Glavni meni

on line kupovina

Započeo sifacca, 09 Jun, 2011, 11:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Kengur poslato 26 Novembar, 2012, 13:54
Citat: UFF poslato 26 Novembar, 2012, 13:00
mige svrbe te pare pa si resio da ih potrosis pre nego sto si ih od osiguranja i dobio?
opet ces da zavrsis na skuteru, ti ustvari samo pricas kako bi zeleo da kupis motor a na kraju nista od toga, od prilike isto kao i kengur
Skoro pa nema veze s mozgom :)
Kegnur ugurao 1500e u lokal, spremio jos 700 za kangua.... Nit sam kupovao telefone, nit sam letovao... :)

pa ti si investirao u buducnost
mlad si ,pametno je to isplatice se
a on se ozenio napravio decu i sad ga bole qrac kupuje gadzete kad mu vec zena ne da da kupi pravi motor :)

MIGE

Citat: UFF poslato 26 Novembar, 2012, 13:56
Citat: Kengur poslato 26 Novembar, 2012, 13:54
Citat: UFF poslato 26 Novembar, 2012, 13:00
mige svrbe te pare pa si resio da ih potrosis pre nego sto si ih od osiguranja i dobio?
opet ces da zavrsis na skuteru, ti ustvari samo pricas kako bi zeleo da kupis motor a na kraju nista od toga, od prilike isto kao i kengur
Skoro pa nema veze s mozgom :)
Kegnur ugurao 1500e u lokal, spremio jos 700 za kangua.... Nit sam kupovao telefone, nit sam letovao... :)

pa ti si investirao u buducnost
mlad si ,pametno je to isplatice se
a on se ozenio napravio decu i sad ga bole qrac kupuje gadzete kad mu vec zena ne da da kupi pravi motor :)
[thumb_up]

Gašpar

Ako nekome treba ne¹to iz http://www.dx.com mo¾emo da se dogovorimo da se naruèi. Meni stigao prvi paket. Oèekuje se jo¹  ;D

Kanarinac

Ovo mu dodje nesto ko ebay,a?

UFF


Kanarinac




andrijadragan

Ljudi jel ima neko kombinaciju za narucivanje  preko  ebay-a  ,  danas odem  u Mass   , pitam  ih imate li  vizir za agv  stehlt,     iridijum   rainbow ,  rekose  naravno imamo  izvolite cena je 7500din  .   [glavazid]
Stignem kuci, izadjem na net na e bay  najskuplji 22e  ...jebem ti drzavu.. Nacuo sam da postiji kombinacija za narudzbinu ,ako neko zna kako javite .. poz
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

andrijadragan

Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

SSZGO

mozda taj za 22e nije original

cak stavise verovatno nije
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

andrijadragan

Onaj sto ide uz kacigu jeste sigurno,a ovo sve ostalo  [neampojma],   a i ovi iz massa su prekopirali  tabelu vizira sa ebey-a  istu gde sam i ja nasao....tako da.....
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Kanarinac

Cisto sumnjam da je orginal vizir tako jeftin.


djolevidak

ne bi ja stavljao kineske diskove napred :) 

Havarisan



eclipse4

Citat: Ga¹par poslato 04 Decembar, 2012, 23:04
Ako nekome treba ne¹to iz http://www.dx.com mo¾emo da se dogovorimo da se naruèi. Meni stigao prvi paket. Oèekuje se jo¹  ;D

kako free shiping to serbija???
sta si ti narucio i koliko te kostala postarina?