Glavni meni

Husaberg FE400, jebacki motor

Započeo markodjurovic, 15 Jun, 2011, 17:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

markodjurovic

Motor je backije. Ne ono sto mnogo dobro ide nego sto mnogo zeza. Dva dana sam ga palio bez problema , ali sinoc kad htedoh malo ga pokazem smo skakali po kurbli vise od pola sata. Pokusavali i na kablove da ga upalimo, ali losi kablovi i los kontakt i jedva malo zavergla.
Jutros vidim lika stoji pored mog motora. Naravno polako sidjem pridjem mu iza ledja i vidim da ga samo gleda i pitam ga jel mu treba nesto. Ispostavi se da lik ima isti i jos plus radi preko puta mene pa stao da vidi motor. E i on mi objasni gde sam sinoc pravio gresku. Jednostavno motoro je mnogo osteljiv, sve mora bude kako treba ili nece da upali. I pored toga sto je znao kako da ga upali lik je opet 5 minuta skakao po kurbli i praznio cilindar od goriva koje je prelilo. Tek tada je upalio.
Takodje svecica baca varnicu , ali varnica nije bas kako treba zato se i prepunio agregat gorivom.
Kasnije kada sam citao manual, sve sto mi je komsija pricao pise i tamo, ali nisam verovao da moram citam knjigu da bi mogao vozim motor. Ima jedno 10tak situacija u kojem ima tacno sta i kako raditi i sta prvo proveriti i bla bla i bla bla.

U svakom slucaju mora se procitati a pozeljno i imati manual sa sobom. A i alat cu neki morati napravim :)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Boban_m

Pa Mare care, ovo je situacija za cestitanje. Znaci nisi se zezao kad smo pricali u Kotlini, e pa onda da te sluzi vjerno [clapp]

Lazic


JankoR

Takmièaru kupio si takmièarski motor ¹to znaèi da seksa neæe faliti , ¾ivio

markodjurovic

Hvala  hvala drugari,

znao sam da ce biti seksa, nego sam se sinoc obrukao :D. Dosli Gosa i Lenji da vide motor kad ono nece upali ;)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Taraba

To æe da te zeza malo u poèetku, dok se ne uskladite vas dvoje. Nije ni Husa laka riba pa da daje svaki put... mora malo da tvrdi pazar.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zemunboy

Citat: Taraba poslato 15 Jun, 2011, 19:45
To æe da te zeza malo u poèetku, dok se ne uskladite vas dvoje. Nije ni Husa laka riba pa da daje svaki put... mora malo da tvrdi pazar.
Davala ne davala opet ce uvenuti :P :P :P

markodjurovic

hahahahaha ej kre kre pocni se zagrevas :P
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

^SuPeR_MiNt^

Zaleti i u drugu :) NO ZABORAVIO SAM DA KAZEM DA GA VOZIS SA SRECOM JOS PAR GODINA PA DA KUPIS VECI !!! (I dalje sa srecom naravno :D )

TT600

Citat: NikGold poslato 15 Jun, 2011, 18:49
Takmièaru kupio si takmièarski motor ¹to znaèi da seksa neæe faliti , ¾ivio

Samo da znas da ce tu biti grupnog sexa  [doh] Na takmicenjima velika grupa majstora brine oko tih motora, a u Husabergovom i Husqvarninom boksu uvek ima najvise majstora.
Znaci grupnjak ti negine, samo pazi da uvek ima dovoljno svetla  [rofl]

Lazic

Morao sam da istrcim iz kuce, dakle, Marko cestitam, i zelim ti puno lepog sexa... :D

markodjurovic

Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 15 Jun, 2011, 19:59
Zaleti i u drugu :) NO ZABORAVIO SAM DA KAZEM DA GA VOZIS SA SRECOM JOS PAR GODINA PA DA KUPIS VECI !!! (I dalje sa srecom naravno :D )

Hvala hvala. Samo ovde gurka ne pomaze :)

Citat: TT600 poslato 15 Jun, 2011, 20:34
Citat: NikGold poslato 15 Jun, 2011, 18:49
Takmièaru kupio si takmièarski motor ¹to znaèi da seksa neæe faliti , ¾ivio

Samo da znas da ce tu biti grupnog sexa  [doh] Na takmicenjima velika grupa majstora brine oko tih motora, a u Husabergovom i Husqvarninom boksu uvek ima najvise majstora.
Znaci grupnjak ti negine, samo pazi da uvek ima dovoljno svetla  [rofl]

Kako bude bude silovali su me i Japanci i Istocno Nemci i Kinezi, cudo jedno sta sve covek moze izdrzi :D

@Lazic
Hvala imenjak :)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

^SuPeR_MiNt^


cone

sa srecom :) puno sigurnih kilometara :)

VELJA VS

Sretno i uzdravlju ga vozio !

Ruza-Bandit

Mare, care, ne dozvoli da on jebe tebe nego manual u ruke!

monsterbnt

Evo nesto specijalno za druga Marka i drustvo iz coska. :P

Stevo D. - Motokultivator (I.S.)
Smrt SVIMA!!!!

markodjurovic

Hvala drugari :)

@monster
cuti bre pa i ti si u tom cosku, to sto si trenutno morao odes po pljuge ne spasava te ni malo ;)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

monsterbnt

Citat: markodjurovic poslato 15 Jun, 2011, 21:38
Hvala drugari :)

@monster
cuti bre pa i ti si u tom cosku, to sto si trenutno morao odes po pljuge ne spasava te ni malo ;)
Ja sam u zelenom coskuuuuuuuuuuu :P :P :P :P
Smrt SVIMA!!!!

rboban

Ja kad sam prodao XR 650 R kupac uvece da se pohvali drugarima i ne moze da ga upali..... skupi se kompletno drustvo i svi se izredaju i NISTA!!!
Jedino im preostalo da udare po RAKIJI...... za par dana ga je palio kako i kad pomisli!!!! SRECNO!!!
Ride It Like You Stole It