Glavni meni

Mobilni - Android Problemi

Započeo K_A_W_A, 21 Jun, 2011, 15:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Sve je to Ok, skinuo sam to za sms, ali to nema veze sa tastaturom.

phantom85

koji tel imas? Trebalo bi da imas u podesavanjima za poruke da izaberes Phone Keypad - to sto ti hoces i radi sa velikim slovima posle tacke, Qwerty i Compact Qwerty.

Gašpar

Ili se zove 3x4 keyboard. Sve zavisi od proizvodjaca.

K_A_W_A

#43
Citat: phantom85 poslato 06 Jul, 2011, 22:03
koji tel imas?
Sonyericsson Xperia ARC. I te opcije nema da posle tacke automatski dize veliko slovo. Ima, ali samo na querty tastaturi. Ja koristim onu standardnu sa brojevima (kineska) ali sa abecedom i brojevima, jer jedino ona ima izgleda standarda. tako sam navikao.

Gašpar

Da ga jebem. Evo ja upravo prebacio na 3x4 tastaturu i sam povecava slova posle tacke.
E da, sam posle tacke mora razmak da bi stavio veliko slovo

Kanarinac

Tako je na svim novjim

MILJAN

swich layout opcija kada ukljuèi¹ tastaturu... i dobija¹ klasiènu...
Cave ab homine unius libri

Gašpar

Za sve koji forum prate preko Android telefona:

Omogucen je pristup forumu preko TapaTalk-a.
Instalacija aplikacije:
http://www.filecrop.com/68909996/index.html

Boki

Dobra informacija, kupujem ovih dana android

MILJAN

PROVERENO-RADI...ali...POTPIS telefona ne izlazi ispod poruka ovde.  [thumb_down]
Cave ab homine unius libri

nemanja

zna li iko kako da rotujem tel i sta je to uopste ? :O

nemanja

da zaboravih da kazem koji je telefon sony ericsson xpiria pro

Gašpar

Miljane, iskljucio sam potpise po defaultu, ali ti ga mozes ukljuciti u svom TapaTalku

Sto se rutovanja tice, skini z4root negde sa neta i instaliraj na telefon.


nemanja

skinuo i instalirao z4root izbacuje mi 2 opcije permanent i temporary root al neznam dalje sta treba da radim da rotujem tel

K_A_W_A

A sta to znaci rutovanje i za cega to sluzi?

Gašpar

Izaberi jedan od ta dva nacina root-ovanja. Googlaj malo i vidi koji ti vise odgovara

@KAWA: Pa u principu, to znaci da tek posle root-ovanja telefon postaje tvoj, tj mozes da pristupas svim sekcijama, da mu poboljsavas performanse, da instaliras sve aplikacije. Ali i da ga pokvaris :D

dr32

Jel ovaj z4boot radi na svim androidima i jel ga ko probao i rutovao svoj tel. Ja bi to uradio na svom,al ne bi da izgubim garanciju, na nekim forumima kazu da ako se odradi back up telefona on za slucaj reklamacije moze da se vrati na fabricka podesavanja. Jel ko otljucavao telefone sa Telenora da rade na ostalim mrezama?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Zeljkamp

Ne znam koje telefone imate, ali mislim da je suludo rutovati telefon ako imate neki iz top ponude bilo kog proizvodjaca. Smatram da je rutovanje potrebno samo ako vam zafali memorije za instalaciju programa, sto kod poslednjih top modela nije problem, jer imaju memorije vise nego dovoljno...
TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

Citat: Gaspar poslato 22 Novembar, 2011, 22:29Miljane, iskljucio sam potpise po defaultu, ali ti ga mozes ukljuciti u svom TapaTalku

Ja sam ukljucio potpise ali, kao sto vidis, oni ovde ne rade... ;)
TwinZ Auto & Moto

MILJAN

Citat: Zeljkamp poslato 23 Novembar, 2011, 01:21
Citat: Gaspar poslato 22 Novembar, 2011, 22:29
Miljane, iskljucio sam potpise po defaultu, ali ti ga mozes ukljuciti u svom TapaTalku

Ja sam ukljucio potpise ali, kao sto vidis, oni ovde ne rade... ;)
Tako je..Zato sam i napisao... Ja koristim odavno Tapatalk... Sitno je to... Ali ne ¹ljaka na forumu... Bem li ga ¹to..
Cave ab homine unius libri