Glavni meni

prvo okupljanje MAXI Scooter Cluba-®abalj 19.06.2011.

Započeo alexanto, 20 Jun, 2011, 14:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

alexanto

Kao ¹to naslov govori u nedelju 19. juna je bilo prvo okupljanje MAXI Scooter Cluba. Odazvalo se 27 kolega - 24 maxi-ja i tri motora. Neki su bili spreèeni da prisustvuju ali biæe jo¹ prilika ako Bog da. Plan je bio da se okupimo u centru ®ablja od 10 do 11 h a zatim odemo u grupnu vo¾nju do dvorca Fantast. Tamo smo se kratko zadr¾ali a zatim vo¾nja kod mene kuæi na æevape, kolaèe i sokiæe. Ovako je to bilo ukratko:

Domaæin je kako red nala¾e prvi stigao na lice mesta.



posle nekog vremena prve kolega su stigle iz Temerina, Novog Sada i Subotice



Ekipa sa juga jeste kasnila ali kad su se pojavili - ledili su krv u ¾ilama!  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]











U ®ablju totalni ©OK! Ljudi prolaze, gledaju i ne veruju svojim oèima. Slika se mobilnim telefonima, zapitkuju ¹ta je sad ovo.
Kamerman Boki se odmah bacio na posao.



Domaæin je pozdravio prisutne sa par reèi ( vrlo nespretno-  [facepalm] )



Zatim smo krenuli put Fantasta po vremenu koje ni¹ta dobro nije nagove¹tavalo. Bogu hvala samo par kapi ki¹e pre Èuruga - ostalo suv put k'o barut.















Mali incident sa matorom budalom u Audiju na ulasku u Beèej. Èisto da ne bude monotono...Sve se dobro zavr¹ilo.


alexanto

nastavak...

Ovo nam je bio cilj zajednièke vo¾nje - dvorac Dunðerski ili ti Fantast.



Moj stariji deran "na radnom zadatku"























Po¹to smo se po¹teno navozali, doðe vreme za klopu. Usledio je povratak u ®abalj na æevape.









Posle svega ¹ta reæi osim: HVALA Vam DRUGARI - BRAÆO na divno provedenom danu koji æu pamtiti dok me ima!  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Gašpar

Lepo se vi druzite  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Svaka cast na organizaciji  ;)

kawasaki zr 500 a

organizacija vise nego odlicna, vidi se  po slikama a i po masovnom odzivu maxi skuterasa, samo tako svaka cast

Osnexus

Maxi pozdrav!
Drago mi je da ste uspijeli napraviti prvi po svemu sudeæi uspje¹an korak u maxi dru¾enju. Ostaje ¾aliti ¹to se niste pridru¾ili meet-u u Osijeku kao i meni ¹to nisam mogao biti dio va¹eg skupa. No ja znam da se ove godine sigurno vidimo....
ni¹ta za nas nije dovoljno daleko

svetac

super vidim lepo se proveli! moj je na lecenju!!!  [doh]

mi¹ko_kolo

Odlièno maksisti!  I ostali koji to nisu, a bili su na okupljanju.

alexanto

Citat: Osnexus poslato 21 Jun, 2011, 09:43
Maxi pozdrav!
Drago mi je da ste uspijeli napraviti prvi po svemu sudeæi uspje¹an korak u maxi dru¾enju. Ostaje ¾aliti ¹to se niste pridru¾ili meet-u u Osijeku kao i meni ¹to nisam mogao biti dio va¹eg skupa. No ja znam da se ove godine sigurno vidimo....

Tomo dru¾e - daæe Bog! MAXI pozdrav!

Major

Odlican skup jos bolja organizacija. Nazalost zbog poslovnog puta nisam mogao da prisustvujem.

cika zuba

Bas mi je krivo sto sam pobegao na more  ;)  ;D   [rofl]  ,   ali sledeci put dolazim sigurno....   [thumb_up]  [thumb_up]
[/

alexanto

'Ajde u nedelju na vodopad Lisine kod Despotovca. Idemo ujutro a vraæamo se predveèe. Biæe izgleda 7 -8 maxija.

Major


alexanto


Major


Dzonsi

Burn the rubber not your soul!