Glavni meni

Interesovanje za Trece MotoManijacko veliko druzenje 24 jul Jagodina?

Započeo UFF, 20 Jun, 2011, 00:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nadalina

Pa, Srbija hoce u Evropu... Valjda su to te integracije.... ;D
Dzukela u podznaku

YoYa

Citat: Gaspar poslato 20 Jun, 2011, 19:06
Citat: YoYa poslato 20 Jun, 2011, 18:23
uuu fenserica picetina,,aqva tange,,pa tooo mi kazi ,too hocuu   [balavi]   [plazi_se_2]

Ljubavi, idemo u akva park?  :D :D :D

[srce] ,,dusice ,,mozes samo da gledas tangice ,, nemo da  [bejzbolka] ,,,
a mislio sam da neces videti sta sam napisao,hteo sam da te varam,  :D





UFF

odlicna ideja za pratnju mazzi-a i zene
jer mi nekako bre mloooooogo da cekam vise od mesec dana na sledece okupljanje

Gašpar

Citat: UFF poslato 21 Jun, 2011, 13:47
odlicna ideja za pratnju mazzi-a i zene
jer mi nekako bre mloooooogo da cekam vise od mesec dana na sledece okupljanje

Kada oni tacno krecu? Za oko mesec dana cini mi se?
Skupimo se negde u BG-u pa polako svi do granice i imacemo jednu super voznju  ;)

A ako se nekome svidi voznja, moze i dalje da nastavi sa njima  :D

UFF


mazzi

Krecemo 22.07 negde oko 16-17 i prvo stajanje je Zagreb ... mozete svi sa nama u Zagreb, budete 2 dana i u nedelju pravac jagodina :)

goranvojska

posto smo isli za sarajevo i opet nismo na okupljanju lepo bi bilo da se malo mrdne iz bg-a kod nas u jagodini ima sve sto ste nabrojali kao zelje pa ja irena i ostali ocekujemo da nas posetite. [yahoo]i na po  [cheers]jagodinsko.

balcan girl

ne mora jagodinsko :D :D moze i lav, jelen, niksicko, itd itd madaaaaaa nesto mi se cini da im dalekooooo :P
kad meni kao boraniji i totalnom amateru nije bilo da daleko da da spicim sama na tresnju i sa stefanom 500km do fruske stvarno bi ste mogli sto kaze goran da mrdnete dupe iz bg na bednih 120km do jagodine :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: YoYa poslato 20 Jun, 2011, 16:59
Citat: pit poslato 20 Jun, 2011, 16:52


Ne ja mislim da je najbolje na ADI da napravite MM okupljanje.....pa jbt maknite malo dupe iz Bg ....cuj Srebrno jezero
Pa srebrno jezero nije pored  ADe!!!  mesas loncice

Pit je hteo da kaze, jebes voznju od 100km...


Ah, da i ja, naravno...

smilodon

Meni i jo¹ nekim ortacima odgovara 24.VII Jagodina.
Irena spremaj sme¹taj.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Ja nisam u zemlji od 6 do 16 jula. Sve ostalo mi odgovara. A jagodina mi je preko brda... Hopa cupa i eto mene tamo.-...
Cave ab homine unius libri

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Mada mi je to daleko vremenski... Ja bih ovog vikenda zujao... Malopre doðoh iz BG na TL-1000. Gledam ja na satu 120 na sat... Rekoh da po¹tujem ogranièenje.. Ali nekako mi auta sva spora... A i brzo stigoh.... Kad ono sranje ima na satu milje. Ja i¹ao oko 200 na sat. :) Vidim i gorivo spalo malo br¾e... :)
A kada sam seo na Stroma do¹lo mi je da ga zagrlim.... Udobannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn....Veliki...... Nisam zgu¾van kao pita, ne bole me zglobovi, ramena, kolena.....  
Sad razmi¹ljam gde æu da kidnem za vikend. Imam "moto svrab". :)
Cave ab homine unius libri

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Cave ab homine unius libri

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Popi¹ æu ja da vam uradim, ali ako se stanje u KEPU ne slo¾i sa popisnim listama, 'ebali ste èvorka  :P
Cave ab homine unius libri

balcan girl

hahahahahaahah daj neku krupniju zivinu od toga se ja ne mogu najesti :P samo ti dodji i uradi popis umesto mene a ja odoh na kosovo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!