Glavni meni

on line kupovina

Započeo sifacca, 09 Jun, 2011, 11:57

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Realno to je previse para za transport. Ja sam narucivao svakakve gluposti iz Kine i mislim da mi je najskuplji prevoz bio 80$ i to kad sam pazario bagija :)
Jedino ako ovaj lik samo salje avionom, onda generalno moze da bude preskupo slanje :)
Znam da sam ja bio u fazonu koliko bi izaslo da mi posaljes bagija avionom on mi sracunao 1.200$, rekoh ne hvala posalji brodom za 80$ ;D

DaChaS

kakvog bagija si kupio daj sliku neku :D

Major

Davno je bilo to, valjda 2009 tako nesto. I prodao sam ga :)

Nemam sliku ali ova varijanta:

http://i00.i.aliimg.com/photo/v0/104747898/GIO_150cc_LAMBO_Racing_ATV_Quad_Extra.jpg

Manjovac_Kv

Citat: Major poslato 11 Mart, 2014, 14:31
Realno to je previse para za transport. Ja sam narucivao svakakve gluposti iz Kine i mislim da mi je najskuplji prevoz bio 80$ i to kad sam pazario bagija :)
Jedino ako ovaj lik samo salje avionom, onda generalno moze da bude preskupo slanje :)
Znam da sam ja bio u fazonu koliko bi izaslo da mi posaljes bagija avionom on mi sracunao 1.200$, rekoh ne hvala posalji brodom za 80$ ;D

da je 100e za popstarinu pa da i razmislim al ovako neka  hvala :D

Major

Realno i 100eur je skupo. Taj nesto hoce da te zavrne!

Havarisan

jeste skupo, ali on hoce da to bude ukupno 500. imas i za 100 plastike ali je onda 400 postarina ili 450 plastike a 50 postarina jbg.

Manjovac_Kv

Citat: Havarisan poslato 20 Mart, 2014, 10:18
jeste skupo, ali on hoce da to bude ukupno 500. imas i za 100 plastike ali je onda 400 postarina ili 450 plastike a 50 postarina jbg.
da budu plastike 200e i postarina 100e aj i nekako al pretera ga

bikerboyz

jel moze neko da narucuje preko alija?

Kanarinac

Svi mogu posto ti ne treba paypal

bikerboyz

Pa da al treba ti internet kartica zar ne?i jos dok ti uzmu proviziju...:)

Kanarinac

Pa dobro ni kod babe nema dzabe :)

Major


bikerboyz

Pa napravicu karticu nego ovi u banci kao nikad nemaju vremena za te zajebancije...sto bi placao provizije bezveze...ajde preko ebay ok al iz kine moze svako da poruci....

Kanarinac

Pa proviziju ces platiti i ako ti neko drugi naruci zar ne. Posto i njemu rokaju proviziju. Jedino sto.ne placas odrzavanje kartice

monsterbnt

#434
Mater li im za tu karticu.... kao dzabe je, kao nema odrzavanja, kao nema troskova, i odjednom imam minus 30 eu....
-''Sta je bre ovo?"
-''Pa to vam je depozit na kartici.''
-''Kakav bre depozit toga nema u ugovoru?!?''
-''Pa to smo uveli od nove godine...''
-''I kad ste mislili da me obavestite o tome?''
-''Pa bilo je obavestenje na sajtu banke''
-''Ne znam kako to nisam video. Inace mi smrdljivi sajt vase smrdljive banke stoji kao home page...''
-''Gospodine molim vas pazite na recnik''
-''Ma mars u picku materinu i ti i moj recnik.... Kako ja mogu da koristim tih 30 eu?''
-''Pa ne mozete osim ako ukinete karticu i devizni racun, onda vam se taj novac vraca ali u dinarskoj protivvrednosti....''
-''Znaci i tu me derete mater li vam jebem... Dobro ugasi mi smrdljivi racun.''
-''Evo mozete da popunite zahtev za gasenje koji se placa 350 dinara, i gasenje racuna se naplacuje 2000 dinara''
-''Cekaj bre.... pljackate me ako sam kod vas, pljackate me da vas se otarasim..... pa kome ja treba da jebem milu mater ovde da uzmem nazad svoj novac, koji banka koristi da zaradjuje a prilikom toga mi ne daje nista...''
-''Zvacu obezbedjenje...''
(prilazi obezbedjenje)
-''Ti majmune bezi od mene jer ovu kucku ne mogu da dohvatim, a neko mora da plati za ovo izdrkavanje!!!''

......

Pustili su me iz murije posle jedno 2 sata, posle slusanja kuknjave inspektora kako i njemu banka jebe majku za kredit, i kako bolje da je od zelenasa uzo pare jer bi ih lakse vratio....
Naravno uz obecanje da necu da ponovim situaciju.......

LAZICU DAJ BOMBU!!!


EDIT: Ne nisam to bio ja. Kolega fotograf... Ja sam stajao pored i vristao od smeha.... I doso posle po njega u keve jevrosime...
Smrt SVIMA!!!!

Hurricane


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 24 Mart, 2014, 12:59
KOJA BANKA?

Zar je bitno? Sve su iste. Samo nijanse su u pitanju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Ako je intesa da znam ¹ta me èeka...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 24 Mart, 2014, 13:06
Ako je intesa da znam ¹ta me èeka...


Intesa je najgora. Ja imam raèun kod njih.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu