Glavni meni

mc Dark Riders Kraljevo-Tavnik-Srbija

Započeo darkrider900rr, 21 Jun, 2011, 00:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

darkrider900rr

Greskom roditelja (nisu nas donele rode) smo dosli na ovaj svet.Neki su verovali Titu o boljem zivotu ( i zajebali se) pa pravili decu.Drugi su zbog krize devedesetih godina (nije se imalo kinte za kondome).Elem tih par nesretnika koji su pod tim cudnim okolnostima dosli na ovaj svet su se skupili jednog julskog dana 2009 (na moj rodjendan) kod Stoljpija i resili da naprave motoklub posto u okolini nije bilo ni jednog kluba koji je hteo da nas primi.Dogovorili smo se da damo ime po selu iz kojeg poticemo.Dugo smo se mislili koje ime da damo da zvuci na bajkerski a da podseca na Tavnik.Posle dugog razgovora (citaj svadje) odlucili smo da klub nazovemo DARK RIDERS.Postavlja se pitanje zasto taj naziv.Dark znaci Tamno a Tavnik je do skoro nosio ime Tamnik e eto Tamno odnosno Dark.Raiders Vozaci  i dodjosmo do Tavnicki Jahaci.Onda je na red dosao i grb.I tu je bilo "lepog" dogovaranja pa smo otisli kod Pacova (to jes mene) i napravili grb koji ce podsecati na Tavnik a opet biti Bajkerski e eto stvori se kostur na Coperu.Sve u svemu skupina prijatelja koji vole voznju putovanja i druzenja.

cile

Veliki pozdrav za moje zemljake iz Travnika, doduse ja sam iz Novog ali smo se najvise vozali po Travniku jer je tamo bilo vise motora, u Novom sam prvi i jedini ja imao motor pa je  bilo malo dosadno da se sam vozikam po N.Travniku, kasnije su motore kupili jos dvojica kolega, najvise smo vremana provodili kod Olke (RIP) u gaju i iza Konaka, neznam koja ste generacija ali ako neko ima stariji verovatno zna za slucaj kada su se sudarila dva motora kod srenje skole, e jadan od ta dva motora sam vozio ja, jos jednom pozdrav za zemljake.......... [cheers]

Ivan1979

Cile, pa de rakiju od rane zore [rolleyes]

Protrljaj levo oko pa ponovo procitaj prvi post  ;D

[cheers]

torlak





Pozdrav od èlanova motokluba Lo¾aèi Miniæevo (facebook profil)!

alex997

upoznat li je neko postoji li ovaj klub jos uvek ? posto sam iz okoline,pa me zanima :) poz

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11