Glavni meni

Servisiram motore MotoManijaka za ladno pivo

Započeo UFF, 20 Jun, 2011, 00:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

a ne...motoristi su mnogo ljubomorni...moze se desiti da budem lincovan kad sve devojke poskacu na mene...
jedino ako mi spremis ultra Vip separe sa par ozbiljnih drugarica izmedju 16 i 45 godina :)
klasican divljak

balcan girl

nista se ti ne sekiraj ja cu da te branim :D :D :D :D a vip separe da dobijes ne mozes al ozbiljne mozes koliko hoces :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Havarisan


Lazic


Gašpar

MM radionica pruza sve vrste usluga. E sad, kakav ce rezultat usluga biti, to je vec druga stvar  ;D

despic

i ako neko oce da raskine sa ribom...samo nek ode u radionicu i nek priceka u cekaonici, veoma brzo ce to biti razresen bede :)
klasican divljak

Gašpar

Citat: despic poslato 21 Jun, 2011, 08:39
i ako neko oce da raskine sa ribom...samo nek ode u radionicu i nek priceka u cekaonici, veoma brzo ce to biti razresen bede :)

Najbitniji detalj si zaboravio - mora da povede ribu  ;D

rboban

Kad mogu da doteram motorce na zamenu lanca?
Ride It Like You Stole It

lord_oblivion

Kol'ko piva za zamenu ulja i filtera? I jel' moze danas jer taman idem do Profaca po novo ulje ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

#49
Citat: Popsy poslato 20 Jun, 2011, 13:33
vidi, koje pivo pije¹... ja bi te nalepnice... jes da neæe dugo da mi traju, al nek se vidi rasko¹ :D :D :D
http://uploads.veryvietnam.com/2011/05/heineken_bottle-10276.jpg


@ zmija nisam konkurencija vec saradnik :) ja sam ovo zbog njega i poceo jer covek nemoze da postigne - jel si mu video garazu?
@ mige despic je dobio +
@ havarisani radim limariju ali ne popravljam golfove 2 - pogotovo NE ONAJ KOJI SI TI JUCE NA PUTU KA MENI SVOJOM VEKTROM RAZSRAFIO U SRED KNEZA MILOSA napravio covek cendvic od golfa :D to je manijak za primer  [thumb_up]
@ rboban moze kad hoces al pre toga da svratis do prijatelja iz ktm-a da mi doneses neku plastikicu :)
@ lord_oblivion moze kad god sam kuci a kad je to ni ja ne znam zato evo ti br mob na pp pa cemo uradimo ;)

mazzi

Uff je zaboravio dakaze da postoji i nadzorni organ ... Tri Amstela za organ obavezno :D

The One

Citat: Gaspar poslato 21 Jun, 2011, 10:48

Najbitniji detalj si zaboravio - mora da povede ribu  ;D
ili da se da precizna lokacija, postoji i terenska slu¾ba :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Gašpar

Citat: mazzi poslato 21 Jun, 2011, 15:25
Uff je zaboravio dakaze da postoji i nadzorni organ ... Tri Amstela za organ obavezno :D

Nadzornik nosi lap top sa svim potrebnim manualima [rofl] [rofl] [rofl]

Panta Zemunac

Ma ovo je po¹alica...najbolje da se dogovori¹ sa kom¹ijom W pa kod njega lepo i na mali, na veliki...srednji...ma kakav god/ko ¾eli servis!!
Tandem sa kukuriku brda...serviseri...

ps. preporuka. iæi bez onih polovina, za svaki sluæaj..(mislio sam na ¾enskinje)

Lazic

Citat: Gaspar poslato 21 Jun, 2011, 10:48
Citat: despic poslato 21 Jun, 2011, 08:39
i ako neko oce da raskine sa ribom...samo nek ode u radionicu i nek priceka u cekaonici, veoma brzo ce to biti razresen bede :)

Najbitniji detalj si zaboravio - mora da povede ribu  ;D

Ne mora, ako misli da se resi bede za sva vremena...cvik...

Lazic

Citat: UFF poslato 21 Jun, 2011, 14:36
@ havarisani radim limariju ali ne popravljam golfove 2 - pogotovo NE ONAJ KOJI SI TI JUCE NA PUTU KA MENI SVOJOM VEKTROM RAZSRAFIO U SRED KNEZA MILOSA napravio covek cendvic od golfa :D to je manijak za primer  [thumb_up]

@Havarisan:
jel to bilo slucajno il`toliko bas ne volis dvojke...?


Lazic

@Uff:
I ti si izgleda resio da se resis bede, trajno... Ako ovako nastavis, uskoro neces imati vremena, a ni snage, a ni para za uffice, pa ti gledaj...

UFF

Evo ja sad dodjoh iz garaze
jbt ko u sauni
I nisam se nesto piva napio ali sam se zato posteno namucio oko ova dva

Lazic

crni sine, znaju li vlasnici sta si im napravio od motora...?

UFF

Pa ovaj sa ktm-om zna
bio je tu kad smo mu zapalili zadnji disk i plocice  [rofl]
jel ste znali da tad plocica izgleda ko kreda?