Glavni meni

on line kupovina

Započeo sifacca, 09 Jun, 2011, 11:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Kinez je odgovrio sledece

Jel moze ovako ili ne?

UFF

udario ti ingnore na to da nisu od prave koze i da su fake alpinestars :D

sifacca

ako mu placas tim bank cardom, nemas nikakvo osiguranje, ovako pay palom nema brige. Nije problem ni da mu se plate troskovi provizije koju uzima pay pal, sve drugo nije preporucljivo dok se sa prodavcem ne odradi 10-tak transakcija

Kanarinac

Ok. Smaracu ga za pay pal, a i za kozu i alpinstars. Mislim znam ja da je fake, samo da je bar koza prava

UFF

imas fake AS i na tosinom bunaru

Kanarinac

Ali nije gp model nego one obicne. Jel ti odustajes ili si za ?

UFF

ja cu da sacekam da prvo ti kupis :D
da vidim da li ce da te izjebu za pare i da vidim koja je velicina kad stignu  ;)

Kanarinac

Pa ja necu da kupujem ako nema pay pal i ako mi kaze da je skajcina u pitanju

Major

Retko koji kinezi imaju paypal. Ja sam saradjivao s njima i sa svima sam radio samo preko Bank Money Transfera.
Ja sam se kockao jer su bile manje parice u pitanju, ali ni jedan me nije izradio. Imas na ovom sajtu da proveris da li je neko legalan ili ne.
http://www.made-in-china.com/ najbolje tu da nadjes i ako pise "Audited" ili "This supplier has been audited by the SGS Group." onda je ok da radis posao.




Kanarinac

Poslao sam ovom Kinezu poruku i covek ne odgovara evo vec par dana. A prvi put je odgovrio posle par sati. Tako da...

nesic1

ja kako sam citao ti na alibabi su vecinom prevaranti?

K0le

Pa normalno, gde je Alibaba tu je i èeteres' razbojnika

sifacca

Citat: MajorSoul poslato 27 April, 2012, 15:51
Retko koji kinezi imaju paypal. Ja sam saradjivao s njima i sa svima sam radio samo preko Bank Money Transfera.
Ja sam se kockao jer su bile manje parice u pitanju, ali ni jedan me nije izradio. Imas na ovom sajtu da proveris da li je neko legalan ili ne.
http://www.made-in-china.com/ najbolje tu da nadjes i ako pise "Audited" ili "This supplier has been audited by the SGS Group." onda je ok da radis posao.


imaju oni pay pal, nego ne bi da placaju proviziju pay palu, pa onda zaracunavaju kupcu kroz placanje


djolevidak


sifacca

danas ili sutra bi trebalo da preuzmem pa javljam

Major

Citat: Kanarinac poslato 27 April, 2012, 23:36
Poslao sam ovom Kinezu poruku i covek ne odgovara evo vec par dana. A prvi put je odgovrio posle par sati. Tako da...

Pazi ni to ne mora nista da znaci. Oni imaju neko cudno radno vreme i dosta praznika tako da si mozda zakacio nesto od toga.
Posalji opet poruku i vidi. Ja sam sve radio preko sajta koji sam ti napisao i niko me nije zajebao od njih (mislim na one sto imaju verifikaciju od strane sajta).

Na alibabi je vec kocka.

Silvana

Moram da zahvalim Vladanu; Nela preuzela stvari i nisam ih jo¹ videla  :'(, ali je posao obavljen u vrlo kratkom roku i bez ikakvih pote¹koæa. Svaka èast.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Kanarinac

Citat: MajorSoul poslato 03 Maj, 2012, 13:06
Citat: Kanarinac poslato 27 April, 2012, 23:36
Poslao sam ovom Kinezu poruku i covek ne odgovara evo vec par dana. A prvi put je odgovrio posle par sati. Tako da...

Pazi ni to ne mora nista da znaci. Oni imaju neko cudno radno vreme i dosta praznika tako da si mozda zakacio nesto od toga.
Posalji opet poruku i vidi. Ja sam sve radio preko sajta koji sam ti napisao i niko me nije zajebao od njih (mislim na one sto imaju verifikaciju od strane sajta).

Na alibabi je vec kocka.


Pa pazi, na prvu poruku je odgovorio odmah skoro, a ovu sam poslao dan kasnije i nema ga. I ako ima praznik, video bi je. Mada mi na ova pitanja nije odgvorio ni kad sam ga prvi pu kontaktirao

djolevidak


Major

Citat: Kanarinac poslato 03 Maj, 2012, 20:14
Citat: MajorSoul poslato 03 Maj, 2012, 13:06
Citat: Kanarinac poslato 27 April, 2012, 23:36
Poslao sam ovom Kinezu poruku i covek ne odgovara evo vec par dana. A prvi put je odgovrio posle par sati. Tako da...

Pazi ni to ne mora nista da znaci. Oni imaju neko cudno radno vreme i dosta praznika tako da si mozda zakacio nesto od toga.
Posalji opet poruku i vidi. Ja sam sve radio preko sajta koji sam ti napisao i niko me nije zajebao od njih (mislim na one sto imaju verifikaciju od strane sajta).

Na alibabi je vec kocka.


Pa pazi, na prvu poruku je odgovorio odmah skoro, a ovu sam poslao dan kasnije i nema ga. I ako ima praznik, video bi je. Mada mi na ova pitanja nije odgvorio ni kad sam ga prvi pu kontaktirao

Moras da znas da oni pojma nemaju engleski i da pola ubadaju ;)
Ja radim sa Japancima i Kinezima i to sa jako sofisticiranom vrstom opreme koja nije nimalo jeftina i da vidis kako oni odgovaraju na email ili da vidis njihove user manuale sve bi ti bilo jasno ;)

U svakom slucaju da ne smaramo temu pisi na pp ako te bilo sta zanima.
[hello]