Glavni meni

7. MotoGP - Assen, Holandija

Započeo Gašpar, 21 Jun, 2011, 23:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

hocu majcu  SIC No1 Moto Manijak, stvarno nije cist
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Realno jebes ovakvo trkanje...izadjes napred i pun gas....ko formula...vratite mi rossi-gibernau ili rossi-stoner ili tako neku sezonu..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur


Gašpar

Vratite mi Rossi Gibernau sezonu i bicu prezadovoljan  :D

Revolucijo, hoces ozbiljno da stampamo majice Sic - Moto Manijak No1 ?

Kanarinac

Ja dosadniju trku nisam gledao

ljilja-pei

Ja glasam za majice :)  Jako mi je simpatièan, ali kakva je to budala...

Nije ni èudo, èim se zove Marko :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

WOLVERINE

Citat: revolution poslato 25 Jun, 2011, 16:33
Realno jebes ovakvo trkanje...izadjes napred i pun gas....ko formula...vratite mi rossi-gibernau ili rossi-stoner ili tako neku sezonu..


 Bas tako............  ovaj cupavi mikrofon je defitivno manijak...........  steta za Lorenca ...    Svaka cast Spizu.......

ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

ЯЭВОЛУТИОН

    SIC 58
      No1 
moto manijak
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

WOLVERINE


Gašpar

Ja predlazem da mu se ponudi pocasno administratorsko mesto na forumu  :D :D :D

Gašpar

Vas admin za vas obezbedio i usporeni snimak pada  ;)

Simon69

Trka 125 je bila veoma dobra,moto2 polovicna a GP razocarenje.Prvo me SIC iznervirao a posle toga i sve ostalo,da bi pred kraj ugasio i izasao iz kuce.Pocecu da idem na pecanje u vreme GP-a.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

RAmireZ

Nisam gledao direktno, nego snimak. Drugi deo trke sam uglavnom stiskao ubrzanje na 4x i 8x, ali me ni to nije saèuvalo da ne zaspim.   [zev]
Èestitke maminom sinèiæu na odliènoj vo¾nji i pobedi. Mamica je èak pustila i suzu radosnicu.  :'(  Za nagradu mu je ugrejala ¹olju mleka pred spavanje.
Lièno mislim da je Lorenzo odvezao najbolje i dokopao se nekih bodova koji mu na kraju mogu puno znaèiti. Pritom je osetio kako to izgleda kad timski kolega, vozaè br. 2 u ¹tali, ubedljivo pobedi. Na tome je Benu i Rosi od srca èestitao.
Samo jedna stvar je bolja od seksa.