Glavni meni

Da li je bolja provincija ili veliki grad (BG, NS, KG, KS...)

Započeo DebeliZmaj, 22 Jun, 2011, 19:43

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

cone

ja sam iz unutrasnjosti tacnije iz Ivanjice(mesto Medjurecje) i meni je do jaja tamo.. U bg-u sam vec 4 god i te dve vrste zivota ne mogu se porede.. Nekad mi je lepse tamo, nekad ovde.. ne znam.. moze se reci da mi je ipak tamo lepse(mirnije je, imam vise drustva, priroda itt)

Gašpar

Eh da, zaboravih da napomenem. Od Beograda mi se ne dopada samo krug dvojke, sve dalje mi se cak svidja.

Ovde kod mene je lepo, doduse malo zagadjeno i bucno, ali ima drveca, parkova,...
Kako krenes dalje od mene ka UFF-u i YoYi ili Kenguru, Pei Family, sve je lepse i lepse i gubis osecaj da si u Beogradu  ;)

mkt

meni je sad dok sam mlad i lud bgd odlican jbg  [thumb_up] zivim u centru ,posao mi je blizu, izlazim skoro svako vece jer me ne mrzi da se cimam i gde god da krenem  pesaka opusteno stizem ,al kapiram kad omatorim da cu da pobegnem iz centra negde sigurno .......... mozda negde oko avale  ili zemun

WOLVERINE

Citat: jager poslato 23 Jun, 2011, 00:21

@Wolverine
Ubio me Bog ako sam skontao ¹ta si mi sa tim klipom hteo reæi  [rofl]

Pa bio Brus Li u Nisu...........   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

  A MI IDEMO ZA JAGODINU..............

 Gde je bre sad ona prakljaca sto ima noge k'o sestar?

Gašpar

Citat: WOLVERINE poslato 23 Jun, 2011, 00:34
Citat: jager poslato 23 Jun, 2011, 00:21

@Wolverine
Ubio me Bog ako sam skontao ¹ta si mi sa tim klipom hteo reæi  [rofl]

Pa bio Brus Li u Nisu...........   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

  A MI IDEMO ZA JAGODINU..............

 Gde je bre sad ona prakljaca sto ima noge k'o sestar?

Nesto bi govori da se UFF bavi geometrijom  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ivan1979

Dzaba ovolika pisanija, svako zivi gde mu pase . E sad, neko zna,  neko ne , neko priznaje  neko ne.... Na kraju nije ni bitno, svi idemo istim putem  ;)

aca-pn

Tako je, neko voli beton, neko sumu i livade, neko brz, neko opusten nacin zivota, ali kad ti neki debeloguzi objasnjava sta je bolje, a dalje od svog dvorista nije video, to je smesno.

dzimika

jageru moras bre neki salas da kupis, ima jeftinih tamo oko subotice, pogotovo na onom potezu od subotice prema kanjizi :D
ja kad bi nasao posao u subotici ne bi previse razmisljao vec bi se odma preselio iako sam skoro zavrsio sredjivanje potkrovlja, veliki salas kod taste i tasta, imanje ide od sektora 2 do magistralnog puta od izlaza za SU istok do SU pa gde ces lepse :D neki kros da tastu izorem njivu i bog da me vidi :D

ps: znao sam da nece debeli dugo izdrzati

monsterbnt

Volim NBGD i ne bi ziveo nigde drugde. Samo sto moj blok nije betoncina na sve strane. Ja ujutru kad ustanem cujem pticice i mirise mi lipa pod prozorom :)
Jeste u ''provinciji'' mir i tisina ali meni to ne prija svaki dan. Volim haos i ludilo koje mozes naci samo u velikom gradu.
Smrt SVIMA!!!!

cone

sve ima svoje prednosti i mane.. imam drugara u belom potoku, ima nejlepsu kucicu u celoj okolini toj.. milina mu.. kad treba do grada, za 10 min je tamo autoputem.. milina bozija

Panta Zemunac

Mo¾da nisam najmerodavniji jer ¾ivim u zgradi ali opet sam dalje od centra BGDa...Nisu zagu¹ene ulice, ima se de parkirati i u samom centru a i ljudi su, nekako smireniji!

Pregledavajuæi neke kuèice u provinciji, sa Patkom i to, malte ne za ð. se nude, pomislih kako  bi bilo lepo imati i tako ne¹to u ¹teku....
ma kakav ¹tek, vi¹e bi tamo vremena provodio (ba¹tica, mali plastenik, patke, guske...ma milina) nego u gradu.
Ko ¹ta voli...

jager

Citat: dzimika poslato 23 Jun, 2011, 01:09
jageru moras bre neki salas da kupis, ima jeftinih tamo oko subotice, pogotovo na onom potezu od subotice prema kanjizi :D

Ja bih radije u neke planinèuge i ¹umetinu ;D U okolini od 100 km poznajem obe krivine! ;D

Citatps: znao sam da nece debeli dugo izdrzati

Paaaaa... DA!  [rofl]

Nadalina

Da li je bolja provincija ili BG- zavisi sta trazite i sta zelite...
Meni, u ovom trenutku, bolji je BG... Pruza mi sve sto mi treba i to je to.
Kad mi dosadi guzva i buka, odem kod mame i tate na dva, tri dana, napunim baterije i nazad za BG. ;)

A, oni koji nemaju nikoga u provinciji ili su rodjeni Beogradjani/ Novosadjani..., pa bar danas nije skupo otici van BG u neko manje mesto, na planinu ili negde i odmoriti dan, dva... toliko bi potrosili i taj vikend u BG... [hello]
Dzukela u podznaku

Panta Zemunac

Vala, bez 150 evriæa se ne mo¾e do Zlatibora, na par dana, sa gorivom, podrazumeva se!
Nije ni da je jeftino...treba samo pogledati veèinu pneumatika, ovde na forumu i vidi se standard!

gane

ma svako neka ¾ivi tamo gde mu vi¹e odgovara ili voli, roðen sam u Beogradu i nebi ga menjao i volim da odem van grada i nemam problema sa ljudima koji nisu iz bg, ali dosta njih ima neki problem u vezi bg i ljudi iz njega....kompleksi ili ¹ta veæ....

Nadalina

Citat: Panta Zemunac poslato 23 Jun, 2011, 01:58
Vala, bez 150 evriæa se ne mo¾e do Zlatibora, na par dana, sa gorivom, podrazumeva se!
Nije ni da je jeftino...treba samo pogledati veèinu pneumatika, ovde na forumu i vidi se standard!

Zlatibor je vec minimum 10 godina urbana sredina- skoro kol`ko i Beograd... kad kazem da se ode na neku planinu mislim na Taru, Divcibare i te manje popularne i urbane sredine... tamo je smestaj, sa sve klopom, nesto oko 1000 din u domacinstvima... i, to je to... Znaci, za vikend ti treba manje od 50e, sa sve gorivom... ;)
Dzukela u podznaku

Panta Zemunac

Citat: Nadalina poslato 23 Jun, 2011, 02:06
Citat: Panta Zemunac poslato 23 Jun, 2011, 01:58
Vala, bez 150 evriæa se ne mo¾e do Zlatibora, na par dana, sa gorivom, podrazumeva se!
Nije ni da je jeftino...treba samo pogledati veèinu pneumatika, ovde na forumu i vidi se standard!

Zlatibor je vec minimum 10 godina urbana sredina- skoro kol`ko i Beograd... kad kazem da se ode na neku planinu mislim na Taru, Divcibare i te manje popularne i urbane sredine... tamo je smestaj, sa sve klopom, nesto oko 1000 din u domacinstvima... i, to je to... Znaci, za vikend ti treba manje od 50e, sa sve gorivom... ;)

Da, to je veæ pristojna cifra i nije skupo. Mogli smo na forum postaviti sva etno sela sa cenama a ima ih na netu ihhaaaj....za par dana èovek se odmori kao da je bio na godi¹njem!

YOman

Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

balcan girl



   A MI IDEMO ZA JAGODINU..............

  Gde je bre sad ona prakljaca sto ima noge k'o sestar?
[/quote]

Nesto bi govori da se UFF bavi geometrijom  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [rofl] [rofl] [rofl]
[/quote]
zao mi je gaspare ali uff se bavio voznjom bicikla cele veceri hahahahahahahahahaha
ostao si bez svoje ljubavi hahahahahahaahahahahahaahahahaha
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!