Glavni meni

mobi servis

Započeo bokilic, 28 Oktobar, 2010, 01:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bokilic

 ;D mozda nekom znaci ko nemoze do svilajnca da doje,mogu ja za neke kvarove do njega, ionako se mantam po srbiji gore dole non stop ,pa ako nekom nesto zatreba plin je jeftin,eto mene cas posla  ;D
brmmmm

Gašpar

To je pravi serviser  ;D

UFF


Dr. Pop

Znam da smo se èuli jo¹ davno , ali na tome osta na¾alost (mojom gre¹kom), tako da ako ðjilaba ne bude gara¾irana do 15og , æu te cimnem pa da vidimo kad mo¾e¹ da naleti¹ , za BG da malo zajaèimo auspuh ....

uz pivo naravno  [cheers]
MK Arhangel

zodiac

Ja mislio da si poceo da servisiras mobi-lne telefone [callme]
Prijatelj je zao drug

grbava suzana

Evo stigoh toplom domu od Bokija...Moje prvo iskustvo te vrste.U moru raznih lopu¾a u ovom gradu napokon upoznah Lj U D I N U ...Znaèi ÈOVEK u pravom smislu te reèi,neposredan,otvoren,prijatan...(NAGLA©AVAM DA NISAM GAY).Doterao sam mu moju krmaèu gsxr 750 '94. koja je radila kao automobil od onog Draguljèeta u crtaæu(tj zrakoprc)...trokirala,tro¹ila kao Volga...za potro¹nju jo¹ uvek ne znam ali TVRDIM DA UZ BOKIJA MO®E OD BABE DEVOJKA!!!
Hladno je,tvrde gume pa nije ba¹ idealno za neko divljanje ali motor radi kao sat,povlaèi mnogo bolje naruèito na malim obrtajima gde je jedva sastavljao i puni kao metak u crveno...Èim temperatura dozvoli neku dalju vo¾nju videæemo kakva je potro¹nja ali sve u svemu DRUGI MOTOR!-najpozitivnije moguæe.
DAKLE: svi oni koji su mazohisti pa u¾ivaju dok se nabeðeni "majstori" i¾ivljavaju na sve moguæe naèine pa na kraju svih krajeva o¾drape debelu cifru za svoj ne rad...takvi nek zaobilaze Bokija.
Ko ima problem na motoru i ¾eli da to bude re¹eno kvalitetno,brzo i za razumnu cenu a da pritom umire od smeha raznim Bokijevim anegdoda uz obaveznu kafu (ko pije) i gomilu saveta za ne daj Bo¾e-JEDINI PRAVI IZBOR-Б О К И Л И Ћ!!!
[vatromet] [gsxr] [vatromet]

UFF

A jel si 100% siguran da nisi gey?
Znam ja bokilica i dobar je on majstor ali ti si mi nesto previse zadovoljan  zadovoljen :D

grbava suzana

Neæu da tvrdim,najbolje je da proverimo...po¹alji ti nekog iz te prièe kod mene pa nek ti lièno prenese utiske [thumb_up]
[vatromet] [gsxr] [vatromet]

kovalski

Ko ne zna majstor Bokilija pod hitno da ga upozna.Znaèi majstor,ma MAJSTORÈINA,koji od loèeg motora napravi da radi FABRIÈKI.Ko ne veruje nek mi se javi.Honda mi sticajem okolnost stoji napolje,dodu¹e u haustoru ali na otvorenom,ja danas do¹ao(posle 9 dana nepaljenja)a akumulator mi i nije ne¹to,zna majstor Bokili kad mi je radio qvatro herca¾u tj karbose,da je morao da ga dopunjuje,a bilo je +6-9 stepeni,a sad je  od -4 do -13 ovih dana na N.Bgdu,povikao saug i posle 3-4 okreta upali mi motor samo tako.Radi se o HONDI CBR 600F2 94g.Pre Bokilija je tro¹io i radila kao IMT traktor,POSLE MAJSTOR Bokilija radi kao SINGERICA.Opet prozivka,ko ne veruje nek mi se javi da èuje makinu.Èovek je genije za karbose a verovatno i za ostalo(meni je radio karbose)jedino ga malo zeza to ¹to je ÈAK u N.Pazovi pa da se èe¹æe vidjamo na dru¾enju.ZNAÈI,NAJVEÆA preporuka ako hoæete zicer majstora,da ne zaboravim,koji ihoæe i da prièa o problemu i da sedne da dodje ako ste u problemu ma ni¹ta mu nije te¹ko,onda ne ¾alite da predjete par kilometara vi¹e da bi vam se svaki problem re¹io.SVAKA PREPORUKA

mrle

karbovi nikad dirani, ventili takoðe.

U pitanju je drugi motor, stavljani novi poklopci karbova bez blokade, sreðeni ventili.
I kompletan redovan servis.

Svi znaju da sam o¹tar na reèima i pisanju po forumu, ali ovaj put ostajem bez teksta.

savet svakome: Za nekoliko desetina evra kod Bokiliæa ma¹ina ide najbolje ¹to mo¾e. Ne bud¾ite sami, ni¹ta neæete u¹tedeti.

Punim po Pazovi prva, druga, treæa, po lo¹ijem asvaltu, uvek proklizava zadnja na ¹altanju. Sa 60km/h na 160km/h iz treæe do pete na malom rastojanju, mereno u nekoliko sekundi.

Damnmoto

Covek je kao pracka brzo radi sa sve oduzetim prsom i obavestava o svakom delu posla cim nesto odradi... svaka cast

Major

A jel mozes i broj moba da ostavis? ;D