Glavni meni

Crashbar Servis Seba011

Započeo fibra, 21 Jun, 2011, 23:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

desni je udaljen mozda 2 cm od zadnje bocne plastike (da mogu da je skinem plastiku kad vadim akumulator i slicno bez da moram da skidam nosace kofera) a levi je simetrican i od ose motora udaljen koliko i desni i izgleda da je predaleko jer sa leve strane nema auspuha

Taraba

Viðao sam da, na nekim motorima sliène konstrukcije kao TA, stavljaju jedan nosaè bli¾e od drugog i jedan kofer 33l, a jedan 46l
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

pa da izgleda kao gasin bmw :)
ne hvala

dzimika

merio sam sinoc kad je uff bio, kod mene sa kappa nosacima bocnih kofera je 51cm stim sto ima distancer od 1cm na desnoj strani zbog auspuha
kod uff-a je 58cm, kad se stave koferi 115cm ukupna sirina tako da nije strasno, do 120cm je prihvatljivo, da su mozda oni givi bocni koferi od 32l bilo bi i uze ali ovi kappa su od 42 ili 46l pa samim tim su dosta veliki

balca girl, zena i ja smo isli na more bez problema sa pretovarenim TA

evo i slike

[attachment deleted by admin]

balcan girl

do jaja :D :D :D znaci kupujem trandzu :D :D ja sam devojcica moram da imam mesta kad se pakujem :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dzimika

ali moras da kupis trandzu sa svom koferima :D
na mom imam ukupno 136l u koferima a kad na to dodas i tank torbu kao mazzi-evu dodjes na preko 150l
plus na rostilj na centrlanom koferu mozes da stavis jos svasta, mi smo stavili ranac a nosili smo i suncobran :D

balcan girl

ne brini ima da mu nabutam najvece kofere koje nadjem :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Ali obavezno na rol barove da montiras i pomocne tockice....ondak ne moz da padnes....vidis da su i UFFu trebali.....to je sledeci upgrade.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

necu ja pomocne tockice pa taman sam naucila da vozim bez njih :P nego cu ja sve plastike da ubacim u kavez od rol barova jer navikla sam na ovo moje gvozdje kad padne nista se ne desi ne bi da skupljam plastike po putu :D a sreca u nesreci uvek padne motor ja ostanem da stojim :D hvala bogu imam krake i moze mi se :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

kad sam rekao da su nosaci modularni evo na sta sam mislio
pravljeni za kapine kofere ali mogu da se okace i ovi moji retro :)

[attachment deleted by admin]

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

prosirili smo danas copavu da ne prpopada, jos da odnesem na plastifikaciju zajedno sa kres barovima i nosacima kofera i to je to od sebe za mog trandzu

[attachment deleted by admin]

Panco.KV

Citat: UFF poslato 28 Oktobar, 2012, 02:04
kad sam rekao da su nosaci modularni evo na sta sam mislio
pravljeni za kapine kofere ali mogu da se okace i ovi moji retro :)
UF-e za ovo ti treba D kategorija i ispred da ide auto sa rotacijom koliko si van gabarita haha ;D

UFF

novi transalp sa fabrickim nosacima i koferima je nekoliko cm SIRI od mene tako je ovo ok ;)

Panco.KV

Pa koja ti je sad sitina sigurno preko 1300mm posto je meni 1250 sa SHAD bocnim koferima

UFF

Citat: dzimika poslato 27 Oktobar, 2012, 19:05
merio sam sinoc kad je uff bio, kod mene sa kappa nosacima bocnih kofera je 51cm stim sto ima distancer od 1cm na desnoj strani zbog auspuha
kod uff-a je 58cm, kad se stave koferi 115cm ukupna sirina tako da nije strasno, do 120cm je prihvatljivo, da su mozda oni givi bocni koferi od 32l bilo bi i uze ali ovi kappa su od 42 ili 46l pa samim tim su dosta veliki

UFF

plastificirani kresh barovi, nosaci bocnih kofera x2, korman i prosirena copava

[attachment deleted by admin]

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Pa vozim gay transalpa sta si mislio kakvi ce da budu?
mora da se slazu bre, nista ne znas

UFF

plastificirano

[attachment deleted by admin]