Glavni meni

Crashbar Servis Seba011

Započeo fibra, 21 Jun, 2011, 23:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

@ kanarinac

ovo osim ¹to ti je verovatno vrlo praktièno jo¹ i izgleda brutalno i sklopu sa celim motorom..

ko neki borbeni vazduPlohov

[thumb_up]

Kanarinac

Odlicno se uklopilo, ali mislim da cu morati dorade neke da odradim, sad sam uvideo mane. Mada generalno, ovaj motor uopste nije za torbe

mrle

kako bi ne¹to slièno èuèalo na ZZR-u?

Mislim na crashbarove.

Bojan

Citat: Kanarinac poslato 07 Avgust, 2016, 19:55
Jedva sam nasao temu, a bode oci. KOntaktirao sam Sebu pre 10ak dana, covek mi rekao pocetkom avgusta da se cujemo da dodjem. Dogovorimo se u utorak da mu ostavim motor i da napravim odstojnike za torbe, posle par sati me zvao da dodjem po motor,a ovo ide na plastificiranje i za par dana gotovo. Krajem nedelje je bilo gotovo, danas sam namonitrao i stvarno sam zadovoljan. Covek zna posao i lepo radi. Nisam ga upoznao pre toga, ali je stvarno prijatan i ok. Evo i slicica sta je napravio





















Ja ne kapiram sta si ti zamislio sa ove dve antene na repu R1
Moze li pojasnjenje?

ЯЭВОЛУТИОН

pa gde da okaci gace i majcu da se suse kad pokisne....ovako upali motor i gace se osuse za par minuta.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Pise u tekstu odmah iznad slika ako si procitao,a ako nisi sluze da bolje hvata pink, sisti mi ne mogu da gledam grand

clutch&brake

Citat: Kanarinac poslato 14 Septembar, 2016, 01:22
Pise u tekstu odmah iznad slika ako si procitao,a ako nisi sluze da bolje hvata pink, sisti mi ne mogu da gledam grand

Seljacino
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

Ne seri, zvao si me da dodjes da gledas kod mene kad ti je crkla antena

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kanarinac poslato 14 Septembar, 2016, 01:32
Ne seri, zvao si me da dodjes da gledas kod mene kad ti je crkla antena
ono kad mu crkla LOGIKA....jel na kraju uspeo da je reanimira ili je presao na tanjir....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Morao da uvede kablovsku,a sad nece da zove da gledamo

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam cuo da je uzeo TOTAL TV,,,kaze da svi pinkovi kanali imaju na njemu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bojan

A ja misli da lakse guras kad stane

Kanarinac

Jel mozes da verujes da se ne gasi dok ga ne ugasim, a upali svaki put. Znam neverovatno zvuci