Glavni meni

KTM Tema za vlasnike i ljubitelje marke Kurblaj Trideset Minuta

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Upravo sam vozio LC4 od drugara... Recimo da sam srecan.. :D

UFF


Kengur

nije. mora da je neka kopija...:D
i jos ide na tocak opakooo   :)

kepo


noam chomsky

kaze ovako lik na HorizonsUnlimited: Kome se KTM nije kvario, taj ga nije vozio kako treba... :)
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Kengur

Znam za dva tocka.. Prednji i zadnji.. :)

Mada sve vise se palim na off, moguce uskoro da ce konacno pasti neka testera...

UFF


UFF


UFF


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

nisam ga ni imao ali bolje tako jer sad nemoze ni da mi se desi :D

Tamanitu

jbg zakucao mi posle na 240, malo me zbunjivao pri obila¾enju, bolje je kad se ne gleda cajger...

UFF

Mene moj vise ne zbunjuje :D

Hoces i tebi da posaljem nekog da ti primeni isto resenje zvano 4 srafa + dzek?

Gašpar

Postoji i lakse resenje, prodas KTM-a i kupis japanca, oni ovakve probleme nemaju  ;)

Tamanitu

al aj uffe ka¾i koliko sam kurblao? Kakih trijes minuta...Skoro pa sam nauèio iz prve.

Struja mi sinoæ naèisto odlepi¹ka, gasio mi se i xenon do kuæe, sve ¾mirka i blinka, treperi displey, na dugme naravno samo tktktktktktk od paljenja, sirene nema-samo auspuhom "trubim", a mehanika radi kako treba.

Taraba

Ti ko da vozi¹ Apriliu :D
Meni je skoro DR odlepio identièno. Ispostavilo se da je akumulator crko.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


Tamanitu

Proveriæu danas nadam se ¹ta je. 99 posto je akku. Opet kineski, veæ mi menjali u garanciji jednom skoro,
http://akumulator-shop.rs/prodavnica-10960.html ne znam ¹ta da radim.
Svid¾a se Uffu ova orangina a

UFF

pravi tj originalni akumulator za tvoj motor kosta 200e

Kengur

Isti sam problem imao na yamahi, sjebala mi se klema... Majstor je pretegao i ona se odlemila...