Glavni meni

Crashbar Servis Seba011

Započeo fibra, 21 Jun, 2011, 23:54

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Serpente

"Evo i ja da se obratim jer sam prisutvovao,dobio si ponudu da dobijes nov crash bar,dobio si ponudu da ti vrati pare i nadoknadi za gorivo koje si potrosio i da odes kod nekogg drugog da ti napravi nov crash bar,predlozio ti je i da kupis originalan koji kostaju 160e+ ako ne gresim,tvoje reci su bile "ja da imam toliko para ja bih kupio nov motor, 160 e je mnogo".Zatim, poceo si onda da kukas i na cenu koju si platio crash barove kako je tebi i to mnogo , kako je previse skupo i onda si se usudio da nekome pocnes da obracunavas koliku on zaradu ima?!!! NEMAS TRUNKU postovanja i pricas nekome kako je cena ova ili ona velika jer materijal kosta ovoliko ili onoliko,kako je zarada tolika i tolika?! sta bre ti imas covece sa tim koliko ko zaradjuje? pljujes nekome u lice sa tim nepostovanjem i ocekujes da tebe neko postuje?Nisi hteo nov crash bar,nisi hteo pare nazad + nadoknadu za potrosen benzin,vec si hteo da ti vrati deo para jer,ponavljam, mislis da je njegova zarada prevelika a da pritom nemas pojma sta koliko kosta?! ti si druze dosao ne jer ti crash bar nije odgovarao,vec jer si pokusao na veoma pokvaren nacin povratis deo para.I sada povrh svega ti ovde kazes da su njegovi radovi nula ? NULA POSTOVANJA I NULA KULTURE!!!!
I pre nego sto si dosao rekao ti je cenu ,zasto tad nisi rekao da ti je mnogo? Nego si pederski sacekao da zavrsi crash bar pa pokusao da povratis koj dinar."

Evo moj quote sa bj-a,niti sam pretio ikom niti imam nameru,mene si na bj-u nazivao segrtom ,lazovom i ne znam kakvim imenima,sve sto si radio je bilo vredjanje i ako ti nijednu jedinu losu rec nisam rekao niti cu ikada.Napisao sam onako kako je bilo,da li ce neko da veruje ili ne ,ne zanima me,svako ima pravo na svoje misljenje i svoje vidjenje stvari.I ovo bi bilo sve na ovu temu od mene.
Be the change you want to see in the world!

Landser

Znaci dva majstora...neznam samo ko je tebe sta pitao uopste i ko se sa tobom dogovarao

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dragana friz

Evo da pitam Landsera.Sta se on uopste dogovorio sa Sebom? Za koje novce? Sta da uradi? Zasto nije zadovoljan? Pricu da isprica lepo od pocetka do kraja. Ovako je skroz glupo. Ali iskreno da isprica. Ja sam Sebina drugarica i cula sam pricu od svedoka koji su se nalazili ispred garaze. Necu da kenjam nista ali mislim da ako nekoga pocnes da pljujes po forumu i javno,onda treba da das obrazlozenje. Sebu necu da branim niti da stajem u zastitu, covek je svojim radom dokazao ko je i sta je.

Gvozden

Jbg, bzvz da se svadjate preko foruma. Niste na istoj frekvenciji i to je..

DebeliZmaj

jel ima neko u bgd ko bi mogao
napravi nosach u gde osim navedenog
servisa?
kazu da ima .. evo i ja sebi trazim
pa odesh tamo ako nisi bio zadovoljan

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Landser

Citat: Dragana friz poslato 07 Jun, 2016, 01:36
Evo da pitam Landsera.Sta se on uopste dogovorio sa Sebom? Za koje novce? Sta da uradi? Zasto nije zadovoljan? Pricu da isprica lepo od pocetka do kraja. Ovako je skroz glupo. Ali iskreno da isprica. Ja sam Sebina drugarica i cula sam pricu od svedoka koji su se nalazili ispred garaze. Necu da kenjam nista ali mislim da ako nekoga pocnes da pljujes po forumu i javno,onda treba da das obrazlozenje. Sebu necu da branim niti da stajem u zastitu, covek je svojim radom dokazao ko je i sta je.
Evo kratko i jasno ,nije uradio posao kao sto je trebao za 80e nego mi potura neke matice i podloske nebili na nesto licilo ,i umesto da se izvini i da neki popust on sa njegovom ekipom napada mene ,kao kako se usudjem da mu kazem ,nesto se koci ,unosi u facu, preti ,glumi neko ludilo ,kao zajeban je mnogo ,vidim da je sve namesteno da ovi kazu posle kako sam ga napao i odem da nepravim vece probleme i njemu i meni ,zovem ga kasnije da probamo da resimo nekako ljudski ,reko valjda se unormalio malo ,krece da vredja najstrasnije i preti kaze  ,sto si mi pobegao pickice mala bradata dodji da ti jebem mamicu... [zvizdi]

DebeliZmaj

jes prijavio odma da nije dobro ?
ako nisi hepi sto nisi uzeo kesh ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dragana friz

I mene to interesuje. Imao je par opcija. I opet ne isprica lepo sve sta se izdesavalo. Da je neko mene zajebao(kao sto landser kaze da su njega) ja mu ne bih izasla iz garaze. Ali on je izasao i pored svih mogucnosti koje su mu pruzene.

DebeliZmaj

ne videh da je seba ista napisao
verovatno ga zabole qrac
sto je skroz ok :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Landser

Neznam sta vise nisam ispricao a pristao sam da mi uradi ponovo za iste pare al da valja ,sto nije hteo iako je kao nudio ,isto tako bi mi i vratio pare ,al to je sad sve manje bitno

mrle

Èekaj, stani, dogovorili ste se da ti za toliko i toliko para napravi ne¹to.
To ne¹to nije ispalo po dogovoru, nije ti se svidelo...
On ti vraæa pare i dodaje ti za tvoje tro¹kove.
Ti to neæe¹ , veæ hoæe¹ deo para?

DebeliZmaj

ovo sto te mrle pito ...
da faq ...
sta hocesh ti zapravo ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Prvi put cujem da se neko zalio na cjenu i rad Sebe!??! Kad god sam ga kontaktirao za nesto,bio je maksimalno korektan i cjena mu je bila pola od cjene proizvoda sa ebaya ili oem dodatne opreme..,nikad nisam nista uzeo jer mi daleko otici do Srbije,nikad mi nije nista lose rekao npr. koji me kurac nesto pitas a nisi kupio nista do sad... Ti si brate prvi koji se zali,znam par momaka odavde koji su isli kod njega i pokupovali crash barove i kojesta svasta,svi maksimalno zadovoljni...
jin-jang

seba011

Evo da se obratim da ispostujem sve clanove foruma i da zavrsim pricu, ima mnogo lepsih tema. Istina je da sam imao reklamaciju na razliku izmedju crash-eva od 5mm i ispalu stos gumicu.Prihvatio sam se posla bez ikakvog ubedjivanja da je cela tenera kriva, takodje i plastika sa te iste strane gde se pojavila razlika od tacno 4,2mm.Poturio sam maticu ispod jednog od nosaca i dobio tu razliku. E onda je pocela farma. To je fusereraj ,nista mu se ne svidja,Poceo je da mi racuna potrosen materijal i da prica kako lose kritike upucene meni brisu sa foruma jer ja to placam i td.Video sam da nema kraja prici i ponudio,  opciju nove strane crasha ,povracaj novca i putne troskove sto je odbio. Pristao bi na povracaj novca i tada mu ne bi smetala ta razlika i ispala gumica. Sasvim smireno sam mu rekao da nemam vise zivaca za izivljavanja i da nemam vise opcija ,te da pali i drugog zajebava. Posle 20 min, zove me i pita da li sam mu ponudio opciju nove strane crash-a, ja mu odgovaram da jesam a on pita a sta ce mo sa pretnjama. Mislio je na to sto sam rekao da nemam vise zivaca a ni opcija. E na to sam ga pozvao da dodje i svasta sam mu rekao. nije dosao, nego se i dalje izivljava na kompu.Tu se mis naj lakse sakrije. Covek ima problem sa picem pa mu zafalila kinta, pa probao da izmuze.Razumem da covek ima problem i zao mi je ali pretera Pise da se nece zavrsiti na ovome i preti, a ja ga javno prozivam da dodje da se nadjemo i da to resimo. Izvinjavam se svim clanovima koji prate ovu temu, jer sta god bilo ,opet kazem ima lepsih tema i zao mi je sto do ovakvih stvari dolazi,sto ne moze da se resi pricom ovakva situacija.Pozdrav.

DebeliZmaj

sve si ok napisao do komentara oko pica ...
ja i dalje ne kapiram sta zapravo landser hoce :)
mozda je neko drugi skapirao ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Ja sam skapirao da hoce da zadrzi uradjeno ali da izvuce neki kes jer shatro nije zadovoljan. Ne kazem da sam u pravu ali tako deluje. U fazonu nije ovo ni tako lose pogotovo ako me izadje dzabe.

DebeliZmaj

al to je tako lowlife ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac

Jedva sam nasao temu, a bode oci. KOntaktirao sam Sebu pre 10ak dana, covek mi rekao pocetkom avgusta da se cujemo da dodjem. Dogovorimo se u utorak da mu ostavim motor i da napravim odstojnike za torbe, posle par sati me zvao da dodjem po motor,a ovo ide na plastificiranje i za par dana gotovo. Krajem nedelje je bilo gotovo, danas sam namonitrao i stvarno sam zadovoljan. Covek zna posao i lepo radi. Nisam ga upoznao pre toga, ali je stvarno prijatan i ok. Evo i slicica sta je napravio




















ЯЭВОЛУТИОН

Sebu znam....upoznajemo se svake tri ili cetri godine....redovno saljem ljude da im uradi nesto....cesto imam primedbe na neke detalje ali on to uvek ispegla i to bude korektno za te novce.....
U zanatu je uvek tako...jednom godisnje naide budala koja ti pokvari detinjstvo....i cesto ne postoi nacin da ispadnes normalan, vec pokazes svoju potisnutu stranu licnosti....kao ono...sta ti bi juce...
Ja bih stvrno voleo da je neko od aktera stavio sliku doticnog problema na nat pa da organizujemo sudijsku komisiju i da donesemo odluku ko je u pravu....a tuzakanje preko tastature kao i pretnje preko iste su low life.....niko ne zeli probleme, ali neko zeli da ih stvara drugome misleci da je neko madjionicar.....
Ziveli majstoi , dole razmazene musterije.....mislim...nije mu od rebrastog gvozdja savio barove...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11