Glavni meni

Poginuo Boban iz Beograda

Započeo Branko, 12 Jun, 2011, 21:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Branko

Danas oko 14 casova  pri povratku sa Kosova na putu Raska - Kraljevo  naisli smo na tezak udes , poginuo je Boban prezime sam zaboravio iz Beograda koji je vozio BMW.
Na ovoj istoj krivini su prosle godine poginuli momak i devojka i jos dvoje ljudi

perlx

Auh :(
Na istoj krivini gde je kamiondzija ubio Marka i Mariju ?
Nek mu je mir vecni.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

YOman

Da nije visoki crni covek sa malko duzom kosom? Vozi sivi K1200s?
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

UFF

Dobar put, dobar asfalt, krivine, prosto te tera na zlo...  :(

Branko

Neznam bio je prekriven kad smo naisli , drzao je radju moto opreme .
Udario je u bankinu tako kaze devojka i njegova dva drugara iz Raske koji su bili sa njim.

YOman

Citat: YOman poslato 12 Jun, 2011, 23:15
Da nije visoki crni covek sa malko duzom kosom? Vozi sivi K1200s?
Nazalost, jeste on. Poznavao sam Bobana povrsno. Pricao je o brzoj voznji, vozio je uvek takve motore, a u poslednje bio je srecan sa svojim novim K1200s.
Nazalost, brzina mu je dosla glave.

Bobane, pocivaj u miru.
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

djavo

Poznavao coveka, nek mu je laka zemlja.

crnamrlja

Sve se nadam da nije on u pitanju posto neko pomenu prodavnicu moto opreme, a po svemu sudeci je rec o Bobanu koji je drzao prodavnicu opreme za racunare Proxy computers u Sarajevskoj ulici.

Sreli smo se poslednji put na izlozbi pasa na Sajmu pre par meseci, dosao je sa malom kcerkom, ispricali smo se lepo.

Pre K12S je vozio Hondu CBR1000 Repsol, uvek je pricao o toj fascinaciji brzom voznjom ...  :(

Pozdrav Bobane

Lazic

@crnamrlja:
Koliko si siguran da je upitanju Proxy...? Pre 5 godina sam se zamalo zaposlio kod njih... Bedak...


Lazic

#11
Tad mi je rekao, da se iziveo u zivotu, i da hoce da se smiri... Nesto se ne secam da je imao motor 2006...

Jelena580

Boban i ja smo na tom, za njega kobnom putu, bili zajedno.
Vozio je taj motor te¾ak 340 kg, plus koferi puni stvari, kao da je R motor i tog jutra mi je rekao da mu je jako ¾ao ¹to sad, za takve puteve nema  svoju Repsol-ku koju je prodao jer je odluèio da se smiri i uspori....
Boban je prebrzo u¹ao u krivinu koja je poznata kao opasna krivina, i na kojoj su izginuli mnogi do tad...
Satima smo poku¹avali da rekonstrui¹emo ¹ta se dogodilo, ali sve je ukazivalo na to da je prevelika brzina bila jedini uzrok tragedije....  ©ta god, èoveka vi¹e nema! I to kakvog èoveka.... svet bi bio mnogo bolji da je takvih vi¹e!  Bio mi je uzor kojem sam se divila!
Neka mu je veèna slava!

BANE BROTHERHOOD

EEEEE JBGAAAA TUGA BREEEE MAJKE MI MILEEE...SVE RECI SU SUVISNE NEKA MU JE VECNA SLAVA I SIROKI PUTEVI GOSPODNJI...POCIVAJ U MIRU BRATE  [facepalm]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Panta Zemunac

Boki, vr¹njaku moj...do sledeèeg viðenja!

Jelena, sauèe¹æe, takoðe i njegovoj porodici!

Lazic

Nikako ne volim kad se ljudi uclane na forum zbog ovakvih tema... Umesto zajebancije, muk... Kao juce da je bilo, otisao sam iz Ewe-a posle 2 godine, isao na dva razgovora za posao, u Proxy i u MP-Soft... Taman je trebalo da pocnem da radim u Proxy-ju, kad su me zvali i MP Soft-a, sa malo bolim uslovima, malo blize kuci i to je presudilo... Vise puta sam svracao da se javim, imali smo zajednickih poznanika, ali nisam znao da vozi motor... Koliko ljudi zavije u crno, trnutak nepaznje, zato mi ne treba jaci motor...

Pocivaj u miru, kolega...

mrkiboy

tuga nemam drugih reci...

Dzigi Boy

Tuga)))) obicno su vozaci BMW izuzetno oprezni....i sta se desilo izbacila ga krivina i prelomio se preko ograde???? ili je naisao na uauto????

MIGE

tuga,ode jos jedan dobar covek  :(

Dr. Pop

Neka ti je vecna slava i siroki putevi gospodnji :( :( :( :(
MK Arhangel