Glavni meni

Da li je bolja provincija ili veliki grad (BG, NS, KG, KS...)

Započeo DebeliZmaj, 22 Jun, 2011, 19:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

ne znam kako ostalima iz beograda ali meni kad je da vidim provinciju ja odem do avale, vrchin, sremchica itd... :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

aca-pn

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Jun, 2011, 19:43
ne znam kako ostalima iz beograda ali meni kad je da vidim provinciju ja odem do avale, vrchin, sremchica itd... :) ...

Dzaba tebi sto si zitelj prestonice kad si debilcina. Izadji malo iz glavnog grada, da progledas slepce.

DebeliZmaj

eeelem... ocigledno ti satira nije poznata kao pojam .. e sad.. avala, vrchin, sremchica su delovi beograda
i ljudi su se prepoznali uglavnom da ih zezam bash ti na koje se odnosi ...
a sad ko je slepac :) ne znam sta da ti kazem.. ocigledno imash neki problem sa beogradom :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

#3
Citat: DebeliZmaj poslato 22 Jun, 2011, 19:43
ne znam kako ostalima iz beograda ali meni kad je da vidim provinciju ja odem do avale, vrchin, sremchica itd... :) ...

Xe, xe, xe, Zmaju, ma znaju ljudi za satiru, ali objasni ti meni, sta Beogradjani imaju od zivota ovde, pogotovo koji nisu poreklom iz unutrasnjosti, pa nemaju gde da zapale kad se smore... Imamo zagadjenja koliko hoces, guzve po ceo dan, naskuplju hranu i kvadrat stana u Evropi, a i sire, prostaka i stoke za izvoz... Samo da mi deca jos malo porastu, odoh u tri lepe odavde, nije bitno gde, mada bi negde bar oko Mise i Ljilje, a moze i mnogo dalje... Obisao sam Srbiju uzduz i popreko, mislim da je svuda lepse nego u Bg...

WOLVERINE

Citat: Lazic poslato 22 Jun, 2011, 22:57
Xe, xe, xe, Zmaju, ma znaju ljudi za satiru, ali objasni ti meni, sta Beogradjani imaju od toga, pogotovo koji nisu poreklom iz unutrasnjosti, pa nemaju gde da zapale kad se smore... Imamo zagadjenja koliko hoces, guzve po ceo dan, naskuplju hranu i kvadrat stana u Evropi, a i sire, prostaka i stoke za izvoz... Samo da mi deca jos malo porastu, odoh u tri lepe odavde, nije bitno gde, mada bi negde bar oko Mise i Ljilje, a moze i mnogo dalje... Obisao sam Srbiju uzduz i popreko, mislim da je svuda lepse nego u Bg...

  Nije to jedini problem....   

sasafilipovic

Citat: Silvana poslato 22 Jun, 2011, 19:55
Citat: sasafilipovic poslato 22 Jun, 2011, 18:07
najbolje je okupljanje u parku "Potok" kod aqua parqa, zoovrta, muzeja... Tu neki mogu da osve¾e pamæenje u vezi sme¹nih cigara...
Ovako, ima hladovine i to debele, tu su ro¹tilji, klupe, stolovi, ima i nekih pokrivenih letnjih uèionica. Ko hoæe kupanje mo¾e u aqua park, ko hoæe kafanu tu je Smoloviæ, zoolo¹ki vrt odmah tu...

Je l' to to mene z...? Hoæu i ja u kafanu, dosta je bilo!

Pa tu imas sve, kafana Potok ( kod Smolovica), klub Tigar u zoloskom vrtu, odmah tu je Etno konak (kafana i prenociste), aqua park, bazeni, tobogani i kafane...
Ujedno je tu i park Potok - Djurdjevo brdo sa dosta drveca i hladovine, sve je to zajedno u precniku 500m
Za prenociste nasto sam nacuo da u Belickom keju prenociste je oko 1000 dinara, neka neko proveri iz Jagodine posto sam trenutno u Slovackoj.

Lazic

@WOLVERINE:
Mrzelo me da kucam dalje, a i vlada nas zraci k`o fukushima svaki dan...

WOLVERINE

Citat: Lazic poslato 22 Jun, 2011, 23:11
@WOLVERINE:
Mrzelo me da kucam dalje, a i vlada nas zraci k`o fukushima svaki dan...

Ipak idemo mi kod Balkanke, Saleta i ekipa na Betovena.........  A valjda ce biti i piva i rostilja..........

jager

Jeli bre, Zmaju... Ti planira¹ da doðe¹ na okupljanje u Jagodinu?
Ako ne planira¹, ¹ta te boli qrac da uop¹te i pi¹e¹ u ovoj temi?? Lepo pusti onda nas idiote da ¾ivimo u zabludi kako je priroda po unutra¹njosti Srbije mnogo lep¹a od jebenog betona u ma kom gradu...

aca-pn

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Jun, 2011, 22:35
eeelem... ocigledno ti satira nije poznata kao pojam .. e sad.. avala, vrchin, sremchica su delovi beograda
i ljudi su se prepoznali uglavnom da ih zezam bash ti na koje se odnosi ...
a sad ko je slepac :) ne znam sta da ti kazem.. ocigledno imash neki problem sa beogradom :)

Ajd posto si bio kulturan da ti odgovorim. Nemam nikakav problem sa Beogradom i Beogradjanima, imam problem sa odnosom nekih Beogradjane prema "provinciji". U Bg-u sam ziveo tri godine i kad se lomilo da li ostajem i prihvatam ponudjeni mi posao ili se vracam u provinciju, ja se vratio za sta se ni jednog trenutka nisam pokajao. Zivot sa poslom od 9-17 i jos po 60-90 min do i od posla nije za mene. Jebo pare ako sam vezan za posao od jutra do mraka.

DebeliZmaj

#10
Citat: Lazic poslato 22 Jun, 2011, 22:57
Xe, xe, xe, Zmaju, ma znaju ljudi za satiru, ali objasni ti meni, sta Beogradjani imaju od zivota ovde, pogotovo koji nisu poreklom iz unutrasnjosti, pa nemaju gde da zapale kad se smore... Imamo zagadjenja koliko hoces, guzve po ceo dan, naskuplju hranu i kvadrat stana u Evropi, a i sire, prostaka i stoke za izvoz... Samo da mi deca jos malo porastu, odoh u tri lepe odavde, nije bitno gde, mada bi negde bar oko Mise i Ljilje, a moze i mnogo dalje... Obisao sam Srbiju uzduz i popreko, mislim da je svuda lepse nego u Bg...

ako ti se ne svidja u beogradu, prodaj stan, za iste pare mozesh kupish kutju, vilu, u nekom vukojebu ...
eto ti imacesh tamo lepo cist vazduh, mozda necesh imati druge komocije ili imacesh vazduh i gde da odesh kad se smorish, shuma neka ...
e da necesh imati ni guzve al kad padne sneg .. jbg onda se sam otrpavaj, e da i klopa je jeftinija al nema fast fooda ...
prostake i stoku smo uvezli ih tih istih vukojebina, nekim vozovima dosali ... znachi ko god voli provinciju .. srecno ;) .. nemam nishta protiv
:)

CitatAjd posto si bio kulturan da ti odgovorim. Nemam nikakav problem sa Beogradom i Beogradjanima, imam problem sa odnosom nekih Beogradjane prema "provinciji". U Bg-u sam ziveo tri godine i kad se lomilo da li ostajem i prihvatam ponudjeni mi posao ili se vracam u provinciju, ja se vratio za sta se ni jednog trenutka nisam pokajao. Zivot sa poslom od 9-17 i jos po 60-90 min do i od posla nije za mene. Jebo pare ako sam vezan za posao od jutra do mraka.

elem... kako drugacije zvati provinciju ? ...tvoj izbor .. volish selendru ... pa idi tamo zivi .. nemam nishta protiv ...
tvoj izbor da si u provinciji ali ne ocekuj da provinciju zovem nekako drugacije od provincije ... jel ti smeta pa to je
onda samo tvoj problem ;) ...
josh neshto, posto ovo nije ``offtopic`` ili ti ``ostale teme`` probaj da rechnik prilagodish delu foruma u kojem se
nalazish jer ispad vrlo provinciski da koristish taj rechnik da bi iskazao neshto .. jer postoji uvek vishe nachina da
se neshto kaze .. kao sto sam ja sad vrlo pristojan u ovom postu ali ti znash shta ja mislim :) ...

Citat: jager poslato 22 Jun, 2011, 23:18
Jeli bre, Zmaju... Ti planira¹ da doðe¹ na okupljanje u Jagodinu?
Ako ne planira¹, ¹ta te boli qrac da uop¹te i pi¹e¹ u ovoj temi?? Lepo pusti onda nas idiote da ¾ivimo u zabludi kako je priroda po unutra¹njosti Srbije mnogo lep¹a od jebenog betona u ma kom gradu...

ja i ti smo na bre ? ... sjajno nisam znao ni da se znamo :) ... rechnik rechnik ... nishte u offtopic ;) ... i to
urednik teme .. uzas.. :) jeste priroda je verovatno mnogo lepshe u subotici ... i .. to je to :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kengur



jager

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Jun, 2011, 23:39
Citat: jager poslato 22 Jun, 2011, 23:18
Jeli bre, Zmaju... Ti planira¹ da doðe¹ na okupljanje u Jagodinu?
Ako ne planira¹, ¹ta te boli qrac da uop¹te i pi¹e¹ u ovoj temi?? Lepo pusti onda nas idiote da ¾ivimo u zabludi kako je priroda po unutra¹njosti Srbije mnogo lep¹a od jebenog betona u ma kom gradu...

ja i ti smo na bre ? ... sjajno nisam znao ni da se znamo :) ... rechnik rechnik ... nishte u offtopic ;) ... i to
urednik teme .. uzas.. :) jeste priroda je verovatno mnogo lepshe u subotici ... i .. to je to :)


Znamo se. Upoznao si me u Balanseru, pro¹le godine. A ¹to ne bi bili na "bre"? Nisam ti ni¹ta opsovao (za sada), ali bogami me dobrano vuèe¹ za jezik. Aman bre, èoveèe, ¹ta koji qrac pi¹e¹ i ¹umi¹ u temi, a nisi ni zainteresovan za "temu teme"?? Ne ide¹ za Jagodinu, pa ©TA TE BOLI QRAC za ljude koji tamo idu?? Ono, stvarno te ne razumem...
A priroda u "zabiti od provincije" je ne¹to najlep¹e ¹to Srbija ima. To svakako nije betonèina na koji si ti navikao i iz koje oèigledno, kao iz mi¹ije rupe, ne izlazi¹ nigde. Proputuj malo Srbijom, pa æe¹ uvideti koliko su ti ogranièeni vidici.
I po èemu se to subotièki beton razlikuje od beogradskog? Ne vidim po èemu bi bio lep¹i. Beton je BETON.

Kengur

e jbg, taman krenulo lepo, ali debeli opet popusi automacki ban...

jager

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Jun, 2011, 23:39
josh neshto, posto ovo nije ``offtopic`` ili ti ``ostale teme`` probaj da rechnik prilagodish delu foruma u kojem se
nalazish jer ispad vrlo provinciski da koristish taj rechnik da bi iskazao neshto .. jer postoji uvek vishe nachina da
se neshto kaze .. kao sto sam ja sad vrlo pristojan u ovom postu ali ti znash shta ja mislim :) ...

U ¹to si fin, ubilo se. Za tvoju informaciju ovo JESTE OFFTOPIC iliti OSTALE TEME. Obri¹i naoèare.

Gašpar

Citat: jager poslato 23 Jun, 2011, 00:13

I po èemu se to subotièki beton razlikuje od beogradskog? Ne vidim po èemu bi bio lep¹i. Beton je BETON.

Razlikuje se i te kako, suboticki beton je i te kako cistiji  ;)

WOLVERINE


 Jageru uuu uu                                         sta ima?

jerej

Joj da mi je da izbetoniram ovih 30 ari dvorista, da ne moram da ga kosim svake nedelje...   [glavazid] [glavazid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid]

jager

Citat: Gaspar poslato 23 Jun, 2011, 00:17
Razlikuje se i te kako, suboticki beton je i te kako cistiji  ;)

Ga¹o, to su stvarno samo nijanse. Mo¾da ti deluje èistiji jer je mali grad. Kako god, BETON je ne¹to u èemu i ja ¾ivim i koristim svaki moguæi trenutak i naèin da iz njega pobegnem. Pa ¹ta ima lep¹e od onoga kada se ispentra¹ na planinèugu, a do vrha mo¾e¹ doæi jedino pe¹ke, motorom, ili Ladom Niva?? ;D

@Wolverine
Ubio me Bog ako sam skontao ¹ta si mi sa tim klipom hteo reæi  [rofl]