Glavni meni

on line kupovina

Započeo sifacca, 09 Jun, 2011, 11:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Ja sam kod Intese imao american express gold karticu.
Tu sam nabio sam sebi kitu i rekao nikad vise te glupe kreditne kartice. Kartica je bila isplacena i podnet je zahtev za gasenje krajem 2009.godine.
Proverom sam video da je kartica aktivna jos uvek u 2014.godini. Uz malo ubedjivanja da cu da ih tuzim ugasili su karticu skroz i sad sam dobio izvestaj da je kartica skroz ugasena.
Lopovi u skupim odelima!!!

bikerboyz

inteza je najgora...imam racun tamo deru kao nenormalni...vojvodjanska cujem da je ok...a sto se tice gasenja kartice bilo je 1000 a sad su mozda i poskupili...

tbcm

Uzima neko nesto preko dx.com ?
TAJSON

Darko



Darko

nije problem ... uplatis mi na racun samo cenu koja ti je tamo na sajtu ...pa cu onda ja malo da se jebem , da odem do poste , podignem novac , uplatim na internet karticu i porucim... tu ti je za oko 20ak dana plus minus....


Plazma Keks

meni komercijalna najbolja... za sad

tbcm

darko ae posalji mi na pp broj racuna..
TAJSON

isterivac

Od mene jo¹ jedna preporuka za Vladu!
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!


Darko

Izbegavaj ebay , ili kupuj od proverenih ljudi , meni porudzbina sa ebay nije stigla , jos je Srbija crna tacka za njih po tom pitanju...a dosta stvari sa e bay ima na dx ili ali sa kojih jos nikad nisam imao problem...to je moje iskustvo

stilgar

Citat: Darko poslato 24 April, 2014, 08:46
Izbegavaj ebay , ili kupuj od proverenih ljudi , meni porudzbina sa ebay nije stigla , jos je Srbija crna tacka za njih po tom pitanju...a dosta stvari sa e bay ima na dx ili ali sa kojih jos nikad nisam imao problem...to je moje iskustvo
pa nekog proverenog i trazim :)

Major

Citat: Darko poslato 24 April, 2014, 08:46
Izbegavaj ebay , ili kupuj od proverenih ljudi , meni porudzbina sa ebay nije stigla , jos je Srbija crna tacka za njih po tom pitanju...a dosta stvari sa e bay ima na dx ili ali sa kojih jos nikad nisam imao problem...to je moje iskustvo

Ako ima dobre ocene i preko 100+ onda opusteno pazaris.
Ja sve sto sam porucivao tj Siffaca sto je porucivao je stizalo. :)

stilgar

sad cu da mu sibnem poruku

Darko

I ovaj moj je imao 200 +  , i svega 2 - , i izgleda da je prodavao jednu stvar nekoliko puta...mislim,glupost,nije mi stigao neki tank pad , 6$ ,ali eto nije stigao...
Ima i fora...ne stigne ti za 20 dana , ti imas opciju da "otvoris slucaj" , oni kontaktiraju prodavca , on ti se uredno ljubazno javi,izvinjava se ,kaze problem je u posti i ponudi ti vracanje.para ili resend...ti naravno pristanes na resend,jer ti svakako treba to sto si narucio , onda zatvoris spor ili ti slucaj i nikad ne dobijes to sto si narucio , pare ti skinute , i nemas kome da se zalis...

Pa eto da se zna , uvek trazite da vam vrate pare pa kupite ponovo nego da salju opet

Major

Znam al Vladan aka Siffaca radi to vec godinama tako da zna kod koga je ok da se poruci, a gde treba izbegavati :)

Darko

To je onda ok...ali se decko verovatno bavi time i ima neku zaradu...ja ne radim to , nego narucim kome sta treba , onako , bez nadoknade , pa samo savetujem da se dobro pogleda od koga se kupuje :-)

stilgar

narucio kod vlade i sad cekam :)

isterivac

Citat: Darko poslato 24 April, 2014, 13:04
To je onda ok...ali se decko verovatno bavi time i ima neku zaradu...ja ne radim to , nego narucim kome sta treba , onako , bez nadoknade , pa samo savetujem da se dobro pogleda od koga se kupuje :-)
To je lepo ali veruj mi jeftinije ispadne kod Vladana kad naruèi¹ ne¹to nego kad sam naruèi¹ jer ovi pederi sa carine moraju obavezno da ja¹u za carinu i porez.
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Darko

e pa do jaja bre...dajte onda ovde kontakt coveka , pa da saradjujemo... meli je malo zajebancija , jer na internet karticu samo ja mogu da uplatim , pa onda neko nesto kad hoce ,uplati mi na tekuci , pa ja idem u postu dizem pare pa idem u intesu da uplatim , pa narucim , pa posaljem liku koji je narucio....