Glavni meni

on line kupovina

Započeo sifacca, 09 Jun, 2011, 11:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

za sada UFF-ova porudzbina treba da stigne za 2 dana i 13 h , i malopre narucen sat za Mladena , koji tek treba da se posalje i to je to... ;)

Darko


Conti-Moto

Jos skoro 4 dana traje licitacija, momentalno je 4,5 eura.
Do isteka ce cena sigurno jos skociti gore.
Svetlo je polovno, prodaje se bez garancije na ispravnost ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

Darko

znam za licitaciju , nego sam mislio ako ostane ovako...

a i za ispravnost ... pa samo da stane sijalica unutra , sta drugo ima da bude ispravno... ;)

UFF

sto bi stavljao sijalicu kad vec imas ledove unutra

Darko

pa ako ne radi ;)   

Darko

Citat: Conti-Moto poslato 03 Maj, 2014, 16:47
Jos skoro 4 dana traje licitacija, momentalno je 4,5 eura.
Do isteka ce cena sigurno jos skociti gore.
Svetlo je polovno, prodaje se bez garancije na ispravnost ...


ja pronasao ovo :  Секција Марк Мушки
Стање:   
Половне: Ставка је већ коришћен. Ставка са знацима хабања, али у добром стању и савршено функционалан. У чланку је можда демонстрација или откуп ставка. Додатни детаљи, као што су тачан опис било какве грешке или недостатке у понуди продавца.

gde ima onaj kurcic na sajtu , nigde ga ne vidim , da prebacim na engleski jebo ih nemacki bas...

Darko

stiglo je nekome nesto ko mi je narucio sa DX -a ... oko 18h idem da podignem pa cu videti kome i sta , ali sam skoro siguran da je stigla roba koju je narucio  nas kolega mladen84 , http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=9268  ...

ja sam kreten koji , naravno , nije sacuvao broj od decka kad me je zvao , pa sad , ajd ako neko ima njegov broj neka mi da da ga okrenem...

poslao sam mu i PP ali nije bas cesto na forumu

Darko

jeste , bio sam u pravu , mladenu84 je stigao paket sa DX-a ... promenio sam broj telefona , a sa njim sam verovatno kontaktirtao sa brojem koji sam ugasio...

dajte pomozite da nadjem decka , nema smisla , ionako se dugo ceka roba sa DX-a , a mozda me decko zove na stari broj a ja nedostupan... pomislice da sam ga zavrnuo u pm....



Darko

meni ovaj link vodi do ovde ...



makinjo

http://m.ebay.com/itm/201195359458?nav=SEARCH .Jel moze neko da poruci ovako nesto i koliko bi izaslo da to dodje do mene?

Kanarinac

Moras da nadjes nekoga u Engleskoj. Nece da salje van UK.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

ima li ko da se razume u ovaj ebay? (sigurno ima)

nasao sam recimo ovo :

http://www.ebay.de/itm/Black-Verkleidung-Schrauben-Honda-CBR600RR-2003-2006-CBR1000RR-2004-2007-/321167652472?pt=DE_Motorradteile&hash=item4ac7157678

e sad,kad pogledate,pise da je postarina za srbiju besplatna.

1. da li je stvarno besplata? (odnosno placa se primer posta beograd-moja posta 200-400 din)
2.do koliko moze da se pazari a da se ne placa carina (50e ili 100e) ili se placa carina bez obzira na cenu predmeta?
3.jer mora da se plati paypal-om ili moze i ova visa elektron (banka intesa)?


vidim ljudi narucuju sa ebaya (pretpostavljam ako moze on,mozes i ti)  i ti im placas njihovu uslugu sto ti naruce....mislim,pa nije to neka tehnika naruciti....ali kako ide dalji proces to me interesuje...

unapred hvala

Kanarinac

1. Stvarno je besplatna iz Kine se uglavnom ne placa ili se placa par evra, ali kada pise da je za dz, onda je za dz :D
2. carina se ne placa do 50 evra, ali se placa porez 20% od procenjene vrednosti ili ona koja pise. Generalno trebalo bi da se uvel placa taj porez ali posto im dolazi hiljade kutija dnevno oni zivuku nekoliko kao na lotou i njima naplate tih 20%. Na ovu cifru je smesna kinta. Ako ti carina nista ne naplati onda nista ne placas pri preuzimanju
3. Mislim da mora paypal, sad nisam ni siguran jer nisam ni gledao, ali to ti je 5 minuta da otvoris, a znaci pri kupovini jer si zasticen i ako nesto nije kako treba mozes da trazis povrat novca.

eclipse4

Citat: Kanarinac poslato 23 Februar, 2015, 03:05
3. Mislim da mora paypal, sad nisam ni siguran jer nisam ni gledao, ali to ti je 5 minuta da otvoris, a znaci pri kupovini jer si zasticen i ako nesto nije kako treba mozes da trazis povrat novca.

to je zbog radi ovoga?  [rofl]

http://i.imgur.com/AP8UAqv.jpg

monsterbnt

Mora paypal.... Iako ti kao daje opciju za kartice, uvek prebaci na paypal.... A pau pal preracunava devize u dinare i naplacuje ti u dinarima po ekstremno nepovoljnom kursu....
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 23 Februar, 2015, 04:34
Mora paypal.... Iako ti kao daje opciju za kartice, uvek prebaci na paypal.... A pau pal preracunava devize u dinare i naplacuje ti u dinarima po ekstremno nepovoljnom kursu....

Ranije mi nisu zaraèunavali po¹to sam plaæao sa deviznog raèuna, ali sad to rade.
Platio sam drugaru nekoliko stotina evra za neku robu i ovi preraèunali evre u dinare, pa onda dinare u evre i uzeli nam neke lepe pare.
Zaboravio sam taèno koliko.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu