Glavni meni

Motori za off road

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pbsteam

Bas sam hteo da pitam farbacha dal ise radanov vozi sa njima jer sam video motor :) suzuki  [srce]

farbach

Stefan naidje ponekad. Staza je kratka i nezhtevna, pa mu je verovatno dosadno. Branko se aktivirao, posle dugo vremena je seo na motor. Juce je pitao da mu nesto popravim na kacigi, znaci trebace mu.  Ima nas nekoliko penzosa, pa se lepo zezamo.

zodiac

Citat: UFF poslato 23 Oktobar, 2010, 22:34
jel se desilo nekom ovako nesto?  :o

Kakav glupan. Da se nije bespotrebno kurcio sa krivljenjem motora kod poslednjeg skoka, ne bi ni pao.
Prijatelj je zao drug

doktor

Vozio sam se prosle godine hard enduro po planini i fenomenalan je osecaj...u medjuvremenu se ekipa raspala, ne moze se sam u planinu...pa sam prodao CR-ku i sada trazim neki XT za odlazak u prirodu, bez nekih hard ambicija. Jos povrh svega, na poslednjoj voznji sam tako pao/preleteo u punom gasu, da sam se kompletno rasklopio i jos uvek se nisam potpuno oporavio. 8)
Elem, i dalje mi je off u srcu... [thumb_up]
Bikers work is never done!


farbach



JankoR

#27
Prvi enduro motor bmw650gs i brzo uvidio da je prete¾ak i da mi ga je ¾ao urnisat po terenu.Sledi yamaha xt600 sa njom sam se navozao i ukapirao da je te¾ina BITNA. Trenutno imam ttr600e 2003 i wr250f 2005 god (premda ttr na¾alost ovih dana mijenja vlasnika za smije¹nih 2000e)

http://
TTR
http://
wr

Imam problem kao jo¹ neki ovdje na forumu-nema skim-Podgorica je grad sa skoro 200000 stanovnika i vrlo èesto nemam skim da vozim >:( a  sam u goru i pod vodu nikad. poz za sve

UFF

Ma kako bre tezina bitna?

Ovi sto voze trafike na plin nas ubedjuju da nije bitna, meni i devojka kaze da nije bitno sto mi je mali zato sto je dobar tehnicar....

ja sam sad zbunjen...

ne znam kome da verujem?

JankoR

Za tvoju curu neznam ;D
za trafikante znam :D

farbach

Zasto dade teteerca za tako male pare?

JankoR

®ao mi ga jer je dobar i nije pre¹ao ni¹ta,15000km a dva motora mi je previ¹e jer sam ove sezone sa oba ukupno pre¹ao 3500km -samo priroda i offroad. Registracija za ttr je 300e i gume su na nulu a i wra prodajem jer mi je iskocio jedan wr450 kao nov-makadama nije vidio a ima 5000 na satu. Trenutno su cijene motora u Crnoj Gori NAJMANJE u regionu ,frka i kriza pa ljudi daju motore u bescjenje a samim tim i nama kojima i nije frka obaraju cijenu. Pazi primjer momak je ktm950 super enduro sa 4500 na satu 2008 god bez taèkice dao ispod 6000e i to na rate  . poz

farbach


farbach

Posalji neki linkza crnogorske oglase, trenutno su svi u klubu u off road fazi.



zodiac

Ubavo. To je motor za off, a ne Afrika.
Prijatelj je zao drug

Abdullah100k

Citat: zodiac poslato 31 Oktobar, 2010, 21:24
Ubavo. To je motor za off, a ne Afrika.

Ovo je full cross a ne motor za off, a Afrika jaako lepo ide na off ako znas da je teras ;)
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Gavrolini

marko sto koci video ovako,isto se desilo meni kad sam snimao sa mobilnim,ali  opet ipak je to PRO cam i ne bi smelo tako da baguje

UFF