Glavni meni

Ponocni mezetluk

Započeo DebeliZmaj, 28 Oktobar, 2010, 01:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Maj, 2017, 11:06
Citat: megaidiot poslato 25 Maj, 2017, 10:09
Citat: DebeliZmaj poslato 25 Maj, 2017, 09:17
ne moze da ti prodaje halucogene petjurke ...
ima dokumentarac o porodicnoj proizvodnji pecuraka u holandiji.
kako je krenuo narko turizam, ljudi shvatili da imaju sta da ponude pa se adaptirali. :D

pa to i ja predlazem mUFF ...a lazic odmah kako je na marsu ..

Zato ¹to niko nije pominjao prodaju peèurki... ©to je logièno jer se sprdamo... I kao da æe Uff da se cima oko njih osim ¹to ga nerviraju... I kao da bi neko stvarno probao gljive koje rastu iz njegove kontaminirane ba¹te... :D


VR 46

Јел су то оне печурке које Андреја воли?
Twist of wrist!

Andreja

Nisu, te ne nièu tako lako :(








:D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Rastu, rastu. Zovu ih ludare, pune sume. Dobro prouciti literaturu o dozvoljenoj kolicini unosa.

Andreja

Nije dozvoljeno uop¹te :D :D :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Ludare? Mislim da za clanove ovog foruma nema problema, pre ce pecurke poludeti od nas nego mi od njih [rofl]

Hattrick

Ove samo za desert.  :)



Andreja

Amanita Muscaria :D
Èitao sam o njoj, nije mi to to :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major


Lazic

Citat: Milos96 poslato 25 Maj, 2017, 21:05
Ludare? Mislim da za clanove ovog foruma nema problema, pre ce pecurke poludeti od nas nego mi od njih [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up]

Glava Dole



Sta dalje reci, koju posluku porati? ;D Svaka svinja bi mi pozavidela s obzirom koliko sam se najeo ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Sve sama mast.. bljak

:D

Glava Dole

Citat: Major poslato 26 Jun, 2017, 10:27
Sve sama mast.. bljak

:D


Nista dok se "brkovi ne omaste" :) A cistu mast lako resim, sve poteram na jednu stranu, podmetnem nesto ispod jedne strane tepsije i ostavim 10akmin da se ocedi na prazan deo tepsije... i onda izvadim u tanjir :) A da ostane malo masno i treba, to je slatka masnoca :) Ma cak mi ni pecenje nije neki gust ako nema bar malo slatke masti :) A slaninica sa rostilja, rerne, kakogod... je prelepa, veruj mi :) Samo je ova prsuta preeevise ispala slana nakon pecenja, ali uz dovoljno piva ni to ne smeta :) Inace je i ona jos ukusnija nego onako direktno iz vakuma, susena, bar meni licno :) Prvo ona ko cips pa ostalo :)

Lazic

Jebite se, crkoh gladan... ;D

Major

Citat: Milos96 poslato 26 Jun, 2017, 10:54
Nista dok se "brkovi ne omaste" :) A cistu mast lako resim, sve poteram na jednu stranu, podmetnem nesto ispod jedne strane tepsije i ostavim 10akmin da se ocedi na prazan deo tepsije... i onda izvadim u tanjir :)

Jooooj bre... Samo malo vruceg hleba i malo umocis pa preko stavis malcice aleve paprike i eto nestane te masti lagano :)

Glava Dole

Sta ti je iskustvo :)

mrle

napravio posne pice, odneo parce radniku u trafici mojih prijatelja, ne verije da je posna. Odusevio se ukusom.

Lazic

Citat: Milos96 poslato 26 Jun, 2017, 02:26


Sta dalje reci, koju posluku porati? ;D Svaka svinja bi mi pozavidela s obzirom koliko sam se najeo ;D
Kako se zove ta slanina...? :D