Glavni meni

Crashbar Servis Seba011

Započeo fibra, 21 Jun, 2011, 23:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

seba011


seba011

http://www.crashbars.rs/ Postovani bajkeri i clanovi foruma, dobro dosli  na  novo otvoren web sajt Seba crash bars.Sa postovanjem Seba.

Panco.KV


seba011


seba011

Srecnu 2013 i sve predstojece praznike od srca vam zelim, sve naj .Seba.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ja i seba smo se vec dogovorili kad kupim trandzu on ce meni lepo fino da napravi kafez od crash barova pa mogu da ga lupam kako stignem :P a pomocni tockici mi jos uvek ne trebaju mozda tebi trebaju celaviiii mislim u godinama si vec ovo ono :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

seba011


UFF

seba mi upravo jos nesto napravio..  [dancing]

grber

Montirao danas crashbar na KTM 640 adv i ispalo odlicno! [clapp] [clapp] [clapp]

Slike drugom prilikom...

UFF

mogu ja da ih okacim ako hoces :D
bio sam ceo dan tamo i smetao im dok su ti pravili barove ;)
(za mene radi stend - poceli smo da ga radimo jos prosle godine)
motor ti mozda nije najlepsi ali izgleda spreman i sposoban za osvajanje jebenih himalaja ako pozelis

grber

Super, okači ako imaš ;-) Onda još jedan plus za sebu što je i pored smetanja odradio crashbar za toliko kratko vreme!

Hehe, meni su svi ti KTM adventure ružni (i onaj od 990) al šta ću kad volem da silazim sa asfalta... ;D

UFF


Jefta

A jel se tako lako skine zadnji tocak??

Odlican stender.

Svaka cast

seba011

Srecan Bozic svim bajkerima. Hristos se rodi.

prpa_zr


Ivan1979

Novi crash barovi testirani .

"Malo" zagrebani ali se nisu mrdnuli.  Uglavnom odradili posao savrseno  [yahoo]


Sebo jos jednom  [klanjam_se]


Ovako je izgledao pre, a isto izgleda I sada  :-[

Hurricane