Glavni meni

KTM Tema za vlasnike i ljubitelje marke Kurblaj Trideset Minuta

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Gaspar poslato 15 Jun, 2011, 11:39
Postoji i lakse resenje, prodas KTM-a i kupis japanca, oni ovakve probleme nemaju  ;)

Citat: Taraba poslato 15 Jun, 2011, 12:47
Meni je skoro DR odlepio identièno. Ispostavilo se da je akumulator crko.

Citat: Kengur poslato 15 Jun, 2011, 13:39
Isti sam problem imao na yamahi, sjebala mi se klema... Majstor je pretegao i ona se odlemila...

gaspo sta je to dr? i sta je to yamaha?

nema sanse da su janpanci jer se na njima to ne desava :)

Kengur

Pa naravno da nisu japaneri nego shuba sa banovog kad je stavljao akumulator zapeo malo jace i polomio klemu :P

Pa nije to KTM da se takvi propusti prave.. .:P :P :P

Gašpar


Tamanitu

Ljudi, juèe proverismo sve ¹to se tièe elektrike struje elektronike...Akku opet muerto! Samo je do njega bilo sve. Inaèe to je drugi pod garancijom koji traje 1 mesec i do viðenja.
Tako da sam odleteo do Guevare i uzeo LANDPORT YTZ10S-BS 12V 8.6Ah, i sad je pesma. Ovaj æu odneti na reklamaciju pa ¹ta bude, ke¹ ili rezervni novi.

A pazi ¹ta pi¹e u dodatku za ovaj novi LP (za ljubitelje japanki): "Aplikacije: Modeli Honde sa motorom 900cm3 i Yamaha modeli od 1000cm3." Valjda æe sad da raaadiii?!

Taraba

Da ti mo¾da kontakt brava ne odvaja skroz pa ti prazni akumulator?
Èudno mi to da ti tako kratko traje aku.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Citat: Tamanitu poslato 16 Jun, 2011, 13:28
A pazi ¹ta pi¹e u dodatku za ovaj novi LP (za ljubitelje japanki): "Aplikacije: Modeli Honde sa motorom 900cm3 i Yamaha modeli od 1000cm3." Valjda æe sad da raaadiii?!

Uuuuu pa ovaj ce ti trajati duze od KTM-a  :D

Tamanitu

CitatOn Mon, 6/20/11, Andreja doo <[email protected]> wrote:

From: Andreja doo <[email protected]>
Subject: Re: opet reklamacija Topin 6C75 12V 7.5Ah
Date: Monday, June 20, 2011, 10:08 AM

Po¹tovani,

Veoma nam je ¾ao ¹to opet imate problem sa akumulatorom.
Mi smo imali ukupno 4 komada reklamacija na Topin akumulatore od poèetka prodaje, od toga na ¾alost 
2 komada je bilo kod vas... ¹to je stvarno retka sluèajnost.
U svakom sluèaju vi mo¾ete odabrati bilo koji drugi proizvod iz na¹e ponude ako ste nezadovoljni kvalitetom akumulatora.

Mo¾ete kupiti i drugi moto akumulator, mo¾da isti kao i originalni ¹to je bio u va¹em KTM-u ili za bilo koje drugo vozilo.
U krajnjem sluèaju ako ¾elite da vam vratimo novac ni to nije problem, samo da izorganizujemo povraæaj.

Jo¹ jednom se izvinjavam zbog neprijatnosti koje ste imali.

S po¹tovanjem,

Toth Daniel
Andreja doo
i onda danas
CitatPo¹tovani,

Organizovali smo sa na¹im servisom u Reli Autu da Vam vrate va¹ novac. 4100.00din.
Molimo da odete kod njih da bi uzeli novac, akumulator i papire sve ostavite kod njih.
Ostalo æemo re¹iti mi sa njima.

®ao nam je zbog lo¹eg iskustva sa na¹im proizvodom, ali nadam se da smo bar mi malo popravili utisak.
S po¹tovanjem,

Toth Daniel
Andreja doo

Kakvi carevi! Svaka im èast na korektnosti, ljubaznosti i profesionalnom poslovanju!  [klanjam_se]

Bishke

Korektno makismalno !!!!

znaci iznenadjen sam koliko su ispali fer ! :D

jel ovo u Srbiji ili sanjam ;D
You should do one thing every day that scares you

Taraba

Ima¹ u Cvijiæevoj onu radnju sa akumulatorima i dr¾e Yuasa-u.
Ako ti i ona crkne, ne¹to ti ne valja sa motorom :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Ne verujem svojim ocima. Odusevljen sam ovim gestom. Ogroman plus za firmu  ;)

srbac

Steta sto cvaje nemaju to kako vi zovete akumulator, oma bi kupio !!!

gambi

Stvarno je odnos kvalitet/odnos prema kupcu na zavidnom nivou.
Istina da mo¾da i nije problem u akumulatoru ali to je tek druga tema.
Pozdravljam stav.

Tamanitu


zmiya


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

misa-pei

Mališa, nek je sa srećom, lep je k'i upisaT :D
Vidim da imaš i kurblu, a ne samo anlaser, mislim, da ne zaboraviš kako ide kurblanje :P
Država je najveći neprijatelj naroda

markodjurovic

ooooo cestitam druze :). Daj malo jel dva seta tockova ili jedan .... :)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

kepo


Taraba


@Mi¹a: Hvala hvala :D
Nego ¹ta nego kurbla! ©to ka¾e monsterbnt, jebe¹ motor bez kurble. Za brkate ¾ene se ba¹ ne sla¾emo ali ne mo¾e ba¹ sve.

@Marko: Za sada jedan, ali æu da pojurim LC4 Enduro felne. Nije ba¹ za drljanje po ¹umama ali ako proðu trafike i tenere, mo¾e i on.
2004 god, 21000km
Deluje lepo oèuvan. Moram da menjam akumulator i to je to.
Planiram da stavim Xenone i da kupim jo¹ jedno sedi¹te da mi Boban odradi udobnu varijantu kad se zaputim negde dalje.

@kepo: Hvala. Samo nek on meni po¾ivi dugo :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Simon69

Cestitam drugar,izgleda bolji primerak od onog u Celarevu!
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!