Glavni meni

Crashbar Servis Seba011

Započeo fibra, 21 Jun, 2011, 23:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

sebin crashbar na crash testu
on oguljen a plastika/stranica citava

UFF

leva strana motora je malo gore prosla jer je motor naleteo na setvospremac koji je presekao kresh bar i time sacuvao vlasniku nogu
Tj i noga je zasecena do pola ali da je bio bez crash bara verovatno bi bila odsecena


robbief

Pozdrav za Sebu i preporuka za njegove majstorije. Slike govore vise od reci:

TDM 850









smooth

UFF

Seba mi uradio danas crash bar za trandzu po mojoj zelji

UFF

Hteo sam da bude nize i uze da mi ne siri jos vise vec previse sirok motor pa smo zajedno dizajnirali ovo umetnicko delo  ;D

balcan girl

al sto seba kuva kafuuu ijaoo :-P takve nema u celom bg-u :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

AndreyRR

vidim,stepenik si isto napravio.to mora da je bio sebin predlog  ;D

UFF

danas sam malo preterao u obaranju po krivinama..    [zvizdi]

goranvojska

pa ti si zaboravio da je asfalt hladan i da to sto sad teras nije za to sto si hteo.

Milomir27


UFF

Ko je rekao da sam pao? :D

odrao sam obe strane u povratku po krivinama oko avale

problem je sto kad zakacis ne sklopi se kao fuzaster vec ti baci gumu u stranu pa bude veselo :D

Dragana friz


Samo da obavestim sve nase Moto Manijake da uz svaki  proizvod koji ugradite kod Sebe dobijate od mene besplatno sisanje  [yahoo]

Muski frizerski salon "Friz Plus" se nalazi u ulici Stanka Paunovica Veljka 54 na Miljakovcu odmah kod Sebine garaze  :-*



[attachment deleted by admin]

Taraba

Citat: Dragana friz poslato 24 Oktobar, 2012, 17:43

Samo da obavestim sve nase Moto Manijake da uz svaki  proizvod koji ugradite kod Sebe dobijate od mene besplatno sisanje  [yahoo]


Prepravi ovo brzo dok nisu videli, pa æe sva¹ta da ti tra¾e...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Trandza danas dobila i modularne nosace bocnih kofera  :)

UFF

evo kako izgleda sa kapinim bocnim torbama a sutra cu slikati sa drugim, jedan nosac sa vise vrsta kacenja za razlicite kofere (seba je  [kralj])
fabricki migavci bili preveliki tj predugacki pa su morali da odu
sad honda nosi ktm migavce a to znaci i da ide brze (minimum 5 konja a posto su beli a ne zuti to je jos 2 konja)  [yahoo]

balcan girl

do jaja izgleda seba je car jedva cekam da promenim motor i eto mene kod njega u garazi :D al ja cu vala kavez da napravim :D a i kuva extra kafu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Evo kako ce izgledati natovaren na putu po evropi sledece seozne

:o  ko da vozim 1200ccm  ebeni autobus

balcan girl

brateee smanji malo leba ti  :o :o :o pa sa vas dvoje to nece moci ni malecku uzbrdicu da predje jebo teeee  :o :o :o a o provlacenju kroz guzvu mozes samo da sanjaaas  ;D doduse u evropi postuju motor tako da tamo i ne moras da se provlacis tamo se sklanjaju  ;D jebo te odoh u austriju u pm  8)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Taraba

Jel ti nosaèi nisu mogli malo bli¾e motoru da budu... deluju mi ti koferi kao da su predaleko od motora?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?