Glavni meni

Mobilni - Android Problemi

Započeo K_A_W_A, 21 Jun, 2011, 15:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nadalina

Citat: Kanarinac poslato 21 Jun, 2011, 17:18
Mislim da bi trebala neka voznja do NS da se organizuje pa taman i to da se sredi :)))

Mislim da se slazem sa tobom! ;D
Dzukela u podznaku

marex86

hahahaha ajde sad necemo da se hvalimo :)

Dolazim ja u NS cesto, ali kad dodjem nisam bas u stanju da ti popravim telefon, mozda samo nesto da pokvarim :P

Vlajko

Veliki ekrani i koriscenje puno aplikacija isrce skoro svaku bateriju za 1 dan..

Cime punis mob..?
Nije isto sa punjaca i pc-a..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

K_A_W_A

Pa punjacem :D A cime je bolje?

zmiya

a da ti se ne konektuje sam na net da skida neke apdejtove?

K_A_W_A

Citat: zmiya poslato 21 Jun, 2011, 20:44
a da ti se ne konektuje sam na net da skida neke apdejtove?
Tu funkciju sam blokirao

MILJAN

Task managerom gasi¹ nepotrebne aplikacije, koje su ti ostale aktivne u pozadini. Osvetljenje ekrana na 30 do 40%. Iskljuèi¹ GPS i wi fi i opciju background data. Bateriju, bez obzira ¹to su Li ion puni¹ i prazni¹ barem jednom meseèno u potpunosti. Ukoliko i posle toga telefon ne dr¾i autonomiju barem 20 sati onda je njesra.
Ja imam telefon sa 2 procesora od po 1000 mhz i 1 giga RAM memorije pa dr¾i 2 dana. Ekran je 4 incha....
Cave ab homine unius libri

Vlajko

To, i vibracija jos..

meni SE vivaz izvuce 1 dan.. bez navigacije koja se isrce za 4h..

2 do 3 puta vise vremena punjenja preko kompa..

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

MILJAN

 Malo poja¹njenje: preko kompa se uvek puni sporije jer USB konektor daje struju od 500mA. A punjaèi za ove baterije najèe¹æe imaju 850 mA. Bez obzira na ovo, ja vi¹e volim da punim (kad sam u moguænosti) preko USB konekcije jer æe baterija na du¾e staze , na ovaj naèin, zadr¾ati svoj optimalni kapacitet.
Cave ab homine unius libri

RoaD GunneR

 Nikola nisi se obratio pravom coveku, to jest meni, znas da se bakcem sa Androidom, neke stvari ne znam ali znam ko zna a magicno ime za tebe je Spilberg

K_A_W_A


dzimika

Citat: Kanarinac poslato 21 Jun, 2011, 17:18
A i moja r6 je lepsa :D


sa onim auspuhom tesko da je lepsa :P

Gašpar

Pu pu da je ne ureknem, meni baterija proradila  :D

K_A_W_A

Citat: Gaspar poslato 22 Jun, 2011, 12:43
meni baterija proradila  :D
Sta znaci proradila? kako?

Kanarinac

Citat: dzimika poslato 22 Jun, 2011, 12:41
Citat: Kanarinac poslato 21 Jun, 2011, 17:18
A i moja r6 je lepsa :D


sa onim auspuhom tesko da je lepsa :P

hahaha nije teska, laksa je sa njim :D

Gašpar

Citat: K_A_W_A poslato 22 Jun, 2011, 13:11
Citat: Gaspar poslato 22 Jun, 2011, 12:43
meni baterija proradila  :D
Sta znaci proradila? kako?

Sama po sebi, sada mi opusteno drzi celu noc i celi dan uz normalno koriscenje.

K_A_W_A

Da ne otvaram novu temu, jel zna neko gde ima na marketu da se skine neka tastatura, ona klasicna sa brojevima? Ja trenutno koristim onu kinesku (isto sa brojevima i alfabetoma), ali jedina mana je da posle tacke ne podize se automatski veliko slovo, nego moram sam da napisem veliko slovo. Ako me razumete. Ona query mi je jako komplikovana, tako da volim one standardne.

Gašpar

To resavas u podesavanjima tastature. Ne treba ti nova tastatura. Ili skini Handcent SMS, on ima to ugradjeno u sebi  ;)

K_A_W_A

Pa ima to ali za one queerty tastature, a ja to necu. ja hocu onu klasicnu tastaturu sa brojevima. A sta je to HC?

Gašpar

Handcent SMS je program za poruke i u njemu meni radi bez problema to sto pricas savelikim slovima, na obe tastature.
Samo ako ga skines, obavezno iskljuci obavestenja o novoj poruci u Messages jer ce ti u suprotnom stizati dva obavestenja...