Glavni meni

KTM Tema za vlasnike i ljubitelje marke Kurblaj Trideset Minuta

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rboban

Ride It Like You Stole It

Simon69

I ja sam vlasnik jednog,ali bukvalno "kurblaj",660SMC,i kurblao sam nedavno trideset minuta,posle tromesecne pauze.Ali to nema veze,kad upali sve zaboravis i posle par minuta vidis :
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Tamanitu

Citat: UFF poslato 23 Februar, 2011, 15:00
Dok mu je bio mrtav anaser ja uspeh da upalim njegovog ktm-a na kurblu za manje od 30 minuta ;)
Kaci slike tog Z750 (samo lepseg,jaceg i kvalitetnijeg) ;D
©ta bre za manje od 30 minuta...za 3 minuta! A moje glasno navijanje je pomoglo. Svaka ti se dala Uffe. I nije skapao "anaser" nego akku, a taman dobro do¹lo da ustanovimo i da su èetkice bile istro¹ene, brzo i jeftino obnovljene. Sad jo¹ neki pravi akku da nabavim.
[cheers]

gambi

Znam kako sam jedan period dok sam peglao KTM 640 SM sa istro¹enim akum. morao u koferu da nosim desnu trekericu za paljenje!  [yahoo] [neslusam]

Tamanitu

Najzad vozim KTM-a,  i ne znam kako da saberem pozitivne utiske.

gambi


UFF

Obavezna oprema za vlasnika svakg KTM-a


par JAJA!!!

Bez njih se ne seda na ovu masinu ;)

kepo

Od kako sam kupio ktm, non stop je neka avantura.Morao sam da izmenjam sve sto je predhodni vlasnik vec zamenio pred prodaju. A pre neki dan je posle 1000 km masina u odlicnom stanju definitivno i zakovala. Sad sam pravi ktmdzija. Osetio sam sve cari tog motora.

UFF

E pa cestitamo  [clapp]
Blago tebi :D

i nemoj vise da ga bacas sa nadvoznjaka i mostova  8)

kepo


UFF


kepo


Kengur


UFF

Pa zene su se vozile a ja sam pozirao u pesku.. dosao peske bez opreme do tamo

[attachment deleted by admin]


srbac

Ja se lozim ovih dana da pazarim LC 4 a sad me Kepo bacio u dilemu !!! Kako zakovao, glava, klip, radilica ? Greota !  [doh]

noam chomsky

Pitaj ti prvo Kepu ge je on i kako terao to pre nego sto je zakovalo.... :)

@Uff: Vidi se po higijeni guma da si turista u blatu... :D
lepota prirode je refleksija lepote nauke

srbac

Pa i ja ga necu maziti i paziti !!! [bejzbolka] A Kepo se ne oglasava !!!  [nono]

UFF

Ja na off volim da izadjem ali u blatu stvarno nemam sta da trazim

kepo

Citat: srbac poslato 26 April, 2011, 21:40
Ja se lozim ovih dana da pazarim LC 4 a sad me Kepo bacio u dilemu !!! Kako zakovao, glava, klip, radilica ? Greota !  [doh]

to je motor koji trazi besprekorno odrzavanje na svakih 3000, a to nije b io slucaj sa mojim motorom.
setao se iz ruke u ruku, niko ga nije nesto maltretirao, al ganije ni odrzavao.
na naj manju promenu zvuka u agregatu, istog momenta koèi i rasklapaj. cesto im odlaze lezajev koji umeju unutra da naprave karambol. nadam se da je u mom agregatu neki lezaj problem?
ako si mislio da ga vozis po sumi, hard enduro, mislim da nije motor za to. preveliki, tezak i prejak za to.