Glavni meni

Mobilni - Android Problemi

Započeo K_A_W_A, 21 Jun, 2011, 15:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Citat: MILJAN poslato 23 Novembar, 2011, 01:30
Citat: Zeljkamp poslato 23 Novembar, 2011, 01:21
Citat: Gaspar poslato 22 Novembar, 2011, 22:29
Miljane, iskljucio sam potpise po defaultu, ali ti ga mozes ukljuciti u svom TapaTalku

Ja sam ukljucio potpise ali, kao sto vidis, oni ovde ne rade... ;)
Tako je..Zato sam i napisao... Ja koristim odavno Tapatalk... Sitno je to... Ali ne ¹ljaka na forumu... Bem li ga ¹to..

Pogledacu ujutru sta ga muci [thumb_up]

dr32

Ima li ko link za Igo mape za makedoniju. Hitno mi treba,a ne mogu da nadjem.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

ranko


dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

K_A_W_A

#64
Jel neko zna neku aplikaciju, gde mi se na bateriji pokazuje koliko je u procentima jos ostalo? Znaci gore u zaglavlju desnom gde je slika baterije. Ima par aplikacija sto to pokazuju, ali na ekranu. Meni treba bas gore, preko baterije da pise koliko jos ima snage. Video sam na nekim slikama da to ima, ali neznam gde da trazim.

Gašpar

Jaooo imao sam bas to sto trazis, ali ne mogu da se setim kako se zove  [doh]

Kucaj u Marketu Battery i otvaraj svaki ponudjeni, u prvih 5 je sigurno taj koji trazis.

K_A_W_A

Nasao ;D  Zove se Battery status bar ;)

Hvala

K_A_W_A

Jedna po meni od najjjjglupljih stvari je sto kad mi stigne poruka, automatski se ocitava i sama otvara skroz gore u prvoj liniji. Tako da ako nekom pokazujes neke slike ili video i u tom trenutku ti stigne poruka, automatski se otvara i ocitava, a ovaj sto je gledao u tvoj tel, moze da procita istu. Glupost totalna. Jel ima tome leka? Nesto tipa kao ranije da ti samo pokaze da ti je stigla poruka.

Pop

imas da iskljucis notification preview u podesavanjima... Settings->Notifications->.... probaj to

"Грме танки џефердари..."


K_A_W_A

#69
Citat: Pop poslato 17 Januar, 2012, 13:53
imas da iskljucis notification preview u podesavanjima... Settings->Notifications->.... probaj to
AU, pa kud ne postavih ovo pitanje ranije. Hvala druze, imas piwo. Extra  [cheers]
Kod mene tu stoji ispred notification  neka nota, pa sam mislio da je to podesavanje samo za zvukove, pa tu nisam ni ulazio.

Pop


"Грме танки џефердари..."



UFF

mislim da ga svi sa nestrpljenjem iscekuju  [thumb_up]

MILJAN

Citat: UFF poslato 24 Januar, 2012, 22:02
mislim da ga svi sa nestrpljenjem iscekuju  [thumb_up]
Na tr¾i¹tu veæ postoji i prethodna-commando verzija..Ali mi je ovaj cool..
Cave ab homine unius libri

Dutchman

koliko je komplikovano prebaciti sve kontakte sa nokije na android jer imaju programi za to itd ... poshto vecina koje znam su se namucili i pogubili pola telefona ...

UFF


zmiya

U kom servisu da promenim touch screen na Alcatelu OT-990?
Po¾eljno da bude sa novobeogradske strane..

Mito_Maniac

Citat: zmiya poslato 20 Avgust, 2012, 14:26
U kom servisu da promenim touch screen na Alcatelu OT-990?
Po¾eljno da bude sa novobeogradske strane..

Mogu ti ja pomoci sa tim,vec 8 god radim u servisu mobilnih telefona.Jedino shto sam u Obrenovcu. :)
Mada mozesh da mi posaljesh post-om ili aks-om pa da sredimo.Javi se ako odlucish.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

ranko

Citat: Mito_Maniac poslato 21 Avgust, 2012, 03:03
Citat: zmiya poslato 20 Avgust, 2012, 14:26
U kom servisu da promenim touch screen na Alcatelu OT-990?
Po¾eljno da bude sa novobeogradske strane..

Mogu ti ja pomoci sa tim,vec 8 god radim u servisu mobilnih telefona.Jedino shto sam u Obrenovcu. :)
Mada mozesh da mi posaljesh post-om ili aks-om pa da sredimo.Javi se ako odlucish.

A jel ima fora da se promeni samo Gorila Glass ( naravno nije Alcatel u pitanju nego Streak ) ?

perlx

Andoridasi treba mi pomoc.

Imam Huawei U8500 (jadan, mali i spor, ali i vise od onoga sto mi treba), fabricki je dosao sa MTS softverom koji ga je unistavao, pored pokusaja da resim to nisam uspeo, i dalje je sam palio aplikacije, pokusavao da se prikaci na gps i wap, koji su ugaseni, nije moglo da se pristupi naprednim opcijama, itd. Ipak imao je korisnih stvarcica, poput deljenja mreze sa kompom.
Pregazio sam sistem i sad imam CGM7-2.3.5-slax-Sp10-3, Kernel 2.6.32.9-perf, Android verzija 2.3.5, Build Gingerbread.
Radi lepse i brze, ALI:
nema sanse da pristupim marketu osim preko brrowsera, a i onda nece da mi skine ni jedan app, app moram da instaliram kao apk preko kartice,
kad ga ukljucim preko usb komp ne prepoznaje nista, tek kad ukljucim prenos onda vidi sd karticu,
sat je na sredini bar-a gornjeg i nece da cuje da mrdne a ne vidi se ich,
i sto je najgore izgubio sam opciju deljenja neta sa kompom.

Pomagajte  [cheers]