Glavni meni

Motori za off road

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Osim sto su uglanom ruzni (mada se taj trend u poslednje vreme menja) a za uzvrat pruzaju mnogo sta vam se jos svidja



Gašpar

Nesto mi se cini da ima slabo vozaca istih na ovom forumu ;D ;D ;D

zodiac

Lose ti se cini ;)
Prijatelj je zao drug

krsta63

moze li jedan sa tt belgardom

UFF

Citat: krsta63 poslato 18 Oktobar, 2010, 01:29
moze li jedan sa tt belgardom


moze

ali samo ako je ona "specijalna" "takmicarska" verzija koja se skoro prodavala  ;D :D ;)

Gile_ExtremeBoy

Citat: UFF poslato 17 Oktobar, 2010, 17:54
Osim sto su uglanom ruzni (mada se taj trend u poslednje vreme menja) a za uzvrat pruzaju mnogo sta vam se jos svidja

Svidja mi se sto mogu uvek kad putujem, za razliku od drugara, da otvorim kartu i pogledam najkraci put (najcesce preko nekog brda) i znaci sa asfalta direktno na off bez problema. A na toj *precici* se najcesce vidi jos kojesta i kojekakve lepote majke prirode koja se sa magistrale tesko uocava. S obzirom na sredjenost nase drzave i kvaliteta puteva kojim raspolazemo, ovaj tip motora je neretko omiljena opcija ljubitelja motora u Srbiji. Pogotovu Enduro-Touring kakvog ja posedujem je takoreci sve u jednom, naravno sa manom sto nije preodredjen za stvaranje velikih brzina, ali to se naravno prasta njegovom dugotrajnoscu.
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

farbach

u subotu je voznja po Fruskoj gori. Bice lepo vreme, sa puno blata, pa ko voli.

Abdullah100k

Ko ne voli blato, ne treba da zivi!
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

UFF

jel si mislio na to iz opisa tvog motora?


markodjurovic

#9
Definitvno disciplina koja me najvise ispunjava. Volim enduro voznje od vise dana i sve sto ide uz njih (kampovanje, roshtilji, piva i rakije :D). "Srodni" motokros praktikujem samo vezbe radi, ali mi iskreno nije neko uzivanje. U zadnje vreme najvise volim CRkom da idem, ali me ne posedovanje kola i prikolice poprilicno ogranicava na okolinu BGa, ili pak kad se neka dobra dusa ponudi za prevoz. Stoga se na dogadaje koji su dalje odazivam malo tezom XLkom koja je aj kazemo neki kompromis.
U principu nadam se novoj ekipi ovde sa kojom ce biti voznji :)

Usput ako neko ide kolima sa prikolicom sada na Frusku Goru moze da racuna na podelu troskova :)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

farbach

Par slika, bice i teksta kada se odmrznem.

farbach


Gavrolini

Citat: farbach poslato 19 Oktobar, 2010, 16:22
u subotu je voznja po Fruskoj gori. Bice lepo vreme, sa puno blata, pa ko voli.
eto mene ako mi nekom magijom dotle bude gotov motor

farbach

Danas je stigao jos jedan kx125. Sve je vece pleme.

Gavrolini

mitrovcane je uhvatila opasna enduro manija

markodjurovic

Kako sam dobar deo meseca proveo lezeci :), a za Subotu najavljuju pretezno suncano rado bi otisao do Bojcinske sume. Suma je ravnicarska tako da se moze ocekivati blata i blata. Suma je udaljena od Zemuna oko 35km, od Sremske Mitrovice oko 70km, od Obrenovca oko 40km, od Sabca oko 50km, od Vrsca 130km :P. Umesto Bojcinska suma moze i poseta manastiru Fenek pa onda suma Gibavac takodje u opstini Surcin samo blize Beogradu.

Sama ideja je ono mesni narezak u ranac, leba, vode pa da se iskoristi ovaj kratak suncan dan, pa ako oce neko ...

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

farbach

Danas je bila lepa voznja na sljunkari.

farbach


UFF

jel se desilo nekom ovako nesto?  :o

wr250 crash

Stuntoholic

Gle cika Branko Radanov sta radi, covek mnogo zna o motocrossu, nas veliki vozac motocrossa ranijih godina, a sada mu se sin takmici..
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov