Glavni meni

Supermoto

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

rboban

Ride It Like You Stole It

UFF


rboban

Ride It Like You Stole It

Gavrolini


Gavrolini


rboban

 [djavo]

[attachment deleted by admin]
Ride It Like You Stole It

markodjurovic

Ja uopste ne mogu provalim sta se desava sa SM takmicenjima. Pre je bila mesana podloga, malo asfalt pa deo zemlja (nije bas zemlja , ali nije ni makadam). A sad svi voze samo po asfalt stazi. Jel se to nesto promenilo ili sam oduvek ziveo u zabludi?
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

rboban

Citat: markodjurovic poslato 14 Februar, 2011, 13:24
Ja uopste ne mogu provalim sta se desava sa SM takmicenjima. Pre je bila mesana podloga, malo asfalt pa deo zemlja (nije bas zemlja , ali nije ni makadam). A sad svi voze samo po asfalt stazi. Jel se to nesto promenilo ili sam oduvek ziveo u zabludi?

Evo pravilnika pa proveri sve.....  [thumb_down]
Ride It Like You Stole It

markodjurovic

aha sad mi je jasnije, hvala
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje


marckony

Citat: Kengur poslato 08 Decembar, 2010, 17:31
Oko Avale, dva prosecna vozaca, da je jedan na R, drugi na SM... Tu nema neke velike dileme... Bez onih pravaca, R nije brzi nesto mnogo...

a da nema onih kriva i tu nema dileme.
Motori pravljeni za drugacije svrhe, svaki ima svoje prednosti i mane.
Super moto je super stvarcica za grad i da dobro zezanje i izivljavanje, a za duzi put nije nikako, e sada je stvar ko sta voli.
kao sto neko rece ne moze sve da se ima :)

UFF

Sve je objasnio u prvih par recenica


This is SUPERMOTO

Plazma Keks

meni je ovo vrlo mnogo do jaja, posle ducatija kupujem neki SM. pokusao sam nekoliko puta da driftujem na ovom mom krsu ali nikad nije imao snage da izbaci zadnji tocak ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Plazma Keks poslato 13 Oktobar, 2011, 23:15
meni je ovo vrlo mnogo do jaja, posle ducatija kupujem neki SM. pokusao sam nekoliko puta da driftujem na ovom mom krsu ali nikad nije imao snage da izbaci zadnji tocak ;D
Sa tim Izom si driftova samo kad si padao...drugacije ne moze :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

jos nisam padao... bedak ;D moracu da jace da dam gas, pa nek ide zivot ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Plazma Keks poslato 13 Oktobar, 2011, 23:21
jos nisam padao... bedak ;D moracu da jace da dam gas, pa nek ide zivot ;D
Ko nije padao , i nezna koliko motor moze da ide..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

dosta sam se razbijao na bicikajlu (i dalje se razbijam na istom), pa ne zelim da vidim koliko mogu na motoru da se razbijem. idem ja dovoljno brzo, koliko to dozvoljava moj motor

srbac

Torent, film  1,44GB       Supermoto 357   kazu ljud valja se   [yahoo]

srbac

Jos jedan od 1GB  ovo je deficittt

[attachment deleted by admin]

markodjurovic

Srbac svaka ti cast kako iskopavas ove torente :)

Posto u principu ne volim isprobavam tudje motre, probao sam samo 2-3 SMa. I nikako ne mogu se pomirim sa tim da na njima nisu "kramponke" i da motor moze se obori znatno vise. Nista moracu nabavim SM felne :). E sad bilo bi interesantno ako neko ima dobar link ili upustvo kako se radi SM prepravka , ono od pocetka do kraja.
Konkretno razmisljam da husu mozda malo SMisem
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje