Glavni meni

on line kupovina

Započeo sifacca, 09 Jun, 2011, 11:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


UFF

mislim da si se nesto zajebo :D



sifacca



MIKA ARHANGEL

Ja bih mogao da kupim bilo sta samo od nekoga ko se uloguje sa svojim imenom kao sto ga i znam,sve ove nikove i takve trgovine za mene nisu pouzdane.Pricam u svoje ime.

sifacca

#87
ako se ne varam, mislis na mene?  nije problem da ti prosledim "kamaru" ljudi koja je narucivala, ako te to brine...


eto recimo poslednju ocenu koju sam dobio je za Artikal koji je phoenix sa foruma narucio, plus, kupljeno na rec, nije mi jos doneo novac, pa eto mala slika o meni, hvala ti u svakom slucaju sto si mi ovu recenicu izvukao, inace nisam sklon da se "hvalim" i da reklamiram samog sebe, moje stalne musterije su najbolja preporuka za bilo kakvu saradnju sa mnom, a nesto o tome i UFF ti moze reci  [policaja]


sifacca

u startu ti je 105 eura, kofer je malo kabast, a i moja usluga manja od 20% koliko je inace tarifa

sifacca

evo i jos jedan moj profil , klikom na broj artikla sa desne strane se moze videti proizvod koji je kupljen

http://feedback.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=s.a.n.d.o.k.a.n&ftab=AllFeedback

imam ih jos, dovoljna su i ova dva  :P

losmi

Citat: sifacca poslato 20 Decembar, 2011, 23:19
u startu ti je 105 eura, kofer je malo kabast, a i moja usluga manja od 20% koliko je inace tarifa
ma znam,nema problema,nego komentarisem ove nase prodavce...

sifacca

ne uzbudjujem se zbog cena, nego niko ne radi za dzabe, neke stvari mozes jeftinije kod nas kupiti, a uglavnom se ljudi odlucuju da kupe tj naruce nesto sto kod nas nije moguce nabaviti ili je rok isporuke preko 2 meseca


Phoenix

Citat: sifacca poslato 20 Decembar, 2011, 23:13
ako se ne varam, mislis na mene?  nije problem da ti prosledim "kamaru" ljudi koja je narucivala, ako te to brine...


eto recimo poslednju ocenu koju sam dobio je za Artikal koji je phoenix sa foruma narucio, plus, kupljeno na rec, nije mi jos doneo novac, pa eto mala slika o meni, hvala ti u svakom slucaju sto si mi ovu recenicu izvukao, inace nisam sklon da se "hvalim" i da reklamiram samog sebe, moje stalne musterije su najbolja preporuka za bilo kakvu saradnju sa mnom, a nesto o tome i UFF ti moze reci  [policaja]

Istina! Do sad sam sa Vladom zavrshio solidan broj kupovina (uze chovek platu od mene  :P ) i apsolutno nikakvih problema ili bilo kakvih zachkoljica oko cene licitacije,njegove usluge i slanja (mahom iz Nemachke naruchujem jbg)! Korektan i poslovan momak,ako nekome znachi moje mishljenje  ;D
Plus njegova korektnost ide do tih granica da kada se vec naruchuje dosta stvari preko njega hoce dechko da i izadje u susret,ovde-onde skine cenu svoje provizije i sl.
Josh jedna stvar koja je jako bitna po meni,svi koji planirate neshto da kupite poshaljite Vladi link da vam odgovori kolika bi krajnja cena bila,jer ne isplati se kupovati svashta neshto zato shto je malo jeftinije nego ovde.
Moja matematika: cena predmeta + Vladina provizija i troshkovi slanja iz Nemachke za Austriju (uvek bude oko 20-30) = 10,20,50e manje nego ovde do jaja,kupujem! Dobar sam 10,20,50e i to je to,ukoliko dodjem na 0 sa ovdashnjim cenama onda se pravim da sam lokal patriota i derem se na sav glas "kupujmo domace"  [yahoo]
Toliko od mene,nadam se da ce nekome znachiti a i meni ce dobro doci josh koji evric popusta za ovu fenomenalnu recenziju  [cheers]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF

Ja do sad preko shifacce licitirao i platio 2 shoei kacige, kozni volan za bmw, led sijalice... i jos ga smarao da mi prevodi, objasnjava, kontaktira prodavca...

Dutchman

Ma dobar je Sandokan , kao i svi imao je par pehova ranije :D ali sad je profi


sifacca


djolevidak

javljam ti se sigurno kad skupim malo kesa ;)

djolevidak

a kad bi stiglo kad bi  sad narucio ?