Glavni meni

Novi sad, Poginuo motoras

Započeo K_A_W_A, 20 Jun, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DR Goran

Ako je tako kao sto kazes farbac to sto je uradio je ravno ubistvu sa predumisljajem i treba da dobije 5 god robije minimum...ali takve klauzule u zakonu nema i cim on sa 18 vozi 20 000 e znaci da ima ko da podmaze da ne vidi dana pritvora....tuga... opet ponavljam ako je takav slucaj bio svako od nas moze biti De Niro u trenutku...da se najezi covek...

rip
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

zmiya

Citat: spike poslato 26 Jun, 2011, 13:15
nije fer da optuzujete samo klinca u autu,gde ce vam dusa,mozda zaista nije njegova krivica. koliko je ovaj sa motorom brzo vozio?! zasto se nije zaustavio na raskrsnici...nije ok da ste takvi...zamislite kako bi vama bilo da ste zakacili nekoga


zakaèili ili ubili na licu mesta?

ЯЭВОЛУТИОН

lincujmo spike-a !!!!


koliko vidim doslo je do ceonog sudara, a tu motorciklista nije mogao nista sda uradi. Moj drugar je u Nemackoj popio godinu dana robije, a coveka nije ni ubio...pri tome covek je isao svojom trako a motorciklista mu je presao u njegovu, ali je sudija procenio da je on mogao da izadje na travnjak i izbegne motorcikl, pa je tako i ako je bio skoro nevin, dobio godinu dana. doduse proterali su ga iz Nemacke, pa nije lezao ni 15 ali presuda doneta. NIJE UCINIO SVE KAKO DO NESRECE SA TEZIM POSLEDICAMA NE BI DOSLO....Jevropa jebiga
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DR Goran

To ima i u italiji...u kontaktu motora i auta kriv je i automobilista u 95% jer nije ucinio sve da izbegne motor jer je ovaj ranjiv blabla...jevropa jebiga
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

zmiya

neæe ovaj dobiti robiju,kod nas maloletnici ni za ubistvo ne dobiju vi¹e od 3-4 godine..dobiæe novi auto i voziæe bez dozvole..

ЯЭВОЛУТИОН

Mozda dobij seriju 3, vidite da nema srece sa malim kolima, ipak su velika bezbednija
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: spike poslato 26 Jun, 2011, 13:15
nije fer da optuzujete samo klinca u autu,gde ce vam dusa,mozda zaista nije njegova krivica. koliko je ovaj sa motorom brzo vozio?! zasto se nije zaustavio na raskrsnici...nije ok da ste takvi...zamislite kako bi vama bilo da ste zakacili nekoga

          Tebe treba da e sramota sto se javljas evo ja ti ponavljam sto ti je Farbach rekao idi na bjb pa tamo kenjaj ...ovde takvima nije mesto....najvise su me tamo nervirali pametnjakovici kao ti koji su uvek i pausalno okrivljavali motociklliste za udes....kretenei jedni

zmiya

Citat: revolution poslato 26 Jun, 2011, 20:52
Mozda dobij seriju 3, vidite da nema srece sa malim kolima, ipak su velika bezbednija

ma da,mogao je i on da se povredi..