKUPO?a koliko ispadnu 2 kazne za crveno,zuta traka  i preticanje preko pune?

MIGE

a sve to dobijes na kucnu adresu,neznajuci da te je drug plavi snimao na kvarno  ;)

Bori¹a

MIGE; dodjite u Cacak, tu nema zuta traka ;D

DR Goran

Citat: MIGE poslato 24 Jun, 2011, 10:38

SKUPO?a koliko ispadnu 2 kazne za crveno,zuta traka  i preticanje preko pune?

Pa ako je tako onda je automaCki nosac dzaba...mada to sto si najbrojao..sledi ti corka panticu 8) .
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

zlacjani

meni je tablica bila ispod repa na SV-u , èak je bila vidljiva ok ali se drugu plavom na BMW-u ba¹ nije svidela i oèito mi lik bukvicu samo tako, po novom zakonu tablica mora da bude  -15 i +35 stepeni od vertikalnog polo¾aja..ako mi je lik dobro objasnio, time iskljuèuju lepljenje tablice odozdo kao zakonito i pljus kazna ko vrata, a motor uredno registrovan....

ubedio me je i okaèio sam rep i tablicu, ne isplati mi se njihovo izdrkavanje....oni su uvek u pravu i ne vredi se raspravljati sa bu..lama

Tihi_ZR

Citat: zlacjani poslato 24 Jun, 2011, 17:55
, po novom zakonu tablica mora da bude  -15 i +35 stepeni od vertikalnog polo¾aja..ako mi je lik dobro objasnio, time iskljuèuju lepljenje tablice odozdo kao zakonito i pljus kazna ko vrata, a motor uredno registrovan....
A da si je stavio iza tocka? Videla bi se opet. I ako te pita sto je tamo kazi da si je tu stavio jer ti je stari rep polomljen i cekas da ti baba posalje iz Nemacke iz Beca novi a da je tablica tu privremeno jer jedino tu moze da stoji pod propisanim uglom.  ;D

zlacjani

zamalo, poèeo ja da se vadim...nema ni¹ta ispod toèka, samo nazad na nosaèu, da se tablica vidi i ODOZGO, ili namesti po propisu ili plati kaznu tj. ne vozi motor, nema pravdanja za danas sutra samo ¹to nije gotovo, napu¹io me ko vola....dok mi nije puk'o film i nisam si¹ao s' motora.

Na kraju je lik ipak popust..skontao je da je ispao kreten i pustio me, ali mi je svakako sjebao dan i tog izdrkavanja nije vredno maltretiranje sa tablicom, bar meni

Tihi_ZR

Pa to kada naletis na kompleksasa nekog.

RAmireZ

Citat: DR Goran poslato 24 Jun, 2011, 09:36

Problem je u tome sto policija zanoveta i vec dve kazne su pisali za prljavu tablicu (3000) jer je tesko vidljiva za kameru s bandere e sad ko kako uspe da se dogovori umakne itd shodno manijakometru u glavi

Pisali su kazne za prljavu tablicu, a ona je bila skroz sakrivena kao na slici? Ili je bila nalepljena ispod repa? Ako je tako jo¹ si i dobro pro¹ao, kako je mogao da te zvekne. Zbog ovakvih sluèajeva mislim da je najbolja varijanta "vidi¹ - ne vidi¹". A kako su krenuli sa postavljanjem kamera... biæe "ne vidi¹ - ne vidi¹".

Meni sad tablica izgleda ovako:



Kad budem imao vremena nabud¾iæu neki sistem na dugme. Nabavio sam jedan motor od centralne i jedan od zadnjeg brisaèa. Nadam se da æe mi neki odgovarati.
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

Tihi_ZR

I stavis jedno dugme na manje vidljivo mesto. i drzis zalepljenu tablicu i kada te pandur zaustavlja a ispred tebe je, samo stisnes dugme i spustis je i ovaj ne skonta.

RAmireZ

Problem je kad ti se prikrade od nazad, a ti ga ne vidi¹ da je ¹trumf. Onda ni crvena ne poma¾e. Zato sistem "vidi¹ - ne vidi¹" treba pametno koristiti.
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

Gvozden

Ja i da ocu ne mogu da je sakrijem, na zedu je repina kao autobus. zasad samo ne stajem na radare :)
Sad mi bio ortak sa tehnickog pregleda i kaze da od sledece godine se uvodi foto dokumentacija vozila. slikaju ga sa svih strana....kad se na to doda ona paparaco fora sa kamerama po Misheluku i snimanja kaciga i opreme.....
Tako ako imash unikatan bajk mozes koliko hocesh da skrivash tablicu na kraju imaju fore da te pecaju. U manjim mestima je tad bezanija svedena na minimum ili bash na MManijak-e...

ps....A valjda uskoro i za traktore, i poljo mashine.....bar ce i oni morati biti ispravni i konacno propisno osvetljeni.. :)

UFF

Jbg odes na tehnicki na slikanje sa motorom oblepljenim u foliju :)

Gvozden

hahaha, pa moze i tako...samo treba da pazarimo onu za sajmove sa slabim lepkom da ne bi sjbali boju...:)

Kanarinac

ahahahaha ne moras ni celog, samo odradis neke sare, i kad islikaju odes i skines

pfffff oni ce nama dva zeca tri zeca


Gvozden

jbt ovaj kad spusti tablicu kao avion, ukoci 50 km u momentu.....sreca pa nemamo te paorske tablice ko vrata....LOL...
Ima da zbudzim to motorce za tablice, sa sve cnc crtezom i da ga okacim na sva veshala da svi prave...

WUJA

tablice nema ispala je po losem putu. xaxaxa...

Mik

Gledam danas kvalifikacije u GP pa vidim da Yamahe nose brojeve bas pod repom, i vidljivo je za kamere jer inace to se ne bi videlo.
Sasvim sam siguran da ce ova blagonaklona ( [veryangry]) vlast to uzeti u obzir u smislu donosenja oslobadjajuce presude.  (Budimo realni, u svakom aspektu zivota dobismo ovo  [srednjiprst])
 

Purec

Meni tablica nije ni pod repom (jer nemam lep rep za tako nesto :D ) ali nije bas ni na nosacu, a nije ni vidljiva :D