Glavni meni

on line kupovina

Započeo sifacca, 09 Jun, 2011, 11:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

OKi


sifacca

Za sve se kod glodara placa carina, ja sam za kapu i silikonsku narukvicu vrednosti 21 evro platio 720 dinara, plus sto sam izgubio vreme i vozio 30 km do ugrinovacke i nazad do kuce.

slave74

Postar naplati tih 160 din dodatno na carinu i pdv , a to nigde nije zavedeno t na racunu.
Skoro sam u ns platio carinu i pdv na narudzbu 322 din + tih 160din, a lepo na obracunu pise samo 322..

nano

Sve to zavisi, stigla grafika za laptop 150usd (value: $20), nisam cak ni postarinu platio. Dva dana pre toga, stigla ledja za telefon (plastika) 5usd platio 250-300din...  [neampojma]

monsterbnt

Nema pravila. Sve zavisi da li na tebe nalete i kako su raspolozeni...
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Citat: slave74 poslato 14 Februar, 2017, 17:41
Postar naplati tih 160 din dodatno na carinu i pdv , a to nigde nije zavedeno t na racunu.
Skoro sam u ns platio carinu i pdv na narudzbu 322 din + tih 160din, a lepo na obracunu pise samo 322..

160 platis otvaranje paketa na carini a ne postaru,pitao sam vec,ali tih 160 dinara istina,nigde ne navedu....retardi....

OKi

Citat: eclipse4 poslato 14 Februar, 2017, 18:55
160 platis otvaranje paketa na carini a ne postaru,pitao sam vec,ali tih 160 dinara istina,nigde ne navedu....retardi....
Kod mene je ¹aroliko. Od 160 dindzi pa do sad najvi¹e 230 din  :violina:

Major

Porucio gomilu sitnica prosli mesec sa alija i za sada mi nista nisu naplatili :)
Valjda kako su ti zvezde naklonjene tako to ovde kod nas funkcionise [rofl]


mrle

meni stigli prvo ¹rafiæi za vizir, vrednost 3- dolara, ni¹ta nisam platio, posle vizir za zzr 16 dolara, isto ni¹ta.
Sada sam naruèio o¹traè no¾eva, kao onaj Delimano od 2000din za 1,22 dolara, videæu ¹ta æe biti.

OKi

#589
Citat: mrle poslato 16 Februar, 2017, 09:16
meni stigli prvo ¹rafiæi za vizir, vrednost 3- dolara, ni¹ta nisam platio, posle vizir za zzr 16 dolara, isto ni¹ta.
Sada sam naruèio o¹traè no¾eva, kao onaj Delimano od 2000din za 1,22 dolara, videæu ¹ta æe biti.
Nije u pitanju vrednost , narudzbine.  ;D

Citat: Major poslato 15 Februar, 2017, 16:54
Valjda kako su ti zvezde naklonjene tako to ovde kod nas funkcionise [rofl]

Zeljkamp

Citat: mrle poslato 16 Februar, 2017, 09:16
meni stigli prvo ¹rafiæi za vizir, vrednost 3- dolara, ni¹ta nisam platio, posle vizir za zzr 16 dolara, isto ni¹ta.
Sada sam naruèio o¹traè no¾eva, kao onaj Delimano od 2000din za 1,22 dolara, videæu ¹ta æe biti.
Daj link za taj ostrac da ne koljem komsiju tupim nozem. :)
TwinZ Auto & Moto



despic

Ima li ko iskustva sa narucivanjem instrumenata!?
al ne mislim na frulice, mislim na ozbiljne instrumente
klasican divljak


MIGE

Citat: despic poslato 18 Februar, 2017, 01:26
Ima li ko iskustva sa narucivanjem instrumenata!?
al ne mislim na frulice, mislim na ozbiljne instrumente
kupujes instant drum,sport bili da budes?aaa?  [rofl]

despic

Ne znam ja sta ti je to... oglupeo sam dobri moj Mige
klasican divljak

mrle

stigao o¹traè, ok deluje, nao¹trio jedan no¾.

Nikakva doplata.

stilgar


idanijel

trebalo bi i u louisu da ima