Glavni meni

Tablica ispod repa Vs. Tablica na nosacu ?!?!?

Započeo Pop, 23 Jun, 2011, 12:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pop

Interesuje me kako vam stoji tablica na motoru....

Za ove sto imaju tablicu ispod repa. da li murija drka i koliko, i na koji fazon se "izvlacite".....

Ruzno mi je to kad mi tablica zaklanja zadnji tocak i narusava liniju pa gledam da improvizujem nesto...  Kakva su vasa misljenja na tu temu?


Mozda se tema i ponavlja, nisam je nasao, i ako nije na dobrom mestu nek je vlas' mrdne tamo gde treba... ;)

"Грме танки џефердари..."


Bori¹a

Jaoj bre, pa pitas manijake gde tablicu, samo oni tamo ce da ti kazu "na vidnom mestu, i nemoj brzo" :P

Tihi_ZR

A ni ne stoji svakom motoru lepo tablica ispod repa. Recimo mom ne stoji jer ima izduve. Ali na starijoj R1 ili R6 lepo stoji. Mada ja volim kada vidim da na motoru moze da se skine rep a da ipak imas zmigavce, tj  ne volim zmigavce koji su na repu. Zato mi je Suzuki GSXr najbolji za skidanje repa i stavljanje tablice ispod.

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Tamanitu


Stevan

Uzmes onaj drzac tablice na sklapanje i namestis na njega. dignes je i ne vidi se, a ako te zaustave i opomenu ispravis je na 10ak mnuta :)

WOLVERINE

Ispod........  ili u koferu...........  ili je nema........

Kanarinac

Imam nosac ispod repa koji se ispavlja. Za sad stoji pod repom, nisu me dirali, sto ne znaci da nece

K_A_W_A

Imam onaj nosac na savijanje i uvek mi je tablica podignuta. Sta se koga tice moja registracija. Tako i preko grane prelazim. Samo su me jednom vratili sa Horgosa Madjari i nisu mi dali da udjem u Madjarsku. A ja onda spustio tablicu i otisao na Kelebiju ;D ;D

RAmireZ

A jel ima neko nosaè koji je motorizovan, pa mo¾e¹ na dugme da zapovedi¹ tablici da se vidi ili ne vidi?
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

Gašpar

Citat: RAmireZ poslato 24 Jun, 2011, 01:52
A jel ima neko nosaè koji je motorizovan, pa mo¾e¹ na dugme da zapovedi¹ tablici da se vidi ili ne vidi?

Postoji da joj zapovedis da se ne vidi, ali je rucno vracas da se vidi.
Za automatsko vracanje da se vidi jos nisam cuo [neampojma]

vlada_dee

Napravio moj ortak, elektromotor od podizaca stakala za auto stavljen ispod sedista, on namotava sajlu koja dize tablicu. Opruga vraca tablicu kad se elektromotor okrece u drugom smeru...mnogo je do dzadza. Prekidac negde napred i ludilo...
Mozda slikam ovih dana!

Kanarinac

Jesi siguran da je od podizaca? ja sam imao ideju motor od centralne.

vlada_dee

Da, da, sa sve onim prekidacima da stane kad se otvori/zatvori do kraja.
Ljudi lepo napravili automatski sakrivac tablice ali ga ugradili u kola da dize stakla :)

UFF

Bice uskoro - jedan nas clan je u procesu izrade tog automatskog

DR Goran









Sad ga vidis sad ga ne vidis .... ovo je manualna varijanta ...moze i automatska po zelji vlasnika.  Problem je u tome sto policija zanoveta i vec dve kazne su pisali za prljavu tablicu (3000) jer je tesko vidljiva za kameru s bandere e sad ko kako uspe da se dogovori umakne itd shodno manijakometru u glavi
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

MIGE


DR Goran

Zavisi od toga koliko ima mesta na motoru da se ubacuje dodaje u repu ispod rezervoara itd ...i zavisi od vremena potrebnog da se napravi i montira jer za svaki mora drukciji ...
ovaj na slici je trebalo 6 sati bez minuta odmora da se napravi ...cena 50e  (evo sada ide ban za reklamiranje :)) cudno neka pojava nema cenzure) vlasniku receno dodji vidi ako ti se svidja plati ako ne skidam i nista ..doso vido izbrojao pare ....a za automatski pa jbg racunam jos jedno tri cetri pet sati da se napravi ili na sajle ili na el magnet... zavisi na nekima nema de sibica da se ubaci pod plastike pa i ne moze automatCki..sta znam tako osam devet deset banki ...evropskih. Skupo je biti krimos  [policaja] [bejzbolka]
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..